[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

nefess_yoga nefess_yoga

454 posts   5205 followers   939 followings

Nefess Yoga  0216 550 03 00 | info@nefessyoga.com Yoga Atölyesi/Yoga Studio @moda Kadıköy İstanbul

http://nefessyoga.com/

Can Bora ile Tao Vinyasa Uzmanlaşma Programının ilk akışı Altın Tohum'la başlıyor!
Bu pazar (25 Şubat Pazar günü) 14:30-17:00 saatleri arasında Tao Vinyasa'yı derinden deneyimlemek ve öğretmek isteyenleri Nefess Yoga'ya bekliyoruz!..

“Ağrının nasıl dindirileceğini öğrenmeden önce, niçini ve nedenine dair psikolojik ve fizyolojik anlamda bazı konuları anlayabilmek önemlidir. Fibromiyalji sendromundan muzdarip olanlar, paylaşacağım bilgiler ve sonrasında günlük hayatınızda kullanabilmeniz için oluşturduğum yoga terapi sekansları, günlük hayatınızı çok daha kaliteli yaşamanıza yardımcı olacaktır.” Fibromiyalji ile yaşayanlar ve yakınları için, alanında uzman olan Aslı Aral'dan Fibromiyalji Sendromuna Terapötik Yaklaşım Atöylesi 24 Şubat'ta, 14:00-17:00 saatleri arasında Nefess Yoga'da.

Katılım için son kayıt: 22 Şubat Perşembe

Nefess’in yenileri:)

Gül Dirican derslerine geri dönüyor🌸 Gül’le yarından itibaren her pazar (her seviyeye açık) Hatha Yoga, 12:45-14:00 saatleri arasında Nefess Yoga’da.

Aysun Akduran Levent ile Yoga Terapi, yarın (cumartesi) 10:00-11:00 saatleri arasında Nefess Yoga’da🍃

Atakan Ürer ile Çocuk Yogası dersleri artık haftada 2 gün.
Dersler, her çarşamba 16:30-17:30 (Salı akşamı 19:00'a kadar rezervasyon yaptırılması gereklidir), 24 Şubat'tan itibaren ise her cumartesi 13:00-14:00 (Cuma akşamı 19:00'a kadar rezervasyon yaptırılması gereklidir) saatleri arasında.

Ayrıca veliler de çarşamba günleri Çocuk Yogası dersi ile eş zamanlı olarak, Ayşegül Denktaş ile Yoga I - Hatha dersine katılabilir. Size özel aylık 4 derslik paket ile, istediğiniz zaman derse girebilirsiniz. Detaylı bilgi için: nefessyoga.com

Anatomiyi özümseyerek öğrenin... Asu Somer ile Yoga Anatomisi Kursu 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde. Erken ödeme fırsatı için ise son gün; 15 Şubat. Kursla ilgilli sorularınız var ise perşembe günleri saat 19:00-20:15 arası, yin yoga seansına katılarak Asu Somer ile tanışabilir, ders öncesi ya da sonrası sorularınızı sorabilir, veya kendisine facebook adresinden mesaj yazabilirsiniz.

Detaylar için: nefessyoga.com

Nefess’te tahtayı kim yazıyor?😊✏️

Kendimizi kendimize ifade etmek için zihnimizde sürekli varolan diyaloglar dışında bir yol kullanıyor muyuz? Ayşegül ile Hareket-Meditasyon ve İfade Etmenin Farklı Yolları Atölyesi, 11 Şubat’ta 14:30-17:00 saatleri arasında Nefess Yoga’da.
Nefess’te uzun süredir devam eden Meditasyon Günlükleri dersi ile de zen meditasyonu üzerine yazı yazmanın, iç sesimizle bağlantıya geçmede ne kadar değerli olduğunu deneyimliyoruz. Meditasyon Günlükleri ise bugün ve her cuma saat 16:30’da Nefess Yoga’da.

Günlerden #tbt :) Nefess’in yaş gününden / 2013

Canset ile bu hafta sonu Budokon Yoga ve farklı hareket biçimleriyle bedensel bir yolculuk bizi bekliyor. Atölyede, esneklik ve mobilite egzersizleriyle özgürleşip, Budokon Yoga'nın hikayesini, temellerini ve inceliklerini öğrenirken; Animal Locomotion akışlarıyla tüm bedeni kullanarak güçlenip, bir çocuk gibi hareket etmenin coşkusunu yaşayacağız. Kayıt olmak için sitemizi ziyaret edebilir ya da telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hocamız Bilge Sürmeli,
Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Enstitüsü’nden hocası Sharath Jois tarafından Authorized Level 1 belgesini almıştır. Kendisini kutluyoruz🎈

Most Popular Instagram Hashtags