musakocer_ musakocer_

78 posts   545 followers   427 followings

.Solist....bağlama....gitar.  Öyle bir hayat yaşamalıyız ki kaybedeceklerimizi düşünmeden

Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için... Laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok. Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye, beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim. Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum. Oyunların, ikiyüzlülüğün, sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum. Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok. Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum. Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum. Farklılıklardan, hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum, bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum. Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum. Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum. Abartılar beni sıkıyor.Ve her şeyin de üzerinde, sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok.

#Emeğimsin #eserini #okudum iyi dinlemeler :)

...

Ada :)))

Ben bütün bunları sana severek ve özgürce veririm , bunun karşılığında bir şey de beklemem .Ama ozaman sana tecavüz ettiğimi söylersin .Bana karşı küstahça davranır , özgür olduğunu zannedersin .Ama özgürlüğü saygısızlık gibi algılamak , herzaman kölelerin bir özelliği olmuştur .

Az sonra yayındayız 92.2 @pnaraydemir @basakkalyon

Hangi Söz, hangi şiir, hangi roman, hangi destan anlatabilir seni.Benim saf, insan-üstü annem.seni büyük bir özlemle arıyorum seni herseyden çok seviyorum inan bütün insanlığı sende gördüm . ez kurbane wan çawete :(

Güzellikler aşklarım beni ziyarete gelmişler :)))

Hem mutlu olup hemde güvende olamazsın

"Vicdan ,iyi bir şöhret ,cehennem ;durumda göre polisin bizzat kendisi"

Ben düşündüğüm zamanda düşünüyorum .

"Yasayı öldürdüm ,yasa beni ,bir cesedin canlı birini korkuttuğu gibi korkutuyor"

Most Popular Instagram Hashtags