mosorjakovab mosorjakovab

360 posts   900 followers   676 followings

Barbora Noskova Mosorjakova  Cooking, foodstyling, modeling, mum of 2 👼. Healthy lifestyle, co-author of wELLE magazine. Based in Prague.

Když člověk chce, může cokoli. Důkazem je Lada Nosková, její kuchařka a hlavně spousta spokojených klientek. Jíst vyváženě zabírá, ale není to úplně jednoduché. S její pomocí to jde zvládnout :))
#healthysweets #healthybrownie #gettingslim #healthyway #happylife #takecareofyourself #healthisworthit #getinshape #stestinatalari @lada

Maková krása
Nejhezčí na vaření je, že to všechno vypadá strašně složitě, ale když se do toho pustíte, zjistíte, že je vlastně jednoduché. A pak už máte jen radost, že jste sami něco vytvořili..
#poppyseeds #food #foodphotography #foodstyling #foodie #love

Fall light 🍂
#fallisintheair

Ayurveda breakfast 🙏 Everyone of us should give his degistion a break, a holiday, a retreat. Its actually very easy and it feels great!
#ayurveda #ayurvedameal #ayurvedabreakfast #healyourself #nowoneelsedoesitforyou #healingfood #autumn #cleansingseason #timetorest #weekend

Plum Trate Tatin
Musím říct, že vyrobit obrácený koláč na focení není úplně jednoduchý. I při stejném postupu může být výsledek jiný. Záleží na šťavntosti ovoce, troubě i mouce, úplná chemie..
#tartetatin #cake #plumcake #foodstyling #bestcake #sweetlife #fall #fallfood #lovemyjob #albertvkuchyni #baravari

Most Popular Instagram Hashtags