[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

meliskyg meliskyg

2350 posts   277734 followers   854 followings

Melis Kaygılaroğlu  Önem Günal Agency- info@onemgunal.com

http://fmlg.co/meliska

Valllllllahi reklam değil! Sadece çok seviyorum! Hastasıyım! 🎯 @thetrainerhouse @selenayatabasguven
Skolyoz ameliyatı olmuşsanız; yıllarca her sporu deneyip asla hiç birinde tam tutunamamışsanız ve tam o noktada bu kadını keşfetmiş ve spor hayatınızın bir parçası olmuşsa. Bir de bu kadın sayesinde saatler süren normal doğumla başa çıkmışsanız... Üzerine giderek artan kilolarıyla kızımı taşırken iğne olacak kadar ağrılarım varken beni iyi etmeyi becerebiliyorsa... Bunların üzerine bir de fit kalabiliyorsam.. 👉🏼 tabii ki severim! - ki daha kalbinden söz etmedim.

çok güzel şeyler olacak. hissediyorum. olacak!

Ben💚ajandam
Melo gene bişi organize ediyor.
Şşşşş herkes mesaj kutusunu kontrol etsin,yarın bişiiiiye davet edicem kesin💚
Fazlasıyla kontrol manyağı olunuşum ile bilinirim. Hatta arkadaş ortamımda bu yönümle hayli alay edilir. Her günüm, her detayım yazılıdır. Hep bir ajandayla gezerim. Kendi işlerim yetmez; kocamın,anamın,kızımın notlarını tutarım. Organizasyona hastayım! Kendi hayatım yetmez,herkesin hayatını organize ederim. Zevkle. Bildiğiniz gibi değil. Manyaklık derecesinde saatlere takıntılıyımdır. Hep bir plan program. Yılda 4 kez günü Uraz’ın ısrarları üzerine günü akışına bırakabilirsem,ki bırakıyorum,bence tebrik edilesi. Çünkü böyleyim naaapıyım🤦🏻‍♀️ Yok çok kötü bişi,hiiiiç övmüyorum. Ama herkes beni böyle kabullendi sağolsun. Bu sayede bir sürü insanın organizasyon,program derdi olmuyor. 😂🤙🏻 Bende!

Bu saatte nerden çıktı bu fotoğraf?
Tam kalbimden.
Canım🖤

“Sır gibi sakladıydııııık,taaa kii...”
Famelog app özel bişiiiiler yazdım. Buralara düşmeden Famelog üzerinden okuyabilirsiniz.
Telefonunuza aplikasyonu indirmeniz ve beni takip etmeniz yeterli.. Sonra bu fotoğrafın altında yorumlaşırız.🌟
-Ay utandım🤦🏻‍♀️🖤

İşte “niye bu adamdan dünyaya bir bebek getirmek istediğim” sorusunun cevabı.
Ada’m babanın bu sözlerinin üstüne hiç bişiiii diyemem. Sadece senin nefesine nefes olmak hayattaki en büyük tutkumuz,bunu bil isterim. Seni çok seviyoruz kızım.
Teşekkürler Uraz’ım. 🖤
Allah’a binlerce şükür🙏🏻
İsteyen herkese bu duygu nasip olsun.

Ben hastayken Ada’nın daha da göğsüme yapışık olmak istemesinin sebebi hissediyor oluşu olabilir mi.... Ay öyle olsa ne duygusal olur. Beni iyi etmek istiyor gibi. Hahshshhaha... Gene aşırı mana yükledim.🤦🏻‍♀️ - Bu zaten bi süredir böyle. Başladık yaaani. 1 yaş sendromu mu neyse. Ben bugün şimdi bütün gün bu konuya dair bişiler okuyayım bari.
Not:Anneler hastalansın,çocuklara bişi olmasın!

Kocacım kahveyi koydum bekliyorum,zira az konuşalım derim, biraz şey bişi oldu... 😂😂 @urazka
Amaaaan iyi oldu be. Sakla sakla nereye kadar. 😂😂🙆🏼🙆🏼

Bu gece yanında olmama bir tek ateş engel olabilirdi.. oldu. 🔥🤦🏻‍♀️ - koltukta pikemin altında seni izliyor olacağım. Seni seviyorum yakışıklım,bol şans! 🌟 @urazka
Hadi siz de demleyin çayları,23.45 de Kanal D izleyelim 🖤
Şşşş gang! Size güveniyorum! @souzzie @irmaberkel @nurrdundar @candndr @gamzeycr

Büyük gün!! Hadiiii koşun koşun! 🔥🖤

Saati kaçırmadan patlat bir #tbt! Bugün o kadar uzun süre doğumumu konuştuk ki.. Üzerine o güne gittim uzun uzun. Konuşmaya başlasam bitiremem. En iyisi merak eden eski postlarıma gitsin azıcık. Ya da yıl dönümü geldiğinde bahsederim tekrar merak edenlere.. ya da ya da isterseniz “anne olunca anlarsın” kitabının ilk sayfalarında da doğumumun hikayesini koklayabilirsiniz..Çok acaip bir deneyimdi! Yine olsa yine öyle kavuşmak isterim sana güzel kız! 🖤🤦🏻‍♀️ #houseofka

Uraz ile ilk tanıştığımda söylediğimi hiç unutmam. “Senin dünyadaki en büyük şansın sevdiklerin. Ailen,dostların..” O gün bugündür gurur duyuyorum birbilerine bağlılıklarına. Konusu açıldığında gözlerim bile dolar herkes bilir. Çünkü en kıymetli şeydir bence;biriktirdiklerin..
Seneler içinde daha da büyüdük,birleştik. Dün gece seninle gurur duyarken bir kez daha yineledim Uraz: “Senin en büyük şansın sevdiklerin.”
Allah hiç birimizi birbirimizden ayırmasın.
Aile gibi aile.

Most Popular Instagram Hashtags