[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

muratpasabld muratpasabld

614 posts   5015 followers   932 followings

Muratpaşa Belediyesi 

http://muratpasa-bld.gov.tr/

Çocuk susar, sen susma! İstismara sessiz kalma!

Çocuk yaşta evliliklerin engellenmesi için Mor Makas, kız çocuklarının eğitimlerine devam etmelerini sağlamak amacıyla BinaRoy Projelerini hayata geçiren belediyemiz, çocuk istismarına karşı mücadeleye devam ediyor. Çocuklarımız için 'Çocuk istismarıyla mücadele öğreti' konulu seminerde bir araya geldik.
Çocuk İstismarıyla Mücadele ve Çocuk Haklarını Koruma Derneği (ÇocukÇa) işbirliğiyle…

Bilgi: http://bit.ly/2BGdFqi

Belediyemiz fuaye alanında Zuhal Ertan AYAKSIZ’ın ‘büyümesin hiç içimizdeki çocuk!’ Adlı resim sergisini ziyaret etmeniz dileği ile. 19-25 Şubat tarihleri arasında ziyarete açıktır. #mutluyummuratpaşadayım @zuzusaturn

Günaydın değerli komşularımız, hepinize verimli güzel bir hafta dileriz. 🙂

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin lideri Muratpaşa Belediyespor, ligin 18’inci hafta maçında evinde Osmangazi Belediyespor’u konuk etti.
Karşılaşmayı 36-28 kazanan Paşanın Melekleri’ni kutluyoruz. :)

Günaydın değerli komşularımız, hepinize mutlu bir Pazar günü diliyoruz :D
Fotoğraf: Ziya Gökalp Parkı/Mustafa Kök

Kitap Bağışı Kampanyamız devam ediyor.
Başvuru için: 444 80 07

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin lideri Muratpaşa Belediyesporumuz, ligin 18’inci hafta maçında Pazar günü, saat 15.00’de Osmangazi Belediyespor’u Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda ağırlayacak
Süper Lig’de 29 puanla liderliğini sürdüren Paşanın Meleklerinin kaptanı Sevilay İmamoğlu Öcal, Bursa temsilcisi karşısında galibiyetten başka düşüncelerini olmadığını söyledi.

Her ilmeğinde dua var

Belediyemizin MEST Merkezi’nde örgü kursuna katılan kadınlar, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimiz için boyunluk ördü.
MEST’te 2’nci dönem derslerin başlamasıyla birlikte el örgüsü boyunluklar toplandı ve askerlere ulaştırılması için Genelkurmay Başkanlığı’na gönderilmek üzere hazırlandı.

Sevgili komşularımız;

Ülkemiz kritik ve önemli bir süreçten geçmekte. Zeytindalı Harekatı'nda mehmetciğimiz sınır ötesinde canını bizlere siper ediyor. Bu nedenle 3 ay önceden planlanmış ve hazırlıkları tamamlanmış "Aşkını Tazele Gel" isimli "Sevgililer Günü" programımızı iptal etme kararı aldık. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

30 bin çocuğa Trafik Parkımızda, akülü arabalarla temel trafik eğitimi verdik. Kimsenin trafik kazası sonucu ocağına ateş düşmesin istiyoruz.
Teneffüs Park’ımızla birlikte eğitim alanında hayata geçirdiğimiz alternatif modellerden biri olan Trafik Park’ıyla, çocuklarımıza ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyoruz.
Bilgi: http://bit.ly/2BTMGZh

Tarik Akan Parkımızda tüm komşularımıza günaydın.
Bu güzel fotoğraf için komşumuz Mustafa Kök'e teşekkür ederiz. #MustafaKök

Most Popular Instagram Hashtags