memetesmer memetesmer

431 posts   7,309 followers   766 followings

Mehmet Esmer  Beytülmakdis Mihmandarı

Ey Yalnızların, Kendi Başına Kalmışların Arkadaşı,
Ey Mutsuzluğa Düşmüşlerin Yardımcısı,
Ey Yoksulların Zenginliği,
Ey Zayıfların Gücü,
Ey Fakirlerin Hazinesi,
Gariplerin sığınağı,
Ey Tek Güç Ve Kudret Sahibi,
Ey İhsanıyla Tanınan Keremi Sonsuz Rabbim,
Efendimiz Ve Yakınları Hürmetine Sıkıntılarımızı Gider.

2018 Umre Seferleri Başlıyor Yerinizi Almayı Unutmayın Mihmandarınız Biz Olalım
#kabe #mekke #medine #kudüs #umre #mihmandarturizm

Beytülmakdis Seferlerimiz Devam Ediyor 389 Euro dab Başlayan Fiyatları

Bayramın Kurbanı Murad Kulun Olsun
Sultan I. Murad Hüdâvendigâr, 8 Ağustos 1389’da Kosova ovasına girdiğinde ortalığı toza dumana katan bir fırtına ile karşılaşmıştı. Bu durumda âdeta göz gözü görmüyordu. İşte o gece Berât Gecesi idi. Murad Han, iki rekât namaz kıldıktan sonra, gözyaşları içinde şu duâyı yaptı:
“Yâ Rabbî! Bu fırtına, şu âciz Murad kulunun günahları sebebiyle çıktıysa, onun yüzünden mâsum askerlerimi cezâlandırma!.. Allâh’ım! Onlar ki buraya kadar sâdece Sen’in adını yüceltmek ve İslâm’ı teblîğ etmek için geldiler!
İlâhî! Bunca kerre beni zaferden mahrûm etmedin. Dâimâ duâmı kabul buyurdun. Yine Sana ilticâ ediyorum, duâmı kabûl eyle! Bir yağmur nasîb eyle! Bu toz bulutu kalksın. Kâfirin askerini âşikâr görüp, yüz yüze cenk edelim!
Yâ İlâhî! Mülk de, bu kul da Sen’indir. Ben âciz bir kulum. Benim niyetimi ve esrârımı en iyi Sen bilirsin. Mal ve mülk maksadım değildir. Yalnız Sen’in rızânı isterim.
Yâ İlâhî! Bu mü’min askerleri küffâr elinde mağlûb edip helâk eyleme! Onlara öyle bir zafer lutfet ki, bütün müslümanlar bayram eylesin! Dilersen o bayram gününün kurbânı da şu Murad kulun olsun!
Yâ İlâhî! Bunca müslüman askerin helâkine beni sebep kılma! Bunlara yardım eyle ve zafer bahşeyle! Bunlar için ben cânımı kurbân ederim; yeter ki Sen beni şehîdler zümresine kabûl eyle!.. İslâm askerleri için rûhumu teslîme râzıyım... Beni gâzî kıldın. Sonunda lutfen ve keremen şehîdlik de nasîb eyle!.. Âmîn!”
Alıntı

Hayırlı Nurlu Cumalar

Ohrid Balkanların İncidinden Selam ve Dua ile....

Mihmandar Turizm Farkıyla, Ecdadın İzinde Balkanlar'dan Hatıralar, Efendim Islami Usullere Göre Evinizdeki Rahatlığı Hissettirecek Oteller, Konforlu Otobüsler Kısacısı Maneviyat Yüklü Seferlerimize Bekliyoruz. Ekim Ayında Tekrarları Olacak Biiznillah Allah'a Emanet Olun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. كل عام وانتم بالف خير

Ayasofya Camii Amsterdam Hollanda

Prag Çek Cumhuriyetinden Hayırlı Nurlu Cumalar Efendim
#prag #cekcumhuriyeti

Krakov Polonya'dan Selam ve Dualarımla

Most Popular Instagram Hashtags