mirakazhani mirakazhani

55 posts   49477 followers   1255 followings

Mira✏  http://tiranapost.al/

http://tiranapost.al/

Auntie with justin bieber😘 @xhuliokazhani

Prova numer 2 cookingTIP me @ivasulaj😘

Prova per cookingTIP. Carrot cake ishte superb @ivasulaj do cmendesh dynjane me recetat e tua 😙😙 ne tiranapost.al.

Gjithe jeten nje zakon...me i lezetshmi ama😚😚😚😚

Na ka ik macja😻

Vajzat dine si te mos e shohin realitetin dhe mire bejne. Eshte i lindur instikti per te bukuren. Vajza ne Pakistan! #FotografieReuters#😙

Po ky tipi qe gerhet mbi liber #libriipareidrinittetezes#

Dea po lexon Harry Poter dhe thote qe dyshi qenka me fantastik se njëshi. Nese te pelqen leximi behu pjese e gares per librin me fantastik ne TIP @post.tirana ose na dergo foto ne tiranapost.al@gmail.com ose ne whatsapp 0684081690 🤗 #libriimeshtemefantastikmetip#

Mos eshte kjo Rilindja rurale😎😎! Location "Ne nje fshat te shqiperise 😜

Kur isha e vogel ai me sillte sheqerka nga Durresi. Me vone kishte nje kale te bardhe dhe une mezi prisja te shkoja te gjyshi ne fshat. Goni, eshte xhaxhai im qe jeton prej 25 vitesh ne Greqi. Flet me aksent grek kuptohet, por qajme te dy shpejt dhe une mendoj qe e kam pike te dobet. Nuk dua me emigrim! Dua te jetojme me afer me njerezit e dashur ☹.

Nuk eshte ditari im, eshte i Gabriel Garcia Marquez 👞

"Kur xhirohej nje ditar". Zakonisht shkruhen, po me video ngjanin dhe me bukur. Faleminderit per mesazhet inkurajuese. (Une sidomos manipulohem kollaj me shume pak dashuri😛! )
Do kisha dashur te bej shume me shume Ditarë fushate, po mend per here tjeter. Do zoti nuk kemi cadra dhe planifikohemi ne kohe.
Ditarë te tjere do te vijnë. Shihemi ne tiranapost.al

Most Popular Instagram Hashtags