nassaji_ranjbar nassaji_ranjbar

47 posts   1,036 followers   1,976 followings

تولیدی پارچه رنجبر  انواع پارچه طرحدار،همه رنگ فروش عمده ۱ تن به بالا تولیدی پارچه رنجبر ۰۲۱۴۴۹۸۳۶۴۶

#قاچاق کمر بازار #پوشاک را شکست/ بازار داغ پوشاک قاچاق در #اصفهان

بازار بی رونق پوشاک اصفهان را این روزها جنس قاچاق قبضه کرده و همچنان ورشکستگی یکی پس از دیگری در کمین تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک نشسته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز، حال و روز بازار پوشاک خوب نیست و این تنها محدود به کسادی بازار و قیمت های نجومی نمی شود.

مدلهای رنگارنگ و نا مناسب پوشاک، تلنبار شدن جنس های تولید داخل در انبارها و قبضه شدن بازار با جنس های قاچاقی که شاید قابل رقابت با تولید داخل نیستند باعث شده تا حال این روزهای بازار پوشاک ناخوش باشد و کسی هم عین خیالش نیست که در این میان نزدیک به ۵ هزار واحد صنفی نانشان آجر شده است. **بحرانی که به فاجعه تبدیل می شود

اینکه هر روز آمار درشت ورشکستگی در شغل های مختلف به گوش می رسد و به تعداد بیکاران اضافه می شود برای دومین کلانشهر کشور بحرانی است که دیگر این روزها دارد به فاجعه تبدیل می شود و مدیران همچنان پشت میزهای خوش رنگ و لعاب نشسته اند و سر تکان می دهند بابت همه این اتفاق هایی که زنجیره وار تکرار می شود و دامن همه را گرفته است.

قاچاق های سازماندهی شده و با برنامه بلای جان همه تولیدات داخلی شده است و به جز انکار وجود این کالاهای قاچاق سخنی از زبان مدیران شنیده نمی شود مدیرانی که خود نه دغدغه آب دارند و نه نگران نبود نان بر سر سفره فرزندانشان هستند.

در این میان تنها تولید کنندگان بیچاره نمی دانند اگر همه چیز تحت کنترل و نظارت است پس این همه جنس چطور۶ دانگ بازار را قبضه کرده است. **بازار پوشاک به کام دلالان

به سراغ رئیس اتحادیه پوشاک رفتیم تا از وضع بازار در تابستان برایمان بگوید و بازهم از وجود لباس های قاچاق و گرانی می گوید که باعث شده ۴هزار تا ۵ هزار واحد ورشکسته شوند و یا رونق همیشگی را نداشته باشند.

ابراهیم خطا بخش معتقد است جنس قاچاق در بازار وجود دارد و تنها به خاطر قیمت ها است که مردم خریدار آنها هستند و تولید داخلی زمین خورده است.

وی از کسادی بازار گفته و افزود: بازار هیچ وقت روزهای پر خریدار ۴ سال پیش را به خود ندیده است و مردم حتی در زمان های اوج خرید مانند روزهای آخر سال تمایلی به خرید ندارند.

خطا بخش می گوید هرچند امید به بهبود اوضاع داریم اما تا کنون تعداد زیادی از با سابقه های این شغل دست از کار کشیده اند و ما بقی هم با این اوضاع کنار آمده اند و این برای اصفهان اصلا اتفاق خوبی نیست.

به گفته وی، در بازار جنس قاچاق دیده می شود کم یا زیاد آن تفاو

"نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ترکیه برگزار شد"

نمايشگاه بين المللي ماشين آلات نساجي ترکيه ITM يکي از نمايشگاه هاي مهم و معتبر در ارتباط با صنعت نساجي در سطح منطقه به شمار مي رود. در دوره قبل اين نمايشگاه که در سال 2013 برگزار شد بيش از 1223شرکت از 40حضور داشتند و 39256 بازديدکننده از 70 کشور جهان محصولات و خدمات ارائه شده را از نزديک بررسي نمودندکه اين خود مويد سطح اهميت و تاثيرگزاري اين نمايشگاه روي صنعت نساجي ايران است.

Telegram.me/nassaji_ranjbar

الیاف کوتاه پلی استر با قابلیت پرزدهی کم

Low-pill staple polyester

از اولین روزهای عرضه #پلی_اتیلن ترفتالات در دهه ۱۹۵۰، مخلوط کردن الیاف منقطع آن با #پنبه و #پشم بسیار موفقیت آمیز بوده است. اما مصرف کنندگانی که به مدت طولانی از این مخلوط ها به ویژه از مخلوط پشم / #پلی_استر استفاده می نمودند از مشکل #حساسیت_پوستی با این البسه شکایت داشتند ؛ علت این امر تشکیل گلوله های کوچک #الیاف (موسوم به #پرز ) درسطح #پارچه های #تار ی #پود ی بود که چسبندگی بالایی به #پارچه داشت . این پدیده را #پرزدهی می نامند . در حقیقت در تمام #الیاف ( چه حاوی پلی اتیلن ترفتالات باشند یا نباشند ) این مشکل روی می دهد و اگر میزان #تاب #نخ کم باشد ، بنحوی که پارچه ساختار نسبتا باز و شلی داشته باشد ، این مشکل بیشتر به چشم می آید . معمولا در پارچه ها و کشبافهای ۱۰۰% #پشمی پرزها در اثر سایش از بین می روند ؛ چرا که پشم لیف نسبتا ضعیفی است و استحکام کمی دارد . اما پلی اتیلن ترفتالات یک لیف قوی است (#استحکام الیاف بریده پلی اتیلن ترفتالات تقریبا ۳/۴۵g/dtex است)و در نتیجه پرزهای به وجود آمده ، در اثر سایش جدا نمی شوند ، چسبندگی بالایی به پارچه دارند وافزون بر این ، به ظاهر و زیبایی پارچه لطمه وارد می کند .

برای کاهش پرزدهی ، #ویسکوزیته ذاتی #پلیمر کاهش داده شد تا #لیف ضعیفتری تولید گردد و تشکیل پرز ندهد ؛ بدین ترتیب هر #پرز ی که تشکیل می شود در اثر سایش از بین رفته واز پارچه جدا می گردد . برای تولید الیاف بریده پلی اتیلن ترفتالات با قابلیت کم از پلیمر با ویسکوزیته ذاتی ۰/۴۲ استفاده شد ، ولی در ذوب ریسی مشکلات متعددی به وجود آمد . #ویسکوزیته مذاب بسیار پایین و سیالیت آن بسیار زیاد بود ؛ بنحوی که بدون کنترل بسیار دقیق فرآیند ، اجرای آن با مشکل مواجه می گردید . برای انجام فرآیند ذوب ریسی بدون مشکل مطلوب ، راه خلی ابداع گردید که به کمک آن ویسکوزیته مذاب پلیمر افزایش یابد و در عین حال ویسکوزیته ذاتی پایین بوده و الیاف نسبتا ضعیفی نیز تولید شوند .

#نساجی_رنجبر

#سیزده_به_در خوبی داشته باشید 👪🌹🏃🐜🐾🌱🌿🌾🌴🍀🍁
@nassaji_ranjbar
#تولیدی_پارچه_رنجبر

روز مادر 👸
روز بانوان 👩
و ولادت حضرت فاطمه (س) گرامی باد 💐
#تولیدی_پارچه_رنجبر

سلام دوستان گرامی
لطفا گزینه Turn ON Notification رو در بالا سمت راست پروفایل انتخاب کنید تا از این به بعد از پستها و محصولات تولیدی پارچه رنجبر مطلع شوید.
از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم 🙏

سال نو مبارک دوستان عزیز
امیدواریم که در این سال پربرکت لحظاتی شاد و به یاد ماندنی در کنار عزیزانتان داشته باشید 👪💐🐠💮🌼🍖🍡🎆🎇🎉
#نساجی_رنجبر
#نساجی #پارچه

Most Popular Instagram Hashtags