mustelaturkiye mustelaturkiye

701 posts   51,997 followers   111 followings

Mustela Türkiye  Anne ve Bebek Cilt Bakım Uzmanı - Facebook.com/mustelatr Twitter: Mustela_TR #mustela #cevredostumustela #mustelatürkiye

Yaz mevsiminde sağlıklı bir hamilelik geçirebilmek için sıvı tüketimi çok önemli. Bol su tüketmek hem anne adayının sıvı kaybını dengeler hem de amniyon sıvısı ve plasentanın içeriğini zenginleştirir.
#mustelaturkiye #hamileliktavsiyeleri #su #yaz

Mustela Bebek Yağı’nın yapışmayan dokusu sayesinde yazın da masaj çok keyifli!
@duygu_ata ve tatlı bebeğine fotoğraf için teşekkür ederiz.
#Mustela #mustelaturkiye #masaj #bebekyağı

#MustelaileBakımZamanı Cold Cream İçeren Besleyici Vücut Losyonu, kuru cilde sahip bebek ve çocukların cildinin anında nemlendirilmesine ve cildin beslenmesine yardımcı olur.
#mustelaturkiye #nemlendirici #bakım #vücutlosyonu #kurucilt

Hydra Bebe Vücut Losyonu, bebeğinizin vücudunda uzun süren bir nemlendirici etki sağlar ve cildinin korunmasına yardımcı olur.
Bu tatlı fotoğraf için @annelikguzelsey’e teşekkür ederiz.
#mustelaturkiye #vücutlosyonu #bebek #bakım #nemlendirici

Mustela Yenidoğan Köpük Şampuanı ve Saç Pullanmalarına Karşı Bakım Kremi, yenidoğanlarda sıklıkla görülen yağlı pullanmanın giderilmesine ve önlenmesine yardımcı olur.
#mustelaturkiye #saçpullanmaları #şampuan #bakım

Mustela Güneş ürünleri çok kuru ve çok hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için doğumdan itibaren kullanıma uygundur.
#Mustela #mustelaturkiye #güneşkoruması #sunscreen #babysunscreen #bebekgüneşkremi #yaz #güneşsonrası

Çok Hassas Ciltler için Durulama Gerektirmeyen Temizleme Sıvısı seyahatlerinizde çantanızın olmazsa olmazı olmaya aday! İhtiyacınız olan her an bebeğinizin yüz, vücut ve bez bölgesini su gerekmeden temizlemenize yardımcı olur.
#Mustela #mustelaturkiye #bebekletatil #bebekleseyahat #çokhassascilt #temizlemesıvısı #hijyen

#MustelaileBakımZamanı Musti Bebek Kokusu, Papatya ve bal özleri de dahil, doğal kökenli içeriklerden elde edilmiştir. Hipoalerjeniktir ve alkol içermez.
#mustela #mustelatürkiye #bebekkokusu

#MustelaileBakımZamanı Mustela Yüz Temizleme Mendili, ihtiyacınız olan her an bebeğinizin cildini nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Üstelik ambalajı sayesinde çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz.
#Mustelaturkiye #hijyen #temizlik #ıslakmendil

Mustela güneş ürünleri suya, tere ve kuma karşı dayanıklıdır.
Bu tatlı fotoğraf için @burakklc’a teşekkür ederiz.
#mustelaturkiye #güneşkoruması #yaz #sunscreen #babysunscreen #bebekgüneşkremi #bebek #mustelayıseviyorum

Mustela ürünleri alerjik reaksiyon riski yüksek maddeler içermez ve alerji riskini minimize edilecek şekilde formüle edilir. Bağımsız uzman laboratuvarlar tarafından ve medikal gözlem altında yapılan testler ile bu yüksek toleransı kanıtlamıştır.
#mustelaturkiye #mustelataahhütleri

#MustelaileBakımZamanı Yağlı Saç Derisine Karşı Bakım Kremi, yeni doğanlarda görünen yağlanma sorununun giderilmesine yardımcı olur.
#mustelatürkiye #yağlıpullanma #saçbakımı

Most Popular Instagram Hashtags