[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

motorcumuhabbeti motorcumuhabbeti

532 posts   44,943 followers   121 followings

Motorcu Muhabbeti  -Benim adım M2. -Lütfen soru ve önerileri Facebook üzerinden yollayın. - Türünün ilk örneği ;) - Motovlog izliyorsanız suçlusu benim.

Kısa süren bir Tenere maceram olmuştu geçen senelerde. Sonradan Tenere videosu da çektim hatta. Meraklısı iseniz izlemenizi tavsiye ederim. M2 Youtube Kanalında.

@hizlikomedi ikinci fragmanı yayınlandı!

2000 model ZX6R J1 bloğu ve şasisi kullanılarak yapılmış. Yapan abimizin eline sağlık ama bizi aşar. 😃

Kral çıplak.. - SE

.... ile tablet almadılar diye ağlayanlar arasında hiç de ince olmayan bir çizgi var.

Bye bye Shuriken..
♤♡◇♧
Sökme işlemi başlıyor. O eski halinden eser kalmayacak. Umarım.. Sessiz titreşimsiz bir motor olacak. Sürpriz bir kaç değişiklik de yapıcaz. :)

Bir süredir elcik aynası kullanıyodum. Değişiklik olsun diye taktım ama olmadı. Görüşü çok kısıtlıyor. Motosiklet kazalarının çoğu arkadan vurma sonucunda oluyor İstanbul'da. Arkamızı kontrol etmemiz gerekiyor. Soranlara tavsiyem, takmayın. Millet nasıl aynasız yada aynası kapalı motor kullanıyor aklım almıyor.
♤♡◇♧
#MotorcuMuhabbeti #Kawasaki #ZX6R #Motovlog #Icon #Variant #Battlescar #Gopro #Black #Clover #Interceptor #Mivv #Oval #Carbon #Exhaust #Cichek #Riding #Youtuber #Instagrammer #Bikekings #Racing #instamotogallery #bikersofinstagram #Cloverriders #Rideicon

#TBT O zamanlar hızlıyız. Tabi pist de ucuzdu yani.
♤♡◇♧
Şuanda pist maliyeti seans başı 1200TL ye geliyor. Pist ücreti + (uzun ve hızlı bir pist olduğu için) lastik, balata, yağ deformasyonu + AKARyakıt. Bu 15 dakika için masraf.
♤♡◇♧
Arka bahçesinde bir pisti olan varsa DM plz.
♤♡◇♧
#MotorcuMuhabbeti #Kawasaki #ZX6R #Motovlog #Icon #Variant #Battlescar #Gopro #Black #Clover #Interceptor #Mivv #Oval #Carbon #Exhaust #Cichek #Sticker #Riding #Youtuber #Instagrammer #Bikekings #Racing #instamotogallery #bikersofinstagram #Cloverriders #Rideicon

@hizlikomedi ekibinin @deneme.tahtasi ile röportajını izledinizmi? ♤♡◇♧
Video @deneme.tahtasi youtube kanalında.

250cc altı motorlara gelen zam geri çekildi. @tmplatformu 'ndan güzel haber!

Videonun tamamı Youtube kanalında!
♤♡◇♧
Yeni torba yasasındaki vergi değişikliklerini belgeler ile detaylı anlattım. Kanal linki Bio'da.

Ne diyim ki? Motor konuşuyor zaten..

Most Popular Instagram Hashtags