[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

mustelaturkiye mustelaturkiye

622 posts   33128 followers   110 followings

Mustela Türkiye  Anne ve Bebek Cilt Bakım Uzmanı - Facebook.com/mustelatr Twitter: Mustela_TR

http://www.mustela.com.tr/

Siz de bebeğini kucağına almak için gün sayan sevdiklerinize Mustela Merhaba Bebek Seti hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
@eladoganphotographer’a bu güzel fotoğraf için teşekkür ediyoruz.
#Mustela #Bebek #yenidoğan #merhababebek

Didem Uzel ve oğlu Aslan İstanbul’un keyfini çıkarıyor.
Aslan’cık soğuktan kuruyan dudaklarını Mustela Cold Cream Stick ile koruyor.
@didemuzelsari ve Aslan’a bu güzel video için teşekkür ediyoruz.
#Mustelayıseviyorum #Mustela #Bebek #YeniDoğan

Gerçek sevginin değerini her gün bilmek gerekir. Sevgililer gününüz kutlu olsun!
#Mustela #14şubat #sevgililergünü #sevgi #aile

Çok Hassas Ciltler için Rahatlatıcı Yüz Kremi, cildi dış etkenlere karşı tepki gösteren bebeğinizin cildinin nemlendirilmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. Siz bebeğinizin cildini hangi Mustela ürünü ile nemlendiriyorsunuz?
@deniz_ada ve tatlı bebeğine bu güzel kare için çok teşekkür ederiz.
#Mustelayıseviyorum #Mustela #çokhassascilt #Bebek

25’li Yüz Temizleme Mendili Ambalajı yenilendi! Daha da küçülen ambalajıyla bebeğinizin yüzünü ve vücudunu temizlemek için her zaman yanınızda.
#Mustela #normalcilt #hijyen #bakım

Her banyo sonrasında bebeğinizin yüzünü ve vücudunu cilt tipine uygun olan ve ona zarar verecek maddeler içermeyen ürünlerle nemlendirmelisiniz. Bebeğinizin cilt tipini öğrenmek için Cilt Tipi Testimizi çözebilirsiniz: https://www.mustela.com.tr/type-de-peau-bebe2
#Mustela #bebek #banyo #cilttipi

Aralarındaki farkı biliyor musunuz? Mustela Yenidoğan Şampuanı, normal cilde sahip bebeklerin vücudunu ve saçlarını nazikçe temizlerken suyun kurutucu etkilerini ortadan kaldırır. Yenidoğan Köpük Şampuanı ise yine yenidoğanların saçlarını nazikçe temizlerken oluşabilecek yağlı pullanmanın önlenmesine de yardımcı olur.
#mustela #şampuan #yenidoğan #bebek

Mustela ile bebekler hep çok mutlu!
Mustela bebeklerine ve annelerine mutlu pazarlar diliyoruz!
@sevi_aras ve tatlı bebeğine fotoğraf için teşekkür ediyoruz.
#Mustelayıseviyorum #Mustela #Bebek #YeniDoğan

Cold Cream içeren Hydra Stick’i hem bebeğiniz hem siz soğuk kış günlerinde dudak, yanak ve burun çevresinde kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi kendisi için kullanan anneler var mı?
@edaliblog’a farklı ve faydalı kullanım önerisi için teşekkür ederiz.
#Mustela #hydrastick #kurucilt #nemlendirici

Mustela ürünlerinin kullanım ömrü boyunca insanlara ve çevreye etkilerini en aza indirmek için çalışmaktadır.
#Mustela #Mustelatahahhütleri #çevredostu

Kuzu 🐑, Balina 🐳 ve Fil 🐘 hayvanları için yaratıcı isimler arıyoruz! Bulduğunuz yaratıcı isimleri, emojileri de kullanarak bizimle yorum olarak paylaşın!
#mustela

Aralarındaki farkı biliyor musunuz? Stelatopia Emolyent Krem çok kuru cilde sahip olan bebeklerin ve çocukların cildindeki kuruluk ve gerginlik hissini rahatlatmaya yardımcı olurken Stelatopia Emolyent Balsam çok kuru ciltlerde dönemsel olarak görülen ekstra kuruluk ataklarında kullanılabilen daha yoğun bir nemlendiricidir.
#Mustela #stelatopia #çokkurucilt

Şizandra ve avokadonun mucizesi Çok Hassas Ciltler serimizden Rahatlatıcı Şampuan alanlara yanında Çok Hassas Ciltler için Rahatlatıcı Yüz Kremi hediye!
#Mustela #çokhassasciltler #Bebek #krem

Banyo sonrasında bebeğinizin cildini yumuşak bir havlu yardımı ile nazikçe ve ovalamadan kurulamalısınız. Özellikle bebeğiniz çok hassas veya çok kuru cilde sahip ise çok daha nazik hareket etmelisiniz.
#Mustela #Çokhassasciltler #Bebek #YeniDoğan #banyo

50 ml Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi 17,50 TL’lik özel fiyatıyla eczanelerde sizleri bekliyor!
#Mustela #pişik #pişikkremi

Bebeğinizde pişik oluşumunu engellemek için sık sık altını değiştirmeli, tartışmalı maddeler içermeyen temizleme ürünleri ile cildini temizlemeli ve doğal kökenli içeriklerden oluşan pişik önleyici kremleri her alt değişiminde uygulamalısınız.
#Mustela #bebek #pişik #bebekbakımı

Mustela Yenidoğan ürünlerini doğum çantanızdan eksik etmeyin. Sizin yenidoğan çantanızın olmazsa olmazı neydi?
@kavunluvotka’ya bu güzel kare için çok teşekkür ederiz.
#Mustelayıseviyorum #Mustela #Çokhassasciltler #Bebek #YeniDoğan

Bebeğinizin cildi soğuk kış aylarına hazır mı? Soğuk kış günlerinde bebeğinizin cildini onun ihtiyacı kadar nemlendirmek çok önemlidir. Bebeğinizin cilt tipine uygun nemlendiriciler seçmeniz onu soğuk havadan daha iyi korumanıza yardımcı olacaktır.
#Mustela #kış #cilttipi

Hamilelik döneminizde spor yapmak endorfin salınımını harekete geçirerek stresle mücadele etmenizi kolaylaştırır. Siz hamileliğinizde hangi sporu yaptınız?
#Mustela #hamileliktavsiyeleri #spor #hamileyogası #pilates #yürüyüş

Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı kazanmak ister misiniz?
Mentol ve okaliptüs içermeyen formülüyle soğuk havanın bebeğinizin üzerindeki etkisini azaltmaya ve bebeğinizin rahat bir uyku uyumasına yardımcı olan Rahatlatıcı Göğüs Balsamı'nı kazanan 3 kişiden 1’i olmak için hesabımızı takip etmeniz ve yorum olarak bu ürünü çok sevecek 3 anneyi etiketlemeniz yeterli!
Not: Yarışmamız 14 Ocak Pazar günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar 15 Ocak Pazartesi günü yorum olarak açıklanacaktır.

Aralarındaki farkı biliyor musunuz? Mustela Papatya Özlü Şampuan, uzayan saçları nazikçe temizlerken kolayca taranmasına yardımcı olur. Yenidoğan Köpük Şampuanı ise yine saçları nazikçe temizlerken oluşabilecek yağlı pullanmanın önlenmesine de yardımcı olur.
#mustela #şampuan

Rüzgar ve soğuk hava gibi dış etkenler bebeğinizin cildinde kızarıklıklara yol açıyorsa, Çok Hassas Ciltler cilt bakım serimizi kullanarak, bebeklerinizin cildini korumaya yardımcı olabilirsiniz.
@minniekadak ve tatlı bebeklerine teşekkür ediyoruz.
#Mustelayıseviyorum #Mustela #Çokhassasciltler #Bebek #YeniDoğan

Hamilelik döneminde soğuk havalardan korunmak için ince ancak kat kat giyinmeniz hem ortama hem de değişen vücut sıcaklığınıza ayak uydurmanızı kolaylaştırır. Siz kendinizi kıştan nasıl koruyorsunuz?
#Mustela #HamileTavsiyeleri

Aileniz ile mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmeniz dileğiyle.
#İyiseneler #Mustela

Most Popular Instagram Hashtags