nazfitness nazfitness

170 posts   1,143 followers   976 followings

ناز فیتنس  چطور یک خانوم خوش تیپ وجذاب باشیم؟ داشتن تیپ جذاب و زیبا خواسته درونی هر کسی می باشد,مواردی که در جذاب و زیبا بودن ما دخیل هستند ... با ما همراه باشید

#فيتنس#تناسب،#اندام،#تغذيه،#لاغرى،#چاقى
،#چربى،#سوزى،#بدنسازى
مطلب شماره ١٥
رژيم پايه (قسمت پنجم)
گفتيم كه كربوهيدرات ها به دو دسته ساده و مركب تقسيم مى شوند.
كربوهيدرات ساده:
هر ماده غذايى شيرين محتوى كربوهيدرات ساده است. لذا اين دسته را قند مى نامند. براى مثال مى توان به قند موجود در شكلات و آبنبات، قند و شكر، ميوه، شير ، عسل و قندى كه پس از مصرف نوشيدنى هاى الكلى در بدن ايجاد مى شوداشاره كرد.
اين دسته (به استثناى قند ميوه و شير) موجب بالا رفتن سريع قند خون و در نتيجه ترشح انسولين مى شوند. بنابراين مصرف قندهاى ساده براى افرادى كه به دنبال تناسب هستند، دور از عقل و منطق است!
قانون اول رژيم پايه:
تا حد امكان از مصرف قندهاى ساده پرهيز كنيد(تنها زمانی که فرد مجاز است قند ساده مصرف کند، محدوده زمانی بعد از تمرین با وزنه است که البته قوانین و جزئیات مربوط به خودش را دارد). اين دسته مواد را مانند سمى در نظر بگيريد كه مى تواند تمام تلاش هاى شما در تمرين كردن و رژيم گرفتن را خنثى و مسموم نمايد. اين قانون در هر دو مورد رژيم هاى لاغرى و چاقى مصداق دارد.توجه كنيد كه اين قند مى تواند خود را در مواد خوراكى بسيارى پنهان كند. مثلا پاستيل، شيرينى جات، كافى ميكس، نوشابه ها و آب ميوه هاى مصنوعى و نوشيدنى هاى انرژى زا همگى محتوى شكر هستند.
استثناء اين قانون ، قند موجود در ميوه جات و لبنيات مى باشد كه بعداً به آنها مى پردازيم.

پشت بازو سیم کش
برای دریافت DVDآموزشی تمرین در منزل دایرکت بدید.
آموزش فوق العاده توسط مربی زن
آموزش مفهومی
جهت دریافت لینک دانلود آموزش دایرکت بدید

مطلب شماره ١٤
رژيم پايه (قسمت چهارم)
كربوهيدرات ها
از بين تمامى گروه هاى غذايى، كربوهيدرات ها مهم ترين نقش را در كنترل وزن فرد بر عهده دارند. اين مواد از طرفى منبع اوليه انرژى در بدن هستند و از طرف ديگر عامل اصلى ترشح انسولين محسوب مى شوند.
پس از مصرف كربوهيدرات ها قند خون بالا مى رود و هر چه اين قند بيشتر و سريع تر افزايش يابد انسولين بيشترى ترشح مى شود. پس اگر قصد داريد چربى كمترى در بدن شما انباشته شود بايد به دنبال كربوهيدرات هايى باشيد كه مصرف آنها به صورت آهسته تر و با شيب كمترى قند خون را بالا ببرد.(براى اندازه گيرى ميزان افزايش قند خون پس از مصرف هر ماده غذايى مفاهيم glycemic index و glycemic load ابداع شده اند. هر ماده غذايى gi و gl مخصوص به خود دارد. )
اما خود كربوهيدرات ها به دو گروه قندهاى ساده و قندهاى مركب تقسيم مى شوند.
ادامه دارد...

smith machine curtsey lunge with knee up.
آکادمی ما به سلامت جسمی شما می پردازد.
لطفا فالو کنید 😬

#bodybuilding #fitness #diet #nazfitness

قاتل پا و تمرین غنیمت
برای دریافت DVDآموزشی تمرین در منزل دایرکت بدید.
آموزش فوق العاده توسط مربی زن
آموزش مفهومی
جهت دریافت لینک دانلود آموزش دایرکت بدید

#فیتنس #بانوان #بدنسازی #ورزش #تندرستی #مبارزه #کششی #تمرین #مکمل #رژیم #تناسب
#بدنساز #پرورش_اندام #پرورش_اندام_ایران #بادی_بیلدینگ #بادیبیلدینگ #بادی_کلاسیک #فیتنس #فیگور #ورزش #فیزیک #ورزشکار #ایرانی#تناسب_اندام #اندام #زیبایی #ورزشکار #ایرانی #قهرمان #قهرمان #مرد #بدن #زیبا

آکادمی ما به سلامت جسمی شما می پردازد.
لطفا فالو کنید
back leg pull on a bosuball😬 -
کشش ساق پا بر روی یک توپ
#فيتنس #تناسب #اندام #تغذيه #لاغرى #چاقى
#چربى #سوزى #بدنسازى#دكتر
#bodybuilding #fitness #diet #nazfitness

زیربغل قایقی (seated cable rows)

این حرکت یکی از حرکات پایه برای هدف قرار دادن عضلات قسمت پشتی بالاتنه محسوب می شود. برحسب فاصله دستها از یکدیگر ، چرخش مفصل شانه به سمت داخل یا خارج، و زاویه کشش، تمرکز حرکت بر قسمتهای مختلف عضلات زیربغل و پشت تغییر خواهد کرد.

یکی از سوالات رایج در مورد این حرکت، این است که آیا در هنگام اجرای بخش منفی (یعنی هنگامی که دستها از عقب به جلو حرکت کرده و آرنجها باز می شوند) بالاتنه باید ثابت باشد؟ یا آنکه حرکت بالاتنه به سمت جلو مجاز است؟
در پاسخ باید گفت هیچکدام از این دو اجرا اشتباه نمی باشد و بر حسب نحوه چیدمان برنامه، در تمرین ورزشکار قابل اجراست. طبعا ثابت نگه داشتن نسبی بالاتنه مانند آنچه در ویدئو ملاحظه می کنید، باعث تمرکز بیشتر بر عضله هدف می شود حال آنکه حرکت بالاتنه به جلو و عقب حین اجرای حرکت، امکان جابجا کردن وزنه های سنگین تر را به علت درگیر شدن سایر عضلات به شخص می دهد.

نکته مهم در اجرای هر دو روش، حفظ قوس طبیعی کمر در تمام طول اجرای حرکت، با هدف جلوگیری از آسیب مهره های کمری می باشد.
#فيتنس #تناسب #اندام #تغذيه #لاغرى #چاقى
#چربى #سوزى #بدنسازى#دكتر
#bodybuilding #fitness #diet #nazfitness

مطلب شماره ١٣
رژيم پايه(قسمت سوم)
قبل از پرداختن به ادامه مطلب ذكر اين نكته را ضرورى مى دانم: مطالبى كه در اين پيج ارائه مى شوند چكيدهء بسيار كاربردى كتاب ها و مقالات متعددى هستند كه اگر به درستى خوانده و درك شوند مى توانند شيوه تغذيه و تمرين شما را متحول سازند. لذا از شما دو تقاضا دارم، اول اينكه مطالب را جدى بگيريد و از آنها استفاده نماييد و دوم آنكه پيج را به دوستان خود معرفى كنيد تا افراد بيشترى به اين اطلاعات دسترسى يابند.
اما در ادامه مطلب، ديديم كه مواد غذايي مختلف باعث ترشح مقادير متفاوتى از انسولين در بدن مى شوند. هر چه انسولين ترشح شده بيشتر باشد چربى بيشترى در بدن انباشته مى شود. در نتيجه تغذيه صحيح يعنى مصرف مواد غذايى كه در عين حال كه مواد مورد نياز بدن را تأمين مى كنند، ترشح انسولين ناشى از آن ها حداقل باشد. در اين رابطه به بررسى دسته هاى گوناگون مواد غذايى خواهيم پرداخت.
ادامه دارد...
#فيتنس #تناسب #اندام #تغذيه #لاغرى #چاقى
#چربى #سوزى #بدنسازى#دكتر
#bodybuilding #fitness #diet #nazfitness

Most Popular Instagram Hashtags