milarrokaj milarrokaj

1015 posts   17197 followers   1884 followings

Emiliana & Valbona  Anes e pas anes o.. lumit te fshatit tim🚣 rrisin dashurine vashatπŸ‘§ djersa ne balle ju ndrin. πŸ˜…E kendon Glauk me qenese me pelqen muaβ™₯️

Diell... Det... Dashuri...β˜€οΈπŸŠπŸ’™

Rezit dhe Enit i japim urimet me te dashura per krijesen qe do ju zbukuroj jetenπŸ’—πŸ˜πŸ˜˜πŸŒΉπŸ™πŸ’πŸ“πŸŽπŸ‰β€οΈ

πŸ’—πŸ’šπŸ’—πŸ’šπŸ’—πŸ’šπŸ’—πŸ’š

Te prezantojme dhe bukurite e" Kepuces Magjike"per juπŸ˜˜πŸ˜πŸ’™πŸ’—

Pallati Mbreteror Madrid ... nje perralle e bukur... u dashuruam❀️❀️❀️❀️❀️

πŸ‰πŸŽπŸ“πŸ’πŸŒΉπŸ‰πŸ„πŸŽπŸ·πŸ“πŸ’πŸŒΉ

Mirmengjes πŸ˜€dhe plazh te mbare ....nga vlora e bukurπŸ™ŒπŸ™ŒπŸ™Œ

I dashur Memedhe .... sa i embel jeπŸ’—πŸ’—πŸ’—πŸ’—πŸ’—

πŸ’™πŸ’—πŸ’—πŸ’™

Madridi na dha gezim.....Arkitekture mbreselenese πŸ’πŸ›πŸŒƒ

Per te plotesuar deshiren e miqve qe jane kunder photoshop -it ... po ju paraqesim foto bio dhe origjinaleπŸ˜€πŸ˜πŸ˜˜. Gjithsesi e do nje zbukurim fotoja per te kenaqur syrinπŸ’—πŸ™ŒπŸ’‹

πŸŒΉπŸ’‹πŸŽˆπŸ˜πŸ˜˜πŸ’„πŸ„πŸŽπŸ‰πŸ’πŸ“πŸ·

Most Popular Instagram Hashtags