natali_kot natali_kot

3,063 posts   147,330 followers   2,210 followings

Natalie Kotkova💩The Nattiness  ▪️ miss world cz ▪️ travel & fashion blogger ☆ youtuber ▪️ surf | snb | dance | host | marketing 🌍 Prague 🔜 ✈️☀️🌴 🔻 NEW VIDEO!

Vypadá to, jako výšlap někde v džungli, ale pravdu prozrazuje nožka pána na lanovce nahoře na fotce 😅💪🏼 na výlet jsme si vybrali vyjít Kleť 🙌🏼 takový jižanský Ještěd 😅🌲 #lovely 🌲ta naše česká příroda je prostě krásná ❤️.
.
| #THENATTINESS #czechnature #igcz #lovelytime #southbohemia #lovelifelivelife #amazonia #almost #hiked |

The art of eye contact 👁 Do you like what you see in your life, in the world ... ? No?! Change it! ✌🏼
.
... a toho mít na fotce vždy gumičku na ruce 😅✌🏼.
.
#Spolupráce s @reserved - přehoz je od nich ❤️.
.
| #reservedforme #nattysummer18 #eyecontact |

Vyhlížela jsem vlny 🏄🏼‍♀️🌊 nafukovací surf posloužil na zábavičku náramně - no a trénování pádlování nikdy není dost 😅a na poslední přišla velká vlna a já ji podplavávám of course🏄🏼‍♀️😁.
.
| #NattySummer18 #surfgirl #surfinganywhere #czechnature #happyday #lovelife |

Just casually eating my mango snack while pretending to be meerkat 😅❤️ naprosto jedinečný den - moje první koupání v lomu 💦 tolikrát do vody jsem si nezaskákala dlouho 😅🤸🏼‍♂️.
.
#konecnevolno #konecnefotkazdomova ❤️.
.
< #thenattiness #nattysummer18 #lovelife #home #bohemia #mangolovers >

Je libo jeden krabík (viz druhá fotka) nebo holej zadek (viz stories a můj záchvat smíchu na třetí fotce jako důkaz, tady by to IG asi bloknul 😁) nebo fotka, kterou jsem vyfotila na stejném míst 4 roky zpátky (viz čtvrtá fotka)?! 🙈😍❤️ a to vše jako připomenutí Cali vibe a - holahey nového video na YouTube 😅 odkaz v biu a ve stories ✌🏼🇺🇸 děkuji za všechny dosavadní reakce , jste boží ❤️PS: čtěte i ty titulky ve videu 😛.
.
A dnes vyrážíme na menší výlet 😍 juchů 🤸🏼‍♂️.
.
|#THENATTINESSinsuitcase #newvideo #nattysummer18 #trestles #oceanvibe #california #beachdays #exploreworld #travelvlog |

🇺🇸+🇨🇿.
Speciální California video je na YouTube! Z 16 dnů jsem natočila každý den 10 sekund těch nejlepších chvil! ❤️ Jaká je vaše oblíbená sekunda z videa? 😁.
.
Nejlepší kámoška, surfy, výlety, plno nových lidí, ukradená identita, skákání z útesu, plno jídlo, pití a prostě California vibe! ❤️až se z toho zkroutil horizont na fotce #gopro 😅🌴🤸🏼‍♂️.
.
Jsem už ani nevěřila, že to video úspěšně dodělám, po těch trablích, tak snad už moje smůla, co mám od Cali tímto skončila 😅💪🏼😈.
.
🇺🇸
Guys! Special video from California is up on my YouTube (link in bio and stories) - you’ll understand it, it is not it Czech - just music and some subtitles ✌🏼🌴💪🏼 I was 16 days in San Diego and I shot 10 seconds of the best adventures every single day and the result is such a great memory! 😍 Thank you all, who is in the video or who I met during those days! It was great thanks to you all! Hopefully see you again anywhere in the world - @melissabergesen @annemaryf @sd_kook @vall_llo @shashwatsaini @keatonmitchel @themadchatter 🌍💪🏼special thanks to my dearest @lucihuz (the star of the video 😁)❤️.
.
< #THENATTINESSinsuitcase #sandiego #californiavibe >

Člověk si vždycky říká, co to bylo tak vtipného 😅 tak za 1. co to bylo na této fotce zjistíte asi v zítřejším sestřihu ze San Diega, na který se vrhám každou minutou (nadopovaná kafem ☕️ - bude to asi opět nočka, tak držte prosím palce, ať technika drží 😅💪🏼) a za 2. U mě to není těžký, abych se takhle řachala, takže to třeba můžou být vlasy v obličeji a pro mě to je spouštěč smíchu no 😅🤸🏼‍♂️🧘🏼‍♀️.
.
A už jen chvilku budu postovat fotky z Cali, teď stejně bych nic hezčího nenafotila při tom mém aktuálním programu (ani nevím, co je za den, jen díky tomuhle postu 😁)😛.
.
Takže - užívejte sobotní večer !
.
| #THENATTINESSinsuitcase #surfmuseum #surfcity #vacay #happinessiseasy #livingthedream #workhardplayhard #lovelifelivelife #surfboards |

Nad touhle fotkou jsem se dnes hezky zasmála 😁 takto jsme totiž s Lucí jely do Los Angeles pro mou identitu na ambasádu - pořádný baťůžkářky s airbagy, kam se podíváš (hold nemám krosnu 😅) jsme takto chodily i večer po Santa Monice, vlastně jsme i zmokly (ano, zrovna muselo mrholit - v LA!) , vypadaly jsme, že utíkáme z domu nebo nemáme kde spát (což nebylo tak daleko od pravdy 😅) a říkaly jsme si, jestli nás do Bubba Gump pustí 😅 NO! A ten večer byl nakonec jeden z nejlepších, co jsem za tu dobu v Cali s Lucí zažila a byl opravdu neopakovatelný a prostě boží - neplánovaný zážitky jsou nej, ještě když jsou tak trochu “punk” a hlavně takto zpětně, když mi spolu se vzpomínáním dnes přišla smska, že si mužů dojít pro občanku do Liberce ✌🏼😍❤️jó, jak říkala Forrestovo máma, život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš - a mě tohle všechno strašně chutná, jsem přeci nějakej gurmán 😁🤸🏼‍♂️.
.
<#THENATTINESS #FunnyMoments >

Článek z Egypta je na blogu! Rozepsala jsem se tam o všem, na co jste se ptali a vše zhodnotila - hotel, jídlo, aktivity - prostě vše 🕌❤️ Těším se na komentáře! Jak jste na tom vy - Egypt ano/ne ? 🌊☀️.
.
Odkaz ve stories a v biu!✌🏼🧡.
.
|#THENATTINESSinsuite #nattyegypt #nattyleto18 #egypttrip #egypt2018 #sharmelsheikh #wearetheanswear #travelmoreworryless #happiness😊 #exploreworld |

Byl to boj! Ale jedna z milionu fotek byla přeci jen úspěšná - aneb prostě jsem chtěla fotku bez lidí, jak si bezstarostně jezdim(e) po HB ❤️ (super nápad, Natty, když tam bylo zrovna mistrovství v surfingu = přeplněné město lidmi 🤣✌🏼) původně jsem to chtěla u toho naše rental store, kde jsme pracovaly, ale tam jsme to nestihli (ale tento je stejně fotogeničtější 😅💪🏼).
.
Každopádně dnes to byla taky pěkná jízda - měla jsem jednu prezentaci, kvůli které jsem dvě noci skoro nespala 😅 a potom jsem potřebovala na vzduch, že mě to probere, ale výsledek našeho timingu vidíte ve stories 🌊😁. Taky se brzy vrhnu na článek a videa ze San Diega - co by vás zajímalo do článku zahrnout? Videa budou mít speciální formu ✌🏼🧘🏼‍♀️😘.
.
#nattysummer18 #longbording #cruisinusa #happiness #thenattiness #THENATTINESSinsuitcase #surfcityusa #surfcity #memories_made #longboardgirl #lovelife❤️ #california >

Taco Tuesday je kalifornská záležitost ❤️ Co ale vy? Dodržujete nějakou takovou podobnou pravidelnost “tradici” v jídle taky? Např. Sushi night, vege day, pizza night - nedělní kachna 🤣 apod.?🍻🌮🥗🍜🍋? Já se teď těším, jak se po Cali vracím postupně ke “své” stravě 🧘🏼‍♀️😅.
.
<#sandiego #THENATTINESSinsuitcase #tacotuesday #tuesdayvibe #sandiegoliving #pacificbeach #californialife #nattycalifornia #nattysummer18 >

Vitamine de-stress 🧡☀️🧘🏼‍♀️🌵co vám pomáhá na uklidnění při shonu (jako muže být právě pondělí? 😅)? Zasypme se tu tipy 💪🏼 já bych se po návratu nejraději naklonovala, abych stíhala, tak jsem si dneska přivstala, abych měla klidný delší ráno a byla tak v nejlepším rozpoložení 💪🏼✌🏼jedu na úřady kvůli těm dokladům, tak to bude asi potřeba 😅ale obecně je pro mě de-stress jistotou příroda, tak nahrávání fotky z národního parku Anza-Borrego, kde jsme se stavili - je to poušť, ale ten klid tam byl neskutečný🌵.
.
Mějte co nejpohodlnější start nového týdne!✌🏼🤸🏼‍♂️.
.
<#nattycalifornia #THENATTINESSinsuitcase #roadtrippers #endlessroad #peace #keepcalm #newweek #mondaychallenges #livingthedream #wearetheanswear >

Most Popular Instagram Hashtags