[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

muhammedtalhaenis muhammedtalhaenis

148 posts   620 followers   376 followings

Muhammed Talha Enis  Aydın Gençlik Derneği Gnl Bşk. Türkiye Kung-Fu Wushu Federsayonun'da yönetici. Vuslat Yönetiminde. Bilim Koleji kurucu ortağı

Eren Bülbül küçücük bedende kocaman yürekli. Hamza yürekli şehidim. #erenbülbül. Efendimize komşu oldun🌹

Ravza'm 🌹❤️

Elif'im 🌹❤️

Milletin Diriliş Destanı 🇹🇷🌹#15temmuz

Tankların karşısına sadece imanı ve yüreğiyle dikilen bu büyük millet; 15 Temmuz gecesi yüz yıllarca konuşulacak bir diriliş destanına imza atmıştır. Ülkemiz, demokrasimiz ve milletimiz için çok önemli bir gecenin yıl dönümünde, o kara gecede olduğu gibi yine meydanlarda nöbetimizin başında olacağız.

🌹

Ramazan Paylaşmak Kardeş olmaktır.
Aydın Gençlik Derneğimizin düzenlemiş olduğu Marmaraereğelisi ilçe iftarına teşrif edip bizle ekmeğimizi paylaşan tüm halkımıza teşekkür ederiz.

Bu gece İkra dendiği gece. Hakiki olmasada, O gece bu gece olsun nazarıyla bakan ümmetin var, İnşAllah hakiki hükmünde kabule mazhar olur.
Leyle-i Kadrinizi tebrik eder dualarınızı beklerim.
Muhammed Talha ENİS

Ramazan Paylaşmak Kardeş olmaktır.
Her yıl düzenlemiş olduğumuz dostluk iftarımıza teşrif edip bizlerle ekmeğimizi paylaşan tüm dostlarımıza teşekkür ederim #enisler #mte

Rabbin, kendisinden başkasına asla ibadet etmemenizi, anaya-babaya iyi davranmanızı kesin olarak emretti. Eğer onlardan biri, ya da her ikisi senin yanında ihtiyarlık çağına ulaşırsa, sakın onlara “öf!” bile deme; onları azarlama; onlara tatlı ve güzel söz söyle.İsra süresi 23. Ayet

Ramazan Paylaşmak Kardeş olmaktır.
Aydın Gençlik Derneğimizin düzenlemiş olduğu Süleymanpaşa ilçe iftarına teşrif edip bizle ekmeğimizi paylaşan tüm halkımıza teşekkür ederiz.

Ramazan Paylaşmak Kardeş olmaktır.
Aydın Gençlik Derneğimizin düzenlemiş olduğu Çorlu ilçe iftarına teşrif edip bizle ekmeğimizi paylaşan tüm halkımıza teşekkür ederiz.

Most Popular Instagram Hashtags