neess_official neess_official

564 posts   16,301 followers   565 followings

NEESS_OFFICIAL  MANIfestuj swoje JA!

Kobiety Rakiety lubią błękit bo oznacza wolność! Zuzanna Kołodziejczyk to właśnie Kobieta Rakieta. Cenimy ją za determinację i dążenie do celu, za błyskotliwość, tajemniczość. A to co lubimy w niej najbardziej to fakt, że wielki sukces nie przysłonił jej tego co w życiu najważniejsze.

#neess#neessnails#pazury#lakieryhybrydowe#manifestujswojeja#nailart#instanails#fashion#style#

Spadasz z chmurki i widzisz MARMURKI:)Mocny trend tego sezonu, marmurkowe wzory są modne dosłownie wszędzie, obowiązkowo również na pazurkach. Czy Wasze serca również porwał to marble mani? Dzisiaj właśnie tak MANIfestujemy swoje Ja!

#neess#neessnails#lakieryhybrydowe#marble#nailart#fashion#manifestujswojeja#manicures#lovemani#pazury#paznokcie

Cudowne są dni gdy możemy uszczęśliwiać Kobiety! Zgadnijcie jaki kolor wybrała @camillekaftan na sesję dla @hotmodamagazyn? Oczywiście o super paznokciowy look zadbał @woskzpazurem, który dba o wszystkie Kobiety z pazurem w okolicach Warszawy:) neess#fashion#blogger#instanails#nailart#lakieryhybrydowe#neessnails

Zbliża się lato, czas zabrać się za nasze stópki. Czy usuwanie manicure hybrydowego ze stóp to Twój koszmar zbliżającego się lata? Nasza baza peel wyzwoli Ciebie i Twoje stopy od tego nużącego zajęcia. Bazę peel off nakładasz na niezmatowioną płytkę paznokcia, nie utwardzasz jej w lampie. Następnie nakładasz lakier hybrydowy i top. Chcesz usunąć? Podważasz i odrywasz! To nigdy nie było takie proste!
#neess#neessnails#bazapeeloff#nailart

Pamiętaj, że prawidłowa aplikacja gwarantuje trwałość manicure hybrydowego. Na co musisz zwrócić uwagę przy aplikacji?
# nie matowimy płytki paznokcia
# nie używamy primera
# nie utwardzamy bazy w lampie
# zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia bazą, lakierem i topem

Proste? Proste!
#neess#neessnails#bazapeeloff#lakieryhybrydowe#nailarts#

Czy poznałaś już naszą nowość? Baza peel off, czyli baza bez utwardzania w lampie, ściągalna bez acetonu! Czy udało nam się Was zaskoczyć?
#neess#neessnails#beauty#love#nailarts#manicures#lovemani#new#rewolucja#lakieryhybrydowe#instafashion#fashion#lovemani#instanails#peeloffbase#

Zwykły dzień, ale niezwykła KOBIETA. @zuzol wsiada do neesstrain i ruszamy, bo niezwykłe KOBIETY przenoszą góry i Pałac Kultury...... a to dopiero początek. Kto zgadnie jaki kolor wybrała Zuza?
#neess#neessnails#fashion#warszawa#warszawadasielubic#love#me#beauty#topmodel#nailart#manicures#lovemani#lakieryhybtydowe#warsow#ilovepoland#

70% kobiet nie znosi usuwania manicure hybrydowego! Usuwanie lakierów hybrydowych u stóp to koszmar każdej z nas! My mówimy dość!
Z nową bazą PEEL OFF nie będziesz tracić czasu na usuwanie lakierów hybrydowych. Zapomnij o acetonie, wacikach i sreberkach. Pierwsza baza pod lakier hybrydowy, która nie wymaga utwardzania w lampie UV! Aplikacja na płytkę paznokcia bez potrzeby jej matowienia i używania primera! Jesteś świadkiem prawdziwej rewolucji w świecie lakierów hybrydowych!
Baza Peel off umożliwia usunięcie lakieru hybrydowego bez użycia acetonu, czy frezarki. Wystarczy e podważyć patyczkiem lub metalowym radełkiem, aby usunąć lakier i przemyć paznokcie cleanerem. Oszczędzaj czas i zmieniaj manicure hybrydowy tak często jak chcesz! Baza jest rekomendowana do krótkich paznokci lub paznokci delikatnie wystających poza opuszek paznokcia. Sprawdza się świetnie na paznokciach żelowych!
Zobacz jak prosta jest aplikacja bazy!
-->Nadaj kształt swoim paznokciom, odsuń skórki. Aplikacja bazy PEEL OFF nie wymaga matowienia powierzchni paznokcia, pod bazę nie stosujemy primera!
-->Następnie przetrzyj powierzchnię paznokci cleanerem. Chwilkę odczekaj. Połóż cienka warstwę bazy PEEL OFF, uważaj, aby nie zalać skórek. Zabezpiecz wolny brzeg paznokcia. Odczekaj około minuty. Pamiętaj, że baza wysycha samodzielnie, nie utwardzamy jej w lampie LED lub UV.
--->Następnie połóż kolejną warstwę bazy, odczekaj aż wyschnie.
---> Wykonaj kolejne kroki w manicure hybrydowym. Aplikuj lakier, pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia, utwardź w lampie LED lub UV. Następnie zamknij stylizację topem, zabezpiecz wolny brzeg paznokcia, utwardź w lampie LED lub UV.

Usuwanie bazy PEEL OFF to bułka z masłem!!!
Podważ drewnianym patyczkiem manicure hybrydowy i delikatnie go oderwij, powierzchnię paznokcia przetrzyj cleanerem. To zajmie Ci zaledwie kilka minut!

Chyba w każdym miejscu w Polsce dzisiaj świeciło słońce:) Na pazurkach też wiosna, koniecznie z nowymi kolorkami i kwiatami wykonanymi z crazy dots:) #neess#manifestacja#nailart#nails#manicures#mani#turkusowarebelia#harkorowyroz#lakieryhybrydow#hybrydananaturalnejpłytce#spring#pastels#lovemani#fashion#instanails#me#instahood#love#stylizacja#pazurki#

Czy na Waszych pazurkach wzór marmurku również zagościł?
Co sądzicie o połączeniu tego wzoru z czerwienią?

#neess#paznokcie#lakieryhybrydowe#manifestacja#nailarts#manicure#lovemani#manicures#nails#pazury#fashion#style#me#love#nails#red#blogger#czerwonyiwsciekly#beauty#hybryda#

Czasami masz ochotę na klasykę, spokojną, ale z charakterem. Tak MANIfestujesz swoje JA, mówisz całą sobą jestem tu i teraz. Nie boisz się słabości i tego, że czasem jesteś sentmentalna i płaczesz na filmach klasy C. Tak czasami jest... #neess#nails#pazurki#paznokcie#manifestacja#lakieryhybrydowe#nailart#manicures#mani#lovemani#manicures#fashion#style#beauty#

Przyszła wiosna, Ty znowu jesteś radosna. Kupisz sobie okulary i butów dwie pary:) Czujecie to? WIOSNA!

#neess#neessnails#beauty#love#fashion#wscieklapomaranscza#lososlamiereguly#manifestacja#nails#instanails#nailart#pazurki#lakieryhybrydowe#fashion#

Most Popular Instagram Hashtags