mustelaturkiye mustelaturkiye

735 posts   55,923 followers   40 followings

Mustela Türkiye  Anne ve Bebek Cilt Bakım Uzmanı - Facebook.com/mustelatr Twitter: Mustela_TR #mustela #mustelatürkiye

#MustelaileBakımZamanı Stelatopia® Islak Mendil, çok kuru ciltlere özel olarak formüle edilmiştir ve ultra yumuşak dokusuyla bebeğinizin çok kuru yüz ve vücut bölgesini nazikçe temizlemenize yardımcı olur.
#mustelatürkiye #çokkurucilt #bebek #hijyen

Çok Kuru Cilde sahip bebek ve çocukların bakımında kullanılan tüm ürünler, onların cilt tipine uygun olmalıdır. Mustela, çok kuru ciltlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunar.
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #stelatopia

#MustelaileBakımZamanı Stelatopia® Emolyent Krem çok kuru cilde sahip olan bebeklerin ve çocukların cildindeki kuruluk ve gerginlik hissini rahatlatmaya yardımcı olurken uzun süreli nemlendirme sağlar.
#mustelatürkiye #çokkurucilt #stelatopia #bebek #bakım

Çok kuru cilt bebek cildinde yanma, kaşıntı gibi belirtilerle kendisini gösterir. Bu belirtilerle ilgili ayrıntılı bilgi için profilimizdeki linlkten web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #cilttipi

Çok Kuru Cilt serimizin yeni ürünü Stelatopia Yüz Kremi, yüzde oluşan kızarıkların giderilmesine yardımcı olur ve nemlendirme sağlar. Üstelik göz kapaklarına da uygulanabilir.
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #stelatopia #yüzkremi

14 Eylül Atopik Dermatit Farkındalık Günü! Atopik dermatit ile ilgili ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
#mustela #mustelatürkiye #atopikdermatit

#MustelaileBakımZamanı Stelatopia® Banyo Yağı, banyo esnasında suyun kurutucu etkisini azaltarak çok kuru ciltteki kuruluk ve gerginlik hissini rahatlatmaya yardımcı olur.
#mustelatürkiye #çokkurucilt #stelatopia #bebek #banyo

Stelatopia® Islak Mendil, çok kuru ciltlere özel olarak formüle edilmiştir ve ultra yumuşak dokusuyla bebeğinizin çok kuru yüz ve vücut bölgesini nazikçe temizlemenize yardımcı olur.
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #stelatopia #ıslakmendil

En büyük eczacılık buluşması Geleceğin E Hali’nde “Geleceğin Anneleri, Anneliğin Geleceği” isimli sempozyumla oradayız.
#mustelatürkiye #geleceginehali

Stelatopia® Emolyent Balsam, çok kuru ciltlerde dönemsel olarak görülen ekstra kuruluk ataklarının yatışmasına yardımcı olur ve yoğun nemlendirme sağlar.
Fotoğraf için @_kubra_odabasi_’na teşekkür ederiz.
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #stelatopia #bakım #emolyentbalsam

#MustelaileBakımZamanı Stelatopia® Emolyent Balsam çok kuru ciltlerde dönemsel olarak görülen ekstra kuruluk ataklarında cildi anında ve uzun süreli nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur.
#mustelatürkiye #çokkurucilt #stelatopia #bakım #bebek

Her 5 çocuktan 1’inde Çok Kuru Cilt tipinin görüldüğünü biliyor muydunuz? Cilt tipi testimizi yapın ve çocuğunuzun cilt tipini öğrenin!
#mustelaturkiye #mustela #çokkurucilt #cilttipi #cilttipitesti

Most Popular Instagram Hashtags