merzaestheticsturkiye merzaestheticsturkiye

78 posts   277 followers   3 followings

Merz Aesthetics Türkiye  Belotero Radiesse Ulthera Cellfina - 444 0 625

Cerrahi olmayan bir yöntemle, Ultherapy ile cildinizdeki kolajen ve elastini doğal yoldan canlandırın. Bizim selfi gerecimizi kullanarak yüzünüzdeki tedavi ettirmek istediğiniz bölgeleri seçin: bir fotoğrafınızı yükleyin ve sonra Ultherapy’nin yüzünüzde ne tür sonuçlar vereceğine kendiniz göz atın! Selfi gerecine ulaşmak için gerekli link biyografi bölümündedir.
http://ultherapy.com
#ultherapy #ulthera #attmedikal #merzaesthetics #fda

Belotero Lips ile yapılan bir enjeksiyondan öncesi ve 5 hafta sonrası!
Doğal sonuçlar, hoş dudaklar! 💋
#belotero #merzaesthetics #attmedikal #beloterolips #dermalfillers #fillers #dudakdolgusu

Belotero Lips ile duygularınızı güvenle ifade edin!
Sadece size özel...💋
#moreofyou #beloterolips #attmedikal #merzaesthetics #belotero #lips #dudak #dermalfillers #dolgu #dudakdolgusu @attmedikal

Fda onaylı Radiesse... #Repost @dr.sadiyekus
・・・
O gün zaman nasıl akıp geçti anlamadım 🌺 Sevgili @hilalergenekon ve Sevgili @dronurkul un TV8 📺 stüdyolarındaki sıcacık ev sahipliklerinde eğlenceli 😊 ve bir o kadar keyifli 💕 bir @gunaydindoktor çekimi oldu. Neler konuşmadık ki? Sağlıklı ciltten bahsettik 🌺 cilt kalitesini artırırken kontur ve germe etkisi yaratan #mineraldolgu dan bahsettik 🤗 hatta eller için ufak bir test bile yaptık 🤚 Programın tamamını merak edenler her zamanki gibi YouTube kanalımda bulabilirler 🤗 Sevgiler #drsadiyekus #mineraldolgu #radiesse #sağlıklıcilt #sağlıklıyaşam #kozmetikdermatoloji #dermatoloji #ciltkalitesi

#Repost @attmedikal
・・・
Üst üste son 5 yıldır New Beauty (Amerika) ödülü almak bizi heyecanlandırıyor! “ultrasonu kullanarak cildi gerdirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı” invaziv olmayan tedavi Ultherapy “Denenmiş ve Gerçek Cilt Sıkılaştırıcı” olarak adlandırılıyor. Derginin şimdi raflarda yerini alan son sayısında bizimle ilgili haberi okuyun!
Daha fazla bilgi ve kliniklere ulaşmak için http://ultherapy.com.tr veya 4440625
#ulthera #ultherapy #attmedikal #merzaesthetics @merzaestheticsturkiye

#Repost @attmedikal
・・・
Christie Brinkley: “Yaşımı ele veren tek şey ben olmalıyım, benim cildim değil. İşte bu nedenle cildimin doğal olarak gerdirilip, sıkılaşması için Ulthera’yı seçtim”

#ChristieLovesUltherapy #ultherapy #ulthera #attmedikal #merzaesthetics

#Repost @attmedikal
・・・
ULTHERAPY’Yİ EŞSİZ KILAN ŞEY NEDİR ?

Ultherapy ultrasonik görüntüleme özelliği sayesinde cildin tedavi edilmek istenilen katmanlarını ekranda göstererek, doktorunuzun cildinize uygulanacak enerjinin cilt katmanları arasında en faydalı olacağı bölüme uygulayabilmesini sağlayan tek estetik uygulamadır.
Size yakın gerçek bir Ultherapy kliniği bulabilmeniz için http://ultherapy.com.tr ‘yi inceleyebilir veya 4440625’u arayabilirsiniz.

#ultherapy #ulthera #ameliyatsızyüzgerme #fda #attmedikal #merzaesthetics @merzaestheticsturkiye

Most Popular Instagram Hashtags