nefess_yoga nefess_yoga

362 posts   6,155 followers   1,015 followings

Nefess Yoga  0216 550 03 00 | info@nefessyoga.com Yoga Atölyesi/Yoga Studio Moda - Kadıköy İstanbul

Ayşegül’le anne-bebek yogası her Perşembe 12:15-13:15 saatleri arasında Nefess Yoga’da! 👶
. . .
Sadece ilk haftaya özel tüm anne-bebekler davetlimiz*🌸
. . .
*ücretsiz

#Repost @se.beyaz with @get_repost
・・・
sonbahara merhaba🍁
pazartesi günleri 11:00-12:00 arası bir boşluk yakalarsanız, @nefess_yoga’da yoga terapi staj dersime gelin! haftaya birlikte başlayalım. 💫

“Adada Yoga ve deniz ile iç içe dingin bir gün için birlikte yola çıkıyoruz.”
. . .
Yağmur & Yasemin ile Ada'da Bir Gün
22 Eylül Cumartesi günü, Kamino Yelken-Büyükada’da ⛵️🧘🏻‍♀️ . . .
“Büyükada'nın sessiz bir köşesindeki Kamino Yelken'de sabah gün yükselmeden önce, meditasyon ve yoga ile başlacağız. Gün içinde boş vakitler ve isteyenler için su sporları ile tanışma fırsatı da olacak. Akşam mekandan ayrılmadan önce gün batımında da biraz hareket edip, birlikte Ada merkezine döneceğiz.”
. . .
Mekanda mat mevcuttur, kendi matınızı getirmenizi tavsiye ederiz.
->Ücret: 200 TL + KDV (Fiyata mekana Deniz taksi ile ulaşım, yiyecek/ içecek ve Yoga ve kano dersleri dahildir.)
. . .
Kayıt ve sorularınız için yagmurkutlar@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Gonca Turgay ile Feng Shui
16 Eylül Pazar günü 14:30-16:30 saatleri arasında Nefess Yoga’da! 🗺
Bazı mekanlarda kalmak bize huzur verir, bazısından hemen kaçmak isteriz.. Bazı köşe dükkanlar vardır,oraya ne açılırsa tutmaz. Yeni bi eve taşınmak aşk hayatımıza çok iyi gelebilir. Bu ve buna benzer birçok örneğin sebebini merak ediyor musunuz?
Ev girişlerimize şans, mutfağımıza bereket, yatak odamıza aşk davet etme şansımız var iken neden yapmayalım?
. . .
İş yerlerinde ya da evlerinde, mekan enerjisinin hayatın akışı ile ilişkili olabileceğini düşünen herkes bu çalışmaya katılabilir.
. . .
Rezervasyon için 0216 550 03 00 no’lu numaradan bizi arayabilir ya da web sitemizdeki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Arzu & Yelina ile 200 Saat Temel Hatha Yoga Uzmanlaşma Programı☘️
. . .
Bu uzmanlaşma programı ile Yoganın doğasına doğru bir yolculuğa çıkacağız. Öncelikle kendimize, kendi doğamıza yakından bakmak için bir alan açacağız. “Ben kimim?”, "Yoga nedir?" sorusuna cevap ararken, klasik Yoga metinlerine bu gözle bakacağız.
. . .
Yoga pozlarını, öncelikle kendi bedenlerimizi, bedenlerimizin potansiyellerini ve bedenlerdeki eşsiz farklılıkları gözlemlemek ve zihni an'a getirmek için birer araç olarak kullanacağız. Program boyunca üzerinde duracağımız her yoga pozunu farklı poz grupları içinde inceleyecek ve yoga anatomiyi, pozun kendi bedenimizdeki etkisini araştırarak tartışacağız. Yogaya, Ayurveda, Hareket Terapisi, Vipassana, Zen, Somatik Deneyimleme gibi farklı alanlardan da yararlanarak bütüncül bir yaklaşımla bakıyor olacağız.
. . .
Bizimle uzmanlaşma programının buluşmaları dışında düzenli olarak yapacağınız birebir görüşmelerle, tüm program süresince ve sonrasında da sizi takip ediyor ve destekliyor olacağız.
. . .
Programdan mezun olduğunuzda 200 saatlik uluslararası Yoga Alliance sertifikasına sahip olacaksınız.
. . .
Arzu & Yelina ile tanışmak ve bilgi almak için, tanıtım buluşmalarına katılmanızı öneririz. Bu buluşmalar bu program ile ilgilenenlere ücretsizdir.
-> İlk tanıtım buluşması:
9 Ekim 2018 Salı / 19:15-20:15 // 20:15-21:15
. . .
☘️ Diğer buluşmalar, takvim, ücretler ve daha detaylı bilgi için: nefessyoga.com | 02165500300

"Hislere duyarlı bir yoga çalışmasının temellerine, eller ve ayaklar üstünden aralanan kapıdan bakacağız.
15 Eylül'de her zaman çok sevdiğim Nefess Yoga'da 2 saatlik bir yoga dersine var mısınız? Tanışmak için güzel bir fırsat olacak. Sevgiler.” Uzun Cumartesilerde bu hafta;
Gülçin Özsoy ile “Hassas mı Duyarlı mı?”
15 Eylül Cumartesi günü 10:30 - 12:30 saatleri arasında Nefess Yoga’da. 🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♂️ Kayıt için web sitemizdeki kayıt formunu doldurabilir ya da bize 0216 550 03 00 numaralı telefondan ulaşıp yerinizi ayırtabilirsiniz.
#uzuncumartesiler #patanjaliproject

#Repost @asudidedurak with @get_repost
・・・
Trust the magic of beginnings 💫
🌟
Sevgili @nefess_yoga stüdyosunda her Pazartesi saat 17.30’da Kundalini Yoga’yı deneyimlemek isteyen herkesi derslerime sevgi ile beklerim.
🌟
Kundalini Yoga; zihin, beden ve ruh arasındaki ilişkiyi sağlayan en hızlı teknolojidir. Anlamı, farkındalıktır ve herkesin içinde olan atıl durumdaki “Kundalini enerjisi”ni uyandırır.
🌟
Bu enerji bize fiziksel gücün yanısıra ruhsal ve duygusal netlik kazandırır, değişim gücü verir.
🌟
Kundalini Yoga; hareket (asana), nefes (pranayama), mantra (ses titreşimi) ve meditasyon bileşiminden oluşur.
🌟
Kundalini Yoga ve Meditasyon Faydaları:
-Farkındalık duygusunu canlandırır -Esnek bir omurga sağlar -Akciğerin kapasitesini genişletir
-Kan basıncını dengeler
-Stresi azaltır, sakinleştirir
-Enerji seviyesini yükseltir
-Fiziksel bedeni güçlendirir
-Duygusal dengeyi sağlar
-Zihinsel netlik kazandırır
-Yaşlanmayı yavaşlatır
-Sinir sistemini güçlendirir
-Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir
-Anda kalabilmeyi öğretir
-Kişisel değişimi ve dönüşümü destekler
#kundalini #kundaliniyoga #yogajourney #meditation #mantra #satnam #yoga #nefessyoga

Uzun Cumartesiler’de Gül Dirican ile Tazelenme / Restoratif Yoga
8 Eylül Cumartesi (Yarın) / 10:30-12:30 🍃

Kayıt olmak için 0216 550 03 00 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Kontenjan sınırlı olduğu için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

#Repost @senoltopuzashtanga with @get_repost
・・・
Kampa katılan herkese teşekkür ederiz. Sevgiler...

Uzun Cumartesiler’de Asude Durak ile Kundalini Yoga ile Sonbahar Ekinoksu, 22 Eylül Cumartesi günü 13:00-15:00 saatleri arasında.🌿 Ekinoks dönemleri gökyüzü hareketleri dolayısı ile güzel enerjilerin yayıldığı, arınma ve başlangıçların olduğu, kendi merkezimizi bulmamız gereken önemli dönemlerdir. Sonbahar Ekinoksu, güneş ışıklarının dünyaya dik olarak geldiği, kısa süreliğine gece ile gündüz sürelerinin, güneş ve ay enerjisinin neredeyse birbirine eşit ve dengede olduğu gündür. Doğanın, dengelenmeye ve yeni mevsime hazırlık çağrısıdır! Bu yüzdendir ki, bahar ekinoksundan bu yana üstümüzde biriken fazlalıkları, olumsuzlukları atıp, yarım kalmışları tamamlayıp yeni mevsime uyum sağlamak ve gerçek odağımıza enerji harcamak için eşsiz bir fırsattır.
Eylül ekinoksu, geçmiş dönemin hasadını yapmak ve yeni tohumların ekimini hazırlamak için farkındalıkla geçirilmesi gereken bir zamandır. * Neleri bırakmak ve yeniler için yer açmak istiyorsun? * Hangi olumsuz düşünce ve inanç kalıpları senin ilerlemeni engelliyor? * Bitirmek istediklerinden seni alıkoyan ne? * Neleri hayatına çekmek istiyorsun?

Kundalini Yoga; bize hizmet etmeyen her şeyi bırakmak, yarım kalmışları tamamlamak, gücümüzü ve odağımızı bulmak ve kendimize dönmek için cesaretlendirecek. Bu derste etkili bir Kundalini Kriyası ve Meditasyonu ile: - Negatif zihin ve duygulardan arınma
- Fiziksel, duygusal ve zihinsel dengeyi sağlama
- Tüm enerji kanallarını (çakra) dengeleme ve aura temizliği - Enerji frekansını yükseltme
- Yeni başlangıçlar için niyet etme
- Hayatına fırsat kapılarını açıp, bolluk ve bereketi çekmeyi sağlayacağız.
Sen de, Sonbaharın hayatına yeni tohumlar serpmesi için rehberlik yapmasına fırsat ver ve Kundalini Yoga ile kişisel dönüşümünü destekle.

Kimler Katılabilir ?
Her seviyeye uyarlanabilecek fiziksel hareketler (kriya), nefes çalışmaları (pranayama), ses titreşimi şifası (mantra) ve meditasyondan oluşmaktadır.
Rezervasyon için 0216 550 03 00 no’lu numaradan bizi arayabilir ya da sitemizdeki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. 🌱

#Repost @onuraksoy42 with @get_repost
・・・
Bugün Nefess Yoga’da harika bir grup ile harika bir atölye gerçekleştirdik. Öğrettiğim kadar öğrendim de. Uzun cumartesiler devam ediyor. Takipte kalın. @nefess_yoga

#Repost @aycanpinar with @get_repost
・・・
Eski mezunlardan Arzu ve Yelina pozu. Yeni eğitim Ocak ayında @nefess_yoga ‘da. #arzuyelinatt #nefessyoga

Most Popular Instagram Hashtags