[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

missuniversealbania missuniversealbania

538 posts   10,287 followers   178 followings

Miss Universe Albania  MISS UNIVERSE ALBANIA ORGANIZATION UP NEXT "MISS UNIVERSE ALBANIA 2017"

Miss Universe Albania ne 6 Qershor Pallati i Kongreseve LIVE ne VIZION PLUS HD #missuniversealbania2018

Rruga e vajzave per Miss Universe fillon! Kush do te jete fituesja e ketij viti? Gara qe zbukuron ekranin ju fton ta ndiqni nga 6 Prill ne Vizion Plus HD
#missuniversealbania2018

Repost @missuniverse Today is International Women’s Day! #MissUniverse @DemiLeighNP will continue to #PressForProgress by empowering all women through her #Unbreakable campaign. #IWD2018
.
.
How will YOU #PressForProgress for gender equality? ⬇️

Ne pritje te Miss Universe Albania 2018. Nata finale do te mbahet ne daten 6 Qershor ne pallatin e kongresve.

Nëse ndihesh mirë me veten, e bindur me paraqitjen tënde, me vetëbesim, kjo është ajo që të bën të bukur, ajo që po kërkojmë në Miss Universe Albania & Kosovo 2018.
Audicionet zyrtare janë të hapura për të marrë pjesë në konkursin me të madh të vetëbesimit nga data 16 - 20 shkurt.
Ju mirëpresim!

Shooting misses in fairytale locations of Albania
Duke xhiruar misset ne vende perralle te Shqiperise

Be part of this year journey !!
Behu pjese e rrugetimit te ketij viti!

Fillo nga Audicionet direkte: Miss Universe Albania & Kosovo

Kur: Nga e premte 16 Shkurt deri te marten 20 shkurt nga ora 12:00 - 18:00.

Ku: Te Revista Vip
Sheshi Willson
Posta nr8,
Olympia Center
Kati 3
Tirana Albania

Cfare me duhet:
Konfidente, e sigurte, rehat me vehten, e forte...kjo eshte ajo qe te ben te bukur!
🎥 @talelliproduction

Paula Shugart President of Miss Universe Organisation ju pershendet.
Miss Universe Albania & Kosovo hap audicionet. Merrni pjese dhe prekni endrren.
Shkruaj ne FB Page: MissUniverseAlbania
Dhe IG: @missuniversealbania
#missuniverse

Audicionet te Hapura.
Be part of an amazing show.

Miss Universe Albania ju fton ne audicionet per Miss Universe Albania 2018

AUDICIONET JANE TE HAPURA !! Nje shans per te mare pjese ne konkursin boteror me te famshem ne bote jo vetem per bukurine. "Une jam konfidente, e sigurte, rehat me veten, e forte...dhe kjo eshte ajo qe me ben te bukur"

Kjo eshte ajo qe ju ben MISS UNIVERSE ALBANIA.
Kontakto me adresat tona dhe mund te maresh pjese ne audicionet per Miss Universe Albania 2018.

Ju mirepresim fat te mbare Miss.

Most Popular Instagram Hashtags