metinturkcan metinturkcan

1,027 posts   23,082 followers   658 followings

Metin Turkcan 

Babalar günüm kutlu olsun..aslan oğlum @atesmeteturkcan 🤘

....

#Repost @murat_ilkan with @get_repost
・・・
#Repost @muratilkanmetinturkcan with @get_repost
・・・
15 Haziran Cuma akşamı @cemiyet.istanbul sahnesinde olacağız... Bayramda İstanbul’da olan dostlarımızı bekliyoruz, gelin birlikte eğlenelim \m/ @muratilkanmetinturkcan #akustik #proje @murat_ilkan @metinturkcan @alperilkan @cerendenizviolin @gizemutku #konser #etkinlik #haziran #bayram #istanbul #taksim #beyoğlu #asmalimescit #tunel #beyoğlundasanatvar

#Repost @banukocak with @get_repost
・・・
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI YÖNETİMİ CÜBBE VE KEP VERMEDİ !
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yönetiminin cübbe ve kep vermediği Pantomim Sanat Dalı mezuniyet töreninde bölüm başkanı Vecihi Ofluoğlu sahneye çıkıp cübbe ve kepleri betimleyerek mezun öğrencilere giydirdi.
2006 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Ana Sanat Dalı bünyesinde Vecihi Ofluoğlu tarafından kurulan Pantomim Sanat Dalı Bölümü 12 senedir düzenli olarak aktif bir şekilde pantomim sanatçısı yetiştiriyor.
Türkiye’de üniversite bünyesinde eğitim veren ilk ve tek bölüm olan Pantomim Sanat Dalı, geçtiğimiz ay rektörlüğün onay vermiş olmasına rağmen konservatuar yönetimi tarafından öğrenci alımını durdurması Pantomim Sanat Dalı mezunları ve öğrencilerini harekete geçirdi.
Bunun yanı sıra bu yıl yapılan mezuniyet gecesinde yönetim tarafından verilmeyen cübbeler ve kepler için Pantomim Sanat Dalı Bölüm Başkanı Vecihi Ofluoğlu sahneye çıkıp cübbe ve kepleri betimleyerek mezun öğrencilere giydirdi.
Bir diğer taraftan Pantomim Bölümü’ne başvuru ücretlerinin ve harç bedelinin yüksek tutulması öğrencilerin bu sanat ile profesyonel biçimde bölümle temas etmesini, yaygınlaşmasına bu tarafıyla da engel oluyor. Eğitim hakkı öğrencinin elinden alınıyor.
Pantomim Sanat Dalı Topluluğu
#pantomim #pantomimsanattoplulugu #vecihiofluoglu #mime #sanatimadokunma

#🙏#Repost @bulentsakrak_ with @get_repost
・・・
Ben FİLANIM diye göğsünü germe.! 🙏
Ali Ekber Çiçek-1993

CoVeR sONg #dostumdostum #pirsultanabdal #alisultan 🙏 ne harika sözler, ne harika beste 🙏#gracias #thankyou #merci

🙏 Allahtan rahmet diliyorum 🙏#Repost @goncavuslateri with @get_repost
・・・
Nur icinde yat guzel cocuk... dalgalarin prensi... ah.. Allah ailesine ve sevenlerine sabir versin... 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 #OnurcanÖzcan

#Repost @murat_ilkan with @get_repost
・・・
27 Mayıs 16:00'da Şişli Nazım Hikmet Kültür Merkezi'ne,
30 Mayıs 20.00'de Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'ne,
MS'le hayata yeniden merhaba demek için hepinizi bekliyoruz \m/

Most Popular Instagram Hashtags