[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

mcnradioalbania mcnradioalbania

1479 posts   2743 followers   471 followings

MCN Radio 

http://mcnradio.al/

Këngëtarja Rihanna kohët e fundit ka shtuar dukshëm peshë por duket se nuk e ka fare problem këtë gjë.

Ajo është një nga femrat më të tërheqëse të showbizit ndërkombëtar, e cila gjithmonë është shquar për bukurinë natyrale dhe linjat e saj.

Përderisa të tjerat harxhojnë shumë kohë dhe para për të mbajtur linjat e tyre perfekte, duket se Rihanna nuk do të mundohet për këtë pjesë sepse është mjaft e kënaqur me kilogramët e saj.

Kanye West vazhdon betejën e tij me Lloyds të Londrës, për turneun e tij ” Saint Pablo ” të cilin ai e braktisi. Avokatët e tij kanë kërkuar tërheqjen e kundërpadisë që bllokon pagesën për anullimin e turit të tij.

Reperi, braktisi turneun e tij në nëntor të vitit të kaluar pasi u shtrua në spital për “psikozë të përkohshme” të shkaktuar nga dehidrimi dhe privimi nga gjumi, pikërisht në të njëjtën javë pasi gruaja e tij Kim Kardashian u kërcënua me armë dhe u plaçkit në Paris, Francë.

Liderët e Lloyd u përgjigjën duke parashtruar kundërshti kundër Kanye duke deklaruar se arsyet për anulimin ishin “jo përtej kontrollit të tij” duke zhvlerësuar kështu kërkesën e tij të sigurimit. Megjithëse paraqitja ligjore e shoqërisë së sigurimit nuk tregon pse besojnë se Kanye mund të mbajë përgjegjësi për anulimin e turneut, ata e akuzojnë atë për përdorimin e drogës dhe alkoolit, që sipas tyre shkaktuan përkeqësimin e gjendjes së tij shëndetsore dhe për pasojë anulimin e koncertit.

Në dokumentin e ri të gjykatës, të paraqitur nga avokati i Kanye, Howard E. King, ekipi i tij ligjor i mohon këto akuza.

Mesut Ozil ka marrë një lajm të hidhur për të dashurën e tij Amine Gulse.
Ajo është dërguar me urgjencë në spital pasi që diagnostifikuar me sëmundjen e apendisitit dhe duhet t’i nënështrohej ndërhyrjes kirurgjikale.

Në momentin që ka ndjerë dhimbjet, ajo ishte duke u fotografuar për një linjë të veshjeve të kompanisë “Deichmann”. Vetë Ozil ka bërë me dije se 24-vjecarja është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka rrezik për jetën.

Amine ka kohë që është në lidhje me futbollistin e Arsenalit dhe përveç se është modele dhe ka fituar Miss Turqinë në vitin 2014, është edhe aktore e suksesshme.

Lil Yachty mund të kritikohet nga disa si reper, por si djalë ai është shembullor e këtë e ka treguar me veprimin e tij të fundit. Ai i ka bërë realitet ëndrrën nënës së tij duke i blerë një shtëpi të re.
Hitbërësi i “Peek A Boo”, emri i vërtetë i të cilit është Miles McCollum, postoi në Instagram screen shot-in e mesazhit që i kishte dërguar mamaja e tij pasi ai e surprizoi me dhuratën e madhe.
Mamaja e 20 vjeçarit kishte shkruar: “Ia dole!!! I bleve mamasë tënde një shtëpi të re! Të jam shumë mirënjohëse për çdo gjë që ke bërë për mua! Më ke bekuar më shumë seç kam kërkuar! Të dua shumë! Jam shumë e përulur që Zoti më zgjodhi mua të isha nëna jote!!!”

Reperi MC Kresha do të sjellë një këngë të re dhe duket se për këtë gjë do të bashkojë forcat me grupin muzikor shqiptar Offchestra.

Kënga do të jetë ‘reggae’, teksti i të cilit do të bëjë fjalë për dashurinë.

Kënga me MC Kreshën do të jetë pjesë e albumit, i cili do të ketë nëntë këngë dhe do të dal në shitje brenda këtij viti. Muzika është realizuar me instrumente live ndërsa miksimi i saj është bërë në Britani të Madhe.

Gjithashtu reperi është duke punuar për këngë të reja, të cilat do t’ia prezantojë dëgjuesve gjatë muajve në vijim.

Demi Lovato tregon detaje mbi festën e çmendur me reperët e njohur në shtëpinë e saj
Demi Lovato ka lënë reperin Snoop Dogg të tymosë marijuanë brenda shtëpisë së saj gjatë një party që kishte organizuar, pasi nuk arrinte dot t’i thoshte që të mos ta bënte.
Hitbërësja e “Heart Attack” tregoi gjatë intervistës për “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” se për videoklipin e “Sorry Not Sorry” ishte inspiruar nga një festë e organizuar në shtëpinë e saj, e cila doli jashtë kontrollit kur erdhën disa reperë.
“Sapo kisha kaluar një ndarje, isha e vetme. Mendova ‘Dua të takoj njerëz’, – kujton ajo, duke i thënë Jimmit se si thirri një nga shokët e saj dhe i sugjeroi që të sillte disa miq.
25-vjeçarja priste vetëm një mbledhje të vogël miqsh kështu që ajo u habit kur reperët përfshirë Snoop, French Montana , Ty Dolla $ign dhe Wiz Khalifa u shfaqën.
“Unë reagova:,’Prit një sekondë, thjesht dëshiroja të kisha disa njerëz që të kalonim një mbrëmje të këndshme, tha ajo. “Dhe krejt papritur shtëpia ime ishte e mbushur me tym kudo … U kërkova të mos pinin duhan brenda por jashtë.”
Ndërsa përsa i përket Snoop-it artistja tregoi që atij nuk mund t’ia kërkonte këtë gjë, ndaj i tha të bënte çfarë të donte.
Demi është ndarë nga aktori Wilmer Valderrama në qershor të vitit 2016 pas gjashtë vitesh sëbashku.

Ditë më parë ylli i “Keeping up with the Kardashians” bëri një deklaratë ku tregoi se ka punuar fort në palestër për të perfeksionuar format e saj trupore.

Ajo gjithashtu shtoi se ndihet më në formë se kurrë dhe këtë gjë na e ka vërtetuar nëpërmjet disa fotove në plazh. Ajo momentalisht ndodhet në Malibu për të shijuar disa ditë pushimi ku është fotografuar në shoqërinë e asistentes së saj Stephanie Shepherd nga paparacët.

Me bikini të kafe minimaliste duket qartë se ajo është në formën e saj më të mirë trupore. Celuliti për të cilin u akuzua thuajse është zhdukur dhe trupi i saj është më i tonifikuar se kurrë.

Karrueche Tran sqaron të vërtetën në lidhje me veprimet e saj ligjore kundrejt Chris Brown, ish të dashurit të saj.
Ylli i serialit televiziv ‘Claws’, ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në Hot 97. E pyetur për urdhërin e mbrojtjes nga Chris që gjykata i kishte siguruar ajo dha një përgjigje të shkurtër por të sinqertë.
“Situata arriti në atë pikë ku unë nuk mundesha të duroja më. Unë jetoj në Los Angeles. E bëra për të qenë më e sigurt. Shkoj ku dua të shkoj, besoj e kuptoni ku e kam fjalën.. Kjo ishte ajo çfarë kisha nevojë.”-ka thënë ndër të tjera modelja dhe aktorja që së fundmi po e zgjeron suksesin e saj. Ajo ka sqaruar që nuk e kishte menduar që kjo gjë do të kthehej në dramën e revistave, thjesht e kishte bërë për sigurinë e saj.

Problemet për reperin Mystikal vazhdojnë .. Reperi Mystikal po kalon kohë të vështira, pasi ai po përballet me një akuzë të shkallës së pare,atë të përdhunimit.
Mystikal, është akuzuar për përdhunimin dhe rrëmbimin e një gruaje në kazinonë Shreveport në tetor. Reperi, i cili u dorëzua në polici muajin e kaluar, ka si detyrim të paguajë shumën prej 2 milionë dollarësh, por ndërsa reperi është duke përgatitur mbrojtjen e tij, kjo shumë është rritur deri në 3 milionë dollarë.
Duket sikur Mystikal do të shkojë në burg për një kohë të gjatë pasi një tjetër akuzë u shfaq kundër reperit para disa ditësh.

Dj Khaled ka kryesuar klasifikimet e ndryshme me prodhimet muzikore që ka sjellë për publikun, si hitet “I’m The One” dhe “wild Thoughts”. Ai është kthyer në një nga personalitetet më të vlerësuar të botës së hip hop-it. Për këtë arsye për shumë nuk ka qenë surprizues lajmi që BET e ka zgjedhur atë si prezantues të eventit të ndarjes së çmimeve për muzikën Hip Hop. Eventi televiziv do të mbahet në 8 Tetor në Miami. Përfaqësuesit e BET kanë treguar në konferencën për shtyp që edhe vet Dj Khaled është i nominuar për disa çmime si Album of the Year, DJ of the Year, Best Hip-Hop Video, Best Collabo, Duo Or Group, Producer Of The Year, Hustler of the Year dhe MVP of the Year.

Gigi Hadid është konsideruar vazhdimisht si një ndër modelet më të suksesshme në gjithë botën. Në çdo fotosesion dhe dalje publike ajo asnjëherë nuk ka zhgënjyer.

Përveç se ka një bukuri e cila është e pashmangshme për secilin sy, ajo gjithashtu ka punuar shumë në botën e modës për të arritur suksesin që gëzon në ditët e sotme.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion fantastik të cilin nuk ka hezituar ta publikojë edhe në rrjetet sociale.

Rita Ora feston me Lewis Hamilton dhe Neymar
Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka kaluar një mbrëmje me pilotin Lewis Hamilton dhe futbollistin Neymar gjatë një feste.
Dy yjet e sportit kanë kaluar së bashku natën në një lokal në Knightsbridge, në Londër. Ka qenë Neymar ai që ka postuar në faqen e tij zyrtare “Instagram” foto nga kjo mbrëmje me mikun e tij Lewis Hamilton.
Bashkë me ta ka qenë edhe modelja e famshme hungareze e Victoria Secret, Barbara Palvin, që ka shoqëruar dy yjet e sportit. Më pas, Hamilton dhe Neymar kanë shkuar në lokalin e famshëm londinez Miu Miu, në një festë të organizuar nga revista “LOVE” dhe kanë kaluar mbrëmjen nën muzikën dhe shoqërinë e këngëtares së famshme Rita Ora dhe modeles Winnie Harlow. / BW /

Most Popular Instagram Hashtags