muratpasabld muratpasabld

895 posts   10,149 followers   4,743 followings

Muratpaşa Belediyesi 

Haydi Muratpaşa!
Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’nde ilki gerçekleşen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, bu yıl 23 Eylül’de aynı anda 60 şehirde yapılıyor.. Gelin pedallayın, farkındalık yaratın. #süslükadınlarbisikletturu

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı'mız kendi evinde ağırladığı Pazarspor'u 28-17 skorla yenerek sahasından galip ayrıldı. Tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Duyduk Duymadık Demeyin! :) Belediyemiz kültür salonunda sergilenecek olan Fehim Paşa Konağı adlı tiyatro oyununa tüm komşularımız davetlidir.

Tarih: 21 Eylül 2018
Saat: 19.00
Yer: Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu #mutluyummuratpaşadayım

Belediye Başkanımız Ümit Uysal, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (ANSİAD) ziyaret etti. Ziyarette “Dünyada 200 ülkenin yaklaşık 150’sinden büyük Antalya’mızın, isterdik ki, 200 ülkenin 150 tanesinden fazla katma değer üretsin” dedi.

Belediye Başkanımız Ümit Uysal’ın çocuklarımıza armağanı Antalya’nın tek açık hava oyun dünyası Teneffüs Park, yenilenen yüzüyle 22 Eylül Cumartesi günü kapılarını tekrar açıyor.
Ayrıntılar: https://bit.ly/2OzUMcy

Muratpaşa Belediyesyor Kadın Hentbol Takımımız, Süper Lig’deki ilk maçında Samsun Gençlik Spor Kulübü’nü 27-35 yendi. Takımımızın iki kanat oyuncusu Yağmur Toprak ve 17 yaşındaki Beyzanur Türkyılmaz 18 gol atarak maça damga vurdu. Tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Değerli komşularımız;

Münir Özkul Kreş ve Gündüz Bakımevi’mizi hep birlikte hizmete açtık. Bugün itibariyle ihtiyaç sahibi insanlarımıza, çalışan dar gelirli annelere hizmet veren 5 adet sosyal kreşe sahibiz.
Sosyal belediyecilikte Antalya’da yeni bir dönem başlattık. Sahici, gerçek, ihtiyacı olan insanlarımıza hizmet veren, inanç dünyamıza ve kültürümüze uygun sosyal hizmetler üretiyoruz. Toplumsal faydaya yönelik, insanlarımızın yaşamına dokunan hizmetler üretmeye devam edeceğiz.

Sevgili komşularımız
Hepinize iyi haftalar dileriz. 🤗

Falezler üzerinde çam ağaçlarıyla kaplı 8 bin metrekarelik alanda hizmete açtığımız Engelsiz Kafe’mizde özel çocuklarımız ve ailelerinin birlikte kurduğu izci kampı sona erdi. 2'nci kez düzenlenen ve ‘Ateşböceği Obası’ adı verilen kamp boyunca özel çocuklarımız aileleriyle birlikte farklı bir dünyayı deneyimlerken dolu dolu 3 gün yaşadı.

Pazar günleri bir başka güzel 😊
Günaydın 😊

“Dünyanın neresinde ne olursa olsun Muratpaşa’da barışın, kardeşliğin, paylaşmanın bayrağını yüceltmek için sonuna kadar çalışacağımıza söz veriyoruz” diyerek başladığımız Yöreler Renkler Festivalimizin bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştiriyoruz.
Barışımızı, komşuluğumuzu bir arada kardeşçe yaşama gayretimizi pekiştiren Yöreler Renkler Festivalimizde buluşmak üzere…

Farklı ülkelerden gelip, şehrimize yerleşen yeni komşularımız için hazırladığımız Türkçe kursumuza kayıtlar başladı.

Most Popular Instagram Hashtags