mazur.maria.mm mazur.maria.mm

1,423 posts   2,109 followers   366 followings

Мазур Марія  моє❤️ @mazur.photographer @mazur.cosmetolog.te #мояАнгеліна #любимоЛуну #черепахааха

цілий всесвіт в цій дівчинці 🌎

моя емоція 🥰
.
#мояАнгеліна

👋

.
Шкіра кожної людини унікальна. Вона захищає нас від негативного впливу навколишнього середовища і потребує постійного і ретельного догляду.
.
Ваш ранок повинен починатися з видалення продуктів «нічної» життєдіяльності клітин шкіри, а вечір - закінчуватися видаленням які скопилися за день (бруду і косметики).
.
Очищення проводиться засобом який підбере для вас ваш косметолог індивідуально, щоб видалити бруд, не позбавляючи шкіру життєво необхідної вологи.
.
Багато клієнтів запитують, навіщо вранці ретельно вмиватися, чи можна просто сполоснути обличчя водою?
Кожного дня ви дихаєте чадними газами, смолами, пилюкою і це все осідає на вашу шкіру. За ніч виводяться шлаки, токсини, важкі метали на поверхню шкіри. Вранці необхідно вмиватися, щоб видалити ці шкідливі речовини. Якщо ви не ретельно вмиваєтеся і наносите денний крем, то весь бруд разом з кремом назад вбереться всередину шкіри.
.
Правильне очищення перше правило здоров‘я вашої шкіри ☝️
.
#чисткаобличчя #комбінованачисткаобличчя #косметологтернопіль #косметолог #дарсонваль #дарсонвалізація #косметичніпроцедури

просто залишу це тут 😄

Чи можна обійтися без чистки обличчя?
.
У теперішній час, коли життя в мегаполісах бурлить - НІ!
.
Щоб зберегти шкіру чистою, сяючою, здоровою, сальні залози повинні виробляти ліпідовмісний секрет. Він повинен створювати захисну плівку, рівномірно розподіляючись на поверхні обличчя. Однак, через те що відмерлі клітини самі не відлущуться, в пори потрапляють бактерії і внасліток того з‘являються запальні елементи.
.
Щоб запобігти цьому, потрібно РЕГУЛЯРНО робити чистку обличчя.
.
Візьміть собі це у звичку.
І ви забудете про «Який ж тональний обрати, щоб замазати прищ»
.
#чисткаобличчя #комбінованачисткаобличчя #косметологтернопіль #косметолог #дарсонваль #дарсонвалізація #косметичніпроцедури

бо щастя, це так просто ✨

😌

найпрекрасніша дівчинка ❤️ #мояАнгеліна

Most Popular Instagram Hashtags