[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

nikkarimi nikkarimi

697 posts   2641409 followers   121 followings

Niki Karimi  Official page/Filmmaker, Producer, Actress, Translator,photographer

https://t.me/nikkarimi

خدا رو شكر مي كنم و ممنونم از محبت همه شما كه در طول نزديك بيست و هفت سال هميشه كنارم بودين و مهم نيست كجاي دنيا ، هر جا ديدمتون با مهر و عشق بوده است و من از ديدن اينهمه محبت اشك شوق به ديدگانم امده
براتون بهترين ارزو ها رو دارم . اميدوارم هر جا هستيد با بزرگي ، سلامتي و افتخار قدم هاتون رو برداريد و به عنوان مهاجر باعث سربلندي اول خودتون و هم وطن هاتون و بعد كشورتون باشيد ، كه هستيد و هميشه از ديدن ايراني هاي موفق كه با تلاش و زحمت بهترين زندگي رو سعي مي كنن براي خودشون و ديگران رقم بزنن غرق شادي ميشم
به خدا مي سپارمتنان
هر کجا هستم،باشم
آسمان مال من است
پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است

خوشحالم كه نمايش " اذر " در سينما فرهنگ شريعتي شروع شده است
🙏🌹

امروز كه به همراه هستي مهدوي براي " اذر " ميرويم پاريس عجيب ياد هانيه توسلي عزيز بودم و كن ٢٠٠٥ ، كه با فيلم " يك شب " اولين فيلمي كه ساختم در بخش مسابقه فيلم سازان فيلم اولي يا نوعي نگاه كن بوديم . سفر خوبي بود با خاطرات خوش و التهاب نمايش اول فيلم در كن
هميشه بازيگران فيلم هايم برايم كلي خاطره ، دوستي و احترام برايم تداعي
مي كنند و لذت سختي كار و رويايي كه تحقق پذيرفت و جديتشان در كار .
شايد چون زماني كه فيلم مي سازم ، خودم هم بازي كرده ام و مي دانم چقدر وقتي بازيگري را جدي مي گيري كار سختي است ، كاملا دركشان مي كنم .
هانيه توسلي در " يك شب " ، هستي مهدوي در " سوت پايان " و ليلا زارع در " شيف شب " هر كدوم خالق شخصيت هايي ويژه و زناني خاص در فيلم هاي من بوده اند .
هانيه عزيز هم جزو اولين كار هايش بود و با ان فيلم خوش درخشيد و تا جايي كه ذهنم ياري مي كند چند جشنواره سينمايي هم با هم براي فيلم رفتيم .
فيلم يك شب را يكماه شب هاي اسفند ماه در يك زمستان سخت و طاقت فرسا ساختيم ، با حسين جعفريان و گروه خوبم،
يادش به خير و خلاصه اينكه جاي ليلا و هانيه و همه گروه خوبم خالي
عكس : جشنواره كن ، سال ١٣٨٣
@haniehtavassoli
#unenuit#cannesfilmfestival #mk2#uncertainregard
#womenempowerment

تبريك و خسته نباشيد به دكتر محمد هادي كريمي عزيز
كارگردان " كمدي انساني " و دوست خوبم ، با ارزوي موفقيت
🌹

امروز، خانه دكتر زيگموند فرويد و اتاقي كه در ان بيمارنش را مي پذيرفته و روانكاوي ميكرده است
انا فرويد خانه را به طرز شگفت انگيزي به همان صورت نگاه داشته . نامه ها ، دست خط ها و كتاب هايي كه مي خوانده و نوشته را مي توان ديد و اپارتماني كه به ان تعلق خاطر فراوان داشته است .
جاي همه علاقمندان به روانشناسي خالي
#freudian

Room with a view

#womenrights
هميشه از صحبت هاي خانم اپرا وينفري لذت بردم . فكر كنم حدود پانزده سال پيش كه به همراه خانم ميلاني و طايرپور دعوت شديم به برنامه اش و از نزديك ديديمش تا الان
اما حرفي كه ديشب در مراسم گلدن گلاب زد حرف مهمي بود . درباره انچه كه در چند ماه گذشته بعد از ماجراي واينشتاين دايم راجع به ان گفتند و نوشتند .
گفت دوران جديدي اغاز شده كه به زودي ديگر از هش تگ مي تو لازم نباشد كسي استفاده كند . با وجود زناني كه امدند و گفتند . گفتند از ظلمي كه به انها شد و اينكه ديگر قدر و ارزش خود را مي دانند و نميگذارند كسي در سكوت اذيتشان كنند. جنبش open up , يا بلند حرف بزنيد و واقعيت را بگوييد . اين باعث شد كه ديگر خيلي ها مراقب باشند و نتوانند دنبال قربانياني بگردند و انها را قرباني كنند .
اما واقعيت اين است كه كماكان فقط تجاوز يك بعد ندارد بلكه روزانه شمار بسياري از زنان مورد تجاوز كلامي مردان قرار مي گيرند .
( تجاوز كلامي تكه انداختن نيست ، verbal harassment به دروغ ، شايعه و هر گونه حرفي كه باعث ازار رواني شود مي گويند ، چون تاريخ و ناخوداگاه اينطور بعضي اقايان را عادت داده كه خانم ها ضعيفند و فكر مي كنند هر چه دلشان خواست مي توانند راجع به انها بگويند)
مرداني كه با ذهن داناي كل و عاقل ماب فكر مي كنند مي توانتد هر انچه دوست دارند را راجع به هر زني حالا در هر مناسبتي كه با او دارند بيان كنند.
مي دانيد كه اين در مورد همه اقايان صادق نيست و مردان با فرهنگ و با شعور بسيار زيادي هم در كار و هم در جامعه مي شناسم كه بسيار برايشان احترام قايلم . مرداني كه خود سردمدار اين حرف هستند و براي حق خانم ها تلاش مي كنند .
اما متاسفانه تا زن ها سكوت كنند و فكر نكنند اگر حرف بزنند مثلا كارشان را از دست مي دهند ، همين اوضاع و احوال ادامه خواهد داشت . و اين همه جاي جهان صدق مي كند چه براي يك خانم ايراني، چه انگليسي و چه هر كشور ديگري .
و اين فقط مربوط به سينما نيست ، بلكه در همه مشاغل صدق مي كند .
#operawinfrey #openup#timeisup

"راه "

نمايش هاي خوب " اذر " با هستي عزيز ، معمولا هر نمايش خاطره مي شود با مهر و محبت هم وطنانم در همه جاي جهان كه با هزاران اميد و ارزو مهاجرت كرده اند و نمايش فيلم هاي روز ايران برايشان مغتنم است . خيلي خوشحالم كه اين فرصت دست
مي دهد تا همراهشان باشم و از نزديك حرف هايشان را بشنوم
@azarmovie

Most Popular Instagram Hashtags