mohammadkamasi mohammadkamasi

493 posts   156,009 followers   326 followings

Mohammadkamasi 

دمت گرم پسر چه کردی
امیری کردی امیر
عیدی خوبی دادی به ملت
امیدوارم همیشه سلامت و سربلند باشی 🥇🥇🥇🥇🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️😙😙😙

تولدت مبارک
اسطوره.
و
مربی اخلاق

روحت شاد ویادت گرامی باد 🌹🌹🌹♥️♥️♥️

قورباغه را رو تخت طلا هم بنشونی باز میپره تو مرداب.
داستان لیاقته کاریش نمیشه کرد.

خواستن توانستن است
👏👏👏👏👏

2014 بک استیج محل مسابقه شهر دالاس

روحت شاد اسطوره🌹🌹🌹
یادت همیشه🌱🌱🌱

با وجود اینهمه محرومیت دمتون گرم

اسطوره بدنسازی ایران زنده یاد بیت الله عباسپور در کنار اسطوره بدنسازی جهان رونی کلمن.
روحت شاد بیت الله و نامت جاودان باد🌹🌹🌹♥️♥️♥️

لطفا ورق بزنید

این دوتا خیلی با حالند مخصوصا اونی که عینک داره عجب فیلمیه🤣🤣🤣
ناظم مدرسه هم که نگو

در عجبم که خدا چه قدرت و جزبه ای داده به این آقا که بعنوان کارمند شهرداری یا پیمانکار شهرداری در کرمان که داره با این دو کودک کار که گل فروشی میکردند با این روش برخورد میکنه.
سوالم از این آقا اینه نکنه فکر کردی عملت خداپسندانه هست که فیلم هم تا تشویقم بشی حتما ؟
یعنی الان فقط اگر خانواده خودت این فیلم رو ببین خدایی چی بهت میگن.
پ.ن.مطلع شدیم که دادستان کرمان به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود کرده و متهمین تحت تعقیب قرار گرفتند ومتهم اصلی بازداشت شده.
پیشنهادی به دادستان کرمان :لطفا جهت تنبیه به مدت یک ماه روزانه ایشان را به همان مکانی که این دوطفل معصوم گل فروش میکردند برده و یک دسته گیاه گزنه داده تا ته میل کنند تا شاید درسی شود برای از این قبیل جانوران.

دزدی از نردبان خانه ای بالا رفت.
از شیار پنجره شنید که کودکی می پرسید: خدا کجاست؟
صدای مادرانه ای پاسخ داد: خدا در جنگل است، عزیزم.
کودک دوباره پرسید: چه کار می کند؟
مادر گفت: دارد نردبان می سازد!
ناگهان دزد از نردبان خانه پایین آمد و در سیاهی شب گم شد!
سالها بعد، دزدی از نردبان خانه حکیمی بالا می رفت.
از شیار پنجره شنید که کودکی پرسید: خدا چرا نردبان می سازد؟
حکیم از پنجره به بیرون نگاه کرد، به نردبانی که سالها پیش، از آن پایین آمده بود و رو به کودک گفت: برای آنکه عده ای را از آن پایین بیاورد و عده ای را بالا ببرد!
نردبان این جهان ما و منیست، عاقبت این نردبان افتادنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست، استخوانش سخت تر خواهد شکست.

يك بيمار مبتلا به سرطان در فرايند روان درمانى می گفت "سرطان، اختلالات روانى را درمان می كند"! گويى ابتلا به يك بيماری سخت مثل سرطان باعث می شود جزئيات رفتار سايرين و به طور كلی "جزئيات زندگی"، اهميت خود را از دست بدهد؛ چون افراد، خود را در تقابل و رويارو با مرگ می بينند، پس عميقا درك می كنند كه فرصت كم است.

آنها به جای درگير كردن خود با جزئيات رفتار سايرين و اتفاقات روزمره و متعاقبا دچار اختلالات روانی شدن، كليت و معناى كلى زندگى را می بينند؛ چون فكر می كنند فرصتى برای پرداختن به جزئيات ندارند.

گويى درك گذرا و كوتاه بودن زندگی باعث مي شود بيماران دريابند كه حيف است زمان كوتاهی كه دارند را صرف جزئيات بي ارزش كنند ... چقدر از اضطراب ها و افسردگی ها و استرس های ما ناشى از پرداختن به جزئيات رفتار اطرافيانمان است؟! تنها تفاوت بيمار مبتلا به سرطان و فرد سالم در اين است كه شخص بيمار، واقعيت گذرا و كوتاه بودن زندگی را عميقا باور كرده چون در بدنش دليلی برای تاييد آن وجود دارد، اما فرد سالم اين حقيقت را عميقا باور ندارد؛ حتی اگر به زبان آن را تاييد كند.
پس فرد سالم چنان با جزئيات خود را درگير می كند که انگار هزاران هزار سال ديگر برای پرداختن به مسائل مهمتر فرصت دارد 📚روان‌درمانی اگزیستانسیال
👤 اروین یالوم

#Repost @pouriapoursorkh (@get_repost)
・・・
چهارمين فرشته زاهدانيمون هم پر كشيد...چقدر تكراريه حال بدبختيامون... تسليت هاي تكراري...وعده هاي بي سرانجام ...پي گيري هاي بي نتيجه...و نهايتاً كاسه گدايي از مردم براي رفع مشگلات در آينده...راستي از بچه هاي شين آباد چه خبر؟ كشوري كه گازش تا اونور مرزها صادر ميشه ولي مدارس شهر هاي مظلومش هر روز آبستن حوادث تازه اي است....گروه ويژه اي براي بررسي حادثه اعزام شد..خدارو شكر.. اين هم حل شد...جاي خالي اين بچه هاي معصوم رو چي ميتونه پر كنه براي خانواده هاشون؟؟؟ زماني هست براي پايان اين مصيبت ها؟؟؟پسر اصول گرا ، داماد ميانه رو و دختر اصلاح طلب همه سر سفره انقلاب و سهم مردم دعواهاي زرگري شون...

Most Popular Instagram Hashtags