moep.a.r.k moep.a.r.k

69 posts   234 followers   25 followings

MoeP.A.R.K.  16. korda toimuv üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K. leiab aset 23. märtsil Paide Muusika- ja Teatrimajas.

MoeP.A.R.K. annab avalöögi!

Järgmise märtsi keskpaigas toimub 16. korda üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K. ning ootab taaskord osalema moeteadlikke põhi- ja keskkooli noori ning tudengeid.
MoeP.A.R.K.i meeskond ootab moeloojate kavandeid 2019. aastal hiljemalt 25. jaanuariks, finalistid selguvad 01. veebruaril. Ära kahtle, vaid tegutse ja pane oma kavandid teele! Konkurss toimub kolmes vanuserühmas: Noorem (7.-9. klass), Vanem (10.-12. klass) ning Tudengid (kuni 26.aastased ülikoolis õppivad noored). Eelvoorus osalemiseks saada fotod või kavandid kahest riidekomplektist (kavand peab sisaldama ka näidismaterjale) aadressile: Paide Hammerbecki Põhikool, Aiavilja tn. 3, Paide linn, Paide linn, Järvamaa 72712 märgusõnaga "MoeP.A.R.K." Ümbrikusse lisa oma nimi, õppeasutus, kus õpid ning klass/kursus, vanus, telefon, e-mail ning maakond. Samuti kollektsiooni iseloomustus (50-100 sõna), mis kirjeldab materjale, tehnikat ning ideed.

MoeP.A.R.K. 2019 toimub 23. märtsil Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Reglemendi saab tutvuda MoeP.A.R.K.i Facebookist:
https://goo.gl/RWMJS6

Pane oma looming proovile!

Lisainfo moeloojale: moepark.moepark@gmail.com, +372 ‪55 133 68 (Paula Kivimäe)‬
Hakka MoeP.A.R.K.i fänniks Facebookis ja hoia end toimuvaga kursis: https://www.facebook.com/MoeP.A.R.K
#moepark19

Aitäh @_chocelite_ kaunite ja maitsvate käsitöökommide eest!

Tehtud!!! #moepark18

Huvitav, mis Inger siin teeb?! 🤔

Peaproov on alanud!

Meil on hea meel kõikidest firmadest, kes on nõustunud MoeP.A.R.K. iga ka sel aastal koostööd tegema. Aitäh @vitaminwelleesti

Käib töö ja vile koos! Poodium on paigas! #moepark18

MoeP.A.R.K. 2018 toetab @looduslikluksus . Looduslik Luksus pakub kehakoorijaid, kehasufleesid, seepe, huulepalsameid, vannisoolasid, vannipiimasid, tooteid näole, kinkekarpe, küünlaid ja palju muud. Kõik tooted on valmistatud käsitööna, mis muudab iga toote unikaalseks.

Huvitav, milline tuleb selleaastane poodium? 🤔

Lava ettevalmistus on alanud, varstivarsti on poodium paigas! Täname meie toetajat Space! #moepark18

Meie meeskond 2018! Mõned on küll puudu, kuid meid on päris palju. Tuletame meelde, et moeshowd korraldavad ainult Paide Gümnaasiumi noored!
MoeP.A.R.K. juba 3 päeva pärast!!!! 🤩

Vaata kui rõõmus on Egerd, et MoeP.A.R.K. 2018 on juba sellel laupäeval! Tule Sina ka!
📷Kaisa Nele Hendla

Most Popular Instagram Hashtags