[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

mehrgiti mehrgiti

217 posts   876 followers   221 followings

مؤسسه خیریه مهرگیتی(صفحه اصلی)  Mehrgiti Charity فعال در حوزه‌های نیکوکاری امور آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم تهران،شهرک غرب،ایوانک غرب،گل‌افشان شمالی،کوچه دوم،پلاک20 02188369567

http://tlgrm.me/MehrgitiNews

زهرا گیتی‌نژاد، یکی از ۸ بازنشسته فرهیخته و نخبه کشور 🔻دوازدهمین بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با هدف تکریم بازنشستگان فرهیخته و نخبه سراسر کشور، امروز، ۲۵ شهریور ماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار شد.
🔻در این مراسم از ۸ نفر به عنوان بازنشسته فرهیخته و برگزیده ملی تقدیر به عمل آمد. سرکار خانم زهرا گیتی‌نژاد، معلم بازنشسته و مدیر موسسه خیریه مهرگیتی از برگزیدگان ملی این مراسم بودند.
✨ از طرف تمامی همراهانشان در مهرگیتی کسب این افتخار ملی را به ایشان تبریک گفته و عمری سراسر موفقیت برای ایشان آرزومندیم.
#موسسه_خیریه_مهرگیتی

📊 گزارش ارسال کیف‌های ‌مهربانی تا کنون👆👆👆 🔻کیف‌های مهربانی شامل کیف، لوازم التحریر، کتاب و لوازم بهداشتی و بسته آموزشی شامل لوازم التحریر است.

#موسسه_خیریه_مهرگیتی #کمپین_مهرگیتی
#کیف_مهربانی #لوازم‌_التحریر #کیف #دانش_آموز #مناطق_محروم #تحصیل #آموزش

🌺🌺🌺
"روز جهانی خیریه" بر تمامی نیک‌اندیشان گرامی باد
🎉 امروز پنجم سپتامبر روز جهانی خیریه است. این روز را به تمامی خیرین و نیک‌اندیشان عزیز به خصوص همراهان همیشگی مهرگیتی تبریک می‌گوییم. 🌱مهرگیتی به پشتوانه یاری شما عزیزان تا کنون موفق به ساخت بیش از ۲۵۰ مدرسه، حمایت از ۴۰۰۰ دانش‌آموز و ارسال بیش از ۲میلیون و ۷۰۰ هزار جلد کتاب و ۲۶۰۰ رایانه به مناطق محروم شده است.
💞امیدواریم که با همراهیتان لبخند رضایت و امید بر لبان تمامی کودکان این مرز و بوم جاری شود و هیچ کودکی به واسطه کمبود امکانات و فقر مادی از تحصیل بازنماند.

#موسسه_خیریه_مهرگیتی
#روز_جهانی_خیریه #خیریه #مدرسه_سازی #مناطق_محروم #طرح_کتاب_برای_همه #طرح_رایانه_برای_همه #حمایت_تحصیلی #مدرسه_یاری #دانش_آموز #تحصیل
#charity #mehrgiti_charity

🎉🎉🎉
همراهان عزیز مهرگیتی 🔸با یاری شما عزیزان تا کنون توانستیم با مبلغ جمع‌آوری‌شده از طریق کمپین #کیف_مهربانی و تخفیفات و هدایای دوستان، تولیدکنندگان و شرکت‌های مختلف تعداد ۱۷۰۰ کیف مهربانی و ۱۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر را برای ارسال به مدارس مناطق کم‌برخوردار کشور آماده کنیم
🔻گزارش اولیه آماده‌سازی کیف‌های مهربانی را در بخش خبر سایت مهرگیتی ببینید👇
http://mehrgiti.ir/singleNews.php?news_id=126

#کیف_مهربانی #موسسه_خیریه_مهرگیتی #مناطق_محروم #لوازم‌_التحریر #ماه_مهر #مدرسه #دانش_آموز #کیف #تحصیل #بازمانده_از_تحصیل

⚽️⚽️⚽️⚽️
اجرای طرح «فوتبال برای همه» در روستای کمب چابهار با حمایت مهرگیتی️
طرح «فوتبال برای همه» توسط جمعی از مربیان فوتبال داوطلب و با حمایت موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی، ۵ الی ۱۲ شهریور ماه برای بچه‌های روستای کمب چابهار در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
♦️ هدف از اجرای این طرح آموزش رایگان فوتبال به کودکان علاقه‌مند مناطق کم‌برخوردار بود که به سبب کمبود امکانات نمی‌توانند از این آموزش‌ها بهره‌مند شوند.
⚽️ در این طرح، تمرینات هر روز صبح از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح در زمین فوتبالی در چابهار برگزار شد.
#موسسه_خيريه_مهرگيتی#فوتبال_برای_همه #سیستان_و_بلوچستان #مناطق_محروم #آموزش_فوتبال #مهرگیتی#فوتبال

تو می‌توانی...
🍀 در ساخت یک مدرسه در مناطق محروم سهیم شوی
🍀 کتاب خوانده‌شده‌ات را به کتابخانه یک مدرسه اهدا کنی
🍀 کامپیوتر قدیمی خود را به یک مدرسه هدیه کنی
🍀 از یک دانش‌آموز یا دانشجو حمایت کنی
و ... ۰۲۱۸۸۳۷۶۶۹۰
۰۲۱۸۸۳۷۶۵۴۵

#موسسه_خیریه_مهرگیتی
#طرح_کتاب_برای_همه #طرح_رایانه_برای_همه #حمایت_تحصیلی #مدرسه_سازی #مناطق_محروم #دانش_آموز #تحصیل #آموزش #مدرسه

◾️ مهرگیتی حادثه تلخ و دردناک از دست دادن دانش‌آموزان هرمزگانی را به خانواده این عزیزان و تمامی مردم ایران تسلیت می‌گوید.
به امید روزی که دیگر شاهد از دست رفتن آینده‌سازان این سرزمین در جاده‌های کشورمان نباشیم.

#موسسه_خیریه_مهرگیتی #هرمزگان #دانش_آموز #تحصیل #آموزش #هرمزگان_تسلیت

خشت‌های تازه باید زد...
سقف‌های تازه باید ساخت... ✨مهرگیتی دوستان تازه می‌خواهد
(متن با صدای شاعران کودک همراه مهرگیتی)

برای مشارکت در فعالیت‌های داوطلبانه مهرگیتی با ما تماس بگیرید:
☎️ ۰۲۱۸۸۳۷۶۶۹۰ ۰۲۱۸۸۳۷۶۵۴۵

Mehrgiti.ngo@gmail.com
@mehrgiti

#موسسه_خیریه_مهرگیتی
#فعالیت_داوطلبانه#طرح_کتاب_برای_همه #طرح_رایانه_برای_همه #حمایت_تحصیلی #مدرسه_سازی #مدرسه_یاری #آموزش #مناطق_محروم #تحصیل #دانش_آموز

🎉 اهدای ۶۰۰ دفتر توسط انتشارات گلواژه به کمپین #کیف_مهربانی و ارائه تخفیفات دفتر ضحی
✨با ما همراه باشید... شماره کارت
6219861004533294
پرداخت آنلاین
https://bahamta.ir/13650-15686586

#موسسه_خیریه_مهرگیتی #نشر_گلواژه #دفتر_ضحی #کیف_مهربانی #مناطق_محروم #دانش_آموز #ماه_مهر #کیف#لوازم‌_التحریر #مهرگیتی

📖📖📖
احداث کتابخانه‌های مشارکتی روستایی در سیستان و بلوچستان 📌 راه‌اندازی اولین کتابخانه مشارکتی استان سیستان و بلوچستان در هوشک با همکاری موسسه مهرگیتی و شورای اسلامی و دهیاری روستای هوشک واقع در حومه شهر سراوان 🔻استان سیستان و بلوچستان بزرگترین استان ایران و جزو استانهای کمتر برخوردار در کشور محسوب می‌شود. یکی از دغدغه‌های اصلی دوستداران کتاب در این استان کمبود کتابخانه است.
🔻موسسه مردم‌نهاد مهرگیتی تصمیم گرفته است با همکاری اهالی و مسئولین این استان اقدام به ایجاد کتابخانه‌های مشارکتی روستایی کند.
🔸اولین کتابخانه عمومی مشارکتی بدین روش در استان سیستان و بلوچستان با تٲمین کتاب از سوی موسسه مهرگیتی و با همکاری شورای اسلامی و دهیاری روستای هوشک سراوان راه اندازی گردید. 📚📚📚
این کتابخانه با تنوع کتاب‌های کنکور، کمک درسی، کودکان، زبان انگلیسی و عمومی با حدود ۴۰۰۰ جلد کتاب به صورت موقت در محل دهیاری روستای هوشک برپا شده و قرار است در هفته دولت کلنگ احداث کتابخانه عمومی روستای هوشک به زمین زده شود. ☑️ امید است تا پایان این ماه هشت کتابخانه مشارکتی دیگر با مشارکت مهرگیتی و اهالی روستاها در سراسر استان سیستان و بلوچستان ایجاد شود.
دومین کتابخانه طی روزهای آتی در روستای لانیاری از توابع بخش دشتیاری چابهار افتتاح خواهد شد.

#موسسه_خیریه_مهرگیتی #طرح_کتاب_برای_همه #مهرگیتی #کتاب_برای_همه #کتاب #کتابخانه #کتابخوانی #مناطق_محروم #کتابخانه_روستایی#سیستان_و_بلوچستان
@tarhe.ketab.baraye.hame

همکاری شرکت بیک در کمپین #کیف_مهربانی با ارائه تخفیفات لوازم‌التحریر 💚با ما همراه شوید... 🔸شماره کارت
6219861004533294

#موسسه_خیریه_مهرگیتی #کیف_مهربانی #بیک #لوازم‌_التحریر #دانش_آموز #مناطق_محروم

Most Popular Instagram Hashtags