[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

muaf_kadikoy muaf_kadikoy

71 posts   1506 followers   237 followings

Muaf Kadıköy 

Bu gece MuafKadıköy’de 🎧

Bu gece @muaf_kadikoy de Pişman İnsanlar Partisi🎧

Şehrin en sağlam Cuma gecesine hazır mısınız? Bir Cemiyet Gecesi cuma gecesi @muaf_kadikoy de!
#pismaninsanlarcemiyeti

24 Şubat Cumartesi gecesi @muaf_kadikoy kabinini Petra ısıtacak.
Istanbul ve Barselona merkezli plak sirketi Petra, son albumunu festivali ile meshur olan Dimensions'dan plak formatinda cikaran Kerem Akdag, Petra'ya yeni katilan ve onumuzdeki aylarda yeni plagini yayinlayacak olan Ave Astra ve label'in kurucusu Eren Erdol House - Hip Hop skalasi arasinda dolasan bir gece icin Kadikoy Muaf'ta!

Istanbul and Barcelona based imprint Petra will be act on Kadikoy's famous venue Muaf with it's artists Kerem Akdag who just released his new vinyl from Dimensions Records, fresh crew member Ave Astra and label boss Eren Erdol. You can enjoy the vibe between House and Hip - Hop so, you're more than welcome!

Bu cumartesi @muaf_kadikoy kabininde soul seduction ile UUR// Turbulence // tsv.ist uzun bir gece yaşatacak.
#muafkadikoy #kadıköy #dj #soul #afterparty #saturdaynihgt

@muaf_kadikoy de bir #dubhadisesi gecesinden

Bu gece Dub Hadisesi @muaf_kadikoy kabininde cereyan edecek

10 Şubat Cuma gecesi @muaf_kadikoy de bir Dub Hadisesi... Jamaika’nın iğreti çakılmış çinko damlı stüdyolarında reggae 45’liklerinin arka tarafına kaydedilmiş şarkı ’versiyon’larıyla dünyaya gözüne açan dub müzik; delay ve reverb gibi efektlerin miks konsolu dahlinde, çalınmış tüm seslerin tepesinde bir üst-enstrüman olarak kullanılmasıyla, kulaktan ziyade tüm bedenle hissedilecek bas frekanslarının varlığını cümle aleme ilan eden sound system’leriyle ve miksin içinde titreşen bas ile kick ikilisinin haz ve heyecanın tesisindeki kıymetini vurgulayışıyla 70’lerden bu yana sayısız dans müzik janrının ve elektronik müzik tavrının oluşmasında belkemiği olmuştur. Alphadub a.k.a Alphdub, Başıbozuk (Umut Pulat), FitiSound, Hybrid Kunstruktion ve Zanshin (Sercan Subasi) beşlisi 10 Şubat gecesi Dub Hadisesi’ni geleneğin başladığı günlerden alıp, drum’n’bass’a, dubstep’e, breakbeat’e kan verdiği günlere taşıyor. Nihayetinde en iyi sistem bir ses sistemidir!
----
Coming into the world in Jamaican studios with zinc rooftops, through ‘versions’ recorded on reggae vinyl B-sides, dub music since the 70s has been the backbone of numerous dance music genres and electronic music manners – with its use of the mixing console together with effects such as delay and reverb as a supra-instrument more momentous than all other instruments in the mix; with its sound systems announcing the existence of bass frequencies which vibrate through not just the ears but the whole body; with its emphasis on the role of bass and kick in heightening that ecstasy. On February 10, Alphadub a.k.a Alphdub, Başıbozuk (Umut Pulat), FitiSound, Hybrid Kunstruktion and Zanshin (Sercan Subasi) will scan through ‘the Dub thing’ from its early days to the present, marking its influence on genres such as drum’n’bass, dubstep, and breakbeat. After all, the only good system is a sound system!
---
soundcloud.com/alphadubzz
soundcloud.com/basibozuksound
soundcloud.com/kiki-pound

@alphadubzz @hybridub @fiti_sound @umutpulat @srcnsbs @muaf_kadikoy #dubmusic #dub #dancemusic #breakbeat #dubstep #steppa #drumandbass #drumnbass #electeonicmusic #dj #selekta #selection

Bu cuma Beton Orman’la hiphop meets reggae!
@betonormani #muafkadikoy #fridaynight #hiphop #reggae #kadıköy

3 yıldır patronsuz, müdürsüz kolektif bir ortak alan imkanı olan Dünyada Mekan dayanışma gecesinde yanyanayız✌🏽
3 Şubat Cumartesi gecesi @muaf_kadikoy de buluşuyoruz.
#dünyadamekan #muafkadikoy #dayanışmayaşatır

Most Popular Instagram Hashtags