[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

muratsakaogluback muratsakaogluback

42 posts   1,430,419 followers   78 followings

Murat Sakaoğlu  Metehan@medialoji.com Bizde son gülen iyi gülmez, geç anlar.

Kırmızı Koltuğun en başka bölümü! Link bio’da hücum! 😉

Merhaba :) umarım herkes neşelidir.

Kırmızı koltuk 1. BÖLÜM youtube’da Yayında! Link bio’da!

Kırmızı Koltuk GİRİŞ Videosu youtube’da! 1. Bölüm Cuma günü sizlerle olucak saygılarr ☺️

En iyi fenomen ödülünü aldık. Çok anlamlı bir geceydi ve çok tecrübeli sanatçılarımızın karşısında heyecan yapmamak elde değildi. Hepsine saygılarımı, beni bu güne kadar destekleyen bütün izleyicilerime de teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım geri almazlar.

Down sendromlu dostlarımızın gönüllerimizde yeri büyük. Onlar da her nesil gibi geleceğe ışık tutuyorlar. Bir farkındalık yaratılacaksa Pazartesi sendromunu gündemden ara sıra düşürmek gerek..

Sevgiliden birikmişler..

Geziyorum Murat Sakaoğlu şımardı!

Garsondan birikmişler..

İzleyiciden birikmişler..

Müşteriden birikmişler 2

Sevgili dostum @erencemkilic ile hazırladığımız bu video, korkusuzca canını ortaya koymuş olan şehitlerimize, ülkemizin heryerinde gece gündüz nöbet tutup, hayatını hiçe sayıp, bir tereddüt bile etmeden savaşa koşan mehmetçiğimize, her türlü manipülasyona, stratejik oyunlara karşı koyan bakanlarımıza, türlü rollere girip, ülkemizi kışkırtmaya, çeşitli fitnelerle kızıştırıp bölmeye, en önemli günlerde ambargolar düzenleyip iç savaşa sürüklemeye çalışan, bizden gibi görünen hainlere inanmayan.. her atılan adımı sorgulayan.. her duyduğunu araştıran bu YÜCE TOPLUMA ARMAĞAN OLSUN.

Most Popular Instagram Hashtags