[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

massagekhorshid massagekhorshid

108 posts   1804 followers   3617 followings

ماساژ درمنزل09195530655  💪💪آرامش شما در دستان ما 🔷 ماسور آقابا 8سال سابقه 👈دارای مدرک تخصصی ازدانشگاه علوم پزشکی واتحادیه ماساژ وطب سنتی تایلند. tehran-alborz

http://tlgrm.me/massagekhorshid

👌ماساژ چیزی شبیه ویتامین ث...! 👈اگر از شما بپرسدند موثرترین کارکرد ویتامین ث چیست، احتمالا می گویید بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن؛ جواب تان درست است. حالا اگر از شما بپرسند کدام یک از روش های طب مکمل شبیه ویتامین ث عمل می کند، می توانید با صدای بلند اعلام کنید ماساژ! برای این جواب شما هم تحقیقات علمی انجام شده است. 👈یکی از این تحقیقات که سال 2010 در مجله «طب مکمل و طب جایگزین» منتشر شد، نشان داد گرفتن ماساژ سطح گلبول ها سفید خون را بالا می برد. این را هم بدانید که گلبول های سفید نقشی اساسی در بالابردن قدرت دفاعی بدن دارند و در اصل همان سربازهایی هستند که وقتی بچه بودید، فکر می کردید به جنگ میکروب ها می روند. ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن در اثر بیماری های مختلفی ایجادمی شود. 👈️ یکی از این بیماری ها که از طریق ضعف سیستم ایمنی افراد را بیمار می کند و می تواند آزاردهنده باشد HIV یا ایدزاست. تحقیقات همچنین نشان داده اند افراد مبتلا به ایدز می توانند از طریق گرفتن ماساژ برای بالا بردن قدرت ایمنی بدن شان استفاده کنند.
@massagekhorshid
👈رزرو ماساژ درمنزل
📱0919 55 306 55
#ماساژ_در_منزل #ماساژ_حرفه_ای #ماساژ_درمانی #ویتامین_ث#ماسور_آقا#ماساژور

‌ ‌ ☀️استفاده از موبایل و گردن درد
👈بسیاری از افراد مدت زیادی به صفحه موبایل زل میزنند. خواندن اس ام اس، دیدن فیلم، خواندن کتاب های الکترونیک بر روی موبایل و جستجوی اطلاعات در اینترنت از علل معمول نگاه کردن به صفحه موبایل است.
👈نگاه کردن زیاد به صفحه تلفن همراه بخصوص اگر همراه با تایپ کردن برای اس ام اس باشد موجب میشود تا فرد سر و گردن خود را در وضعیت خاصی نگه دارد. 👈اکثر افراد در حال نگاه کردن و یا تایپ طولانی مدت با تلفن همراه سر خود را به پایین خم میکنند. گاهی هم کل سر را به سمت جلو حرکت داده و در آن موقعیت نگه میدارند. وقتی که سر برای مدت طولانی به پایین خم میماند و یا به سمت جلو حرکت کرده و همانجا میماند فشار زیادی به عضلات گردن بخصوص عضلات پشت آن وارد میشود.
این فشار و کشش بر روی عضلات گردن میتواند موجب اسپاسم عضلات آن و درنتیجه درد گردن شود.
👈قامت انسان به نحوی برنامه ریزی شده است که سر درست در بالای گردن و تنه قرار گرفته و در تعادل باشد. جلو و پایین نگه داشتن آن موجب میشود وزن سر بطور نامتعادلی بر روی گردن و بخصوص محل اتصال گردن به تنه وارد شود. حفظ سر در این موقعیت مستلزم تلاش زیاد عضلات گردن و ستون مهره است. اگر این موقعیت طولانی شود تحمل عضلات به پایان رسیده و دیگر نمیتوانند مفاصل ستون مهره را در موقعیت مناسب و درست نگه دارند. 👈این تغییرات موجب فشار بیش از حد به مفاصل میشود. انقباض دائم و ممتد عضلات همراه با فشار به مفاصل موجب بروز درد خواهد شد. این درد معمولا در بین دو شانه در پشت و در محل اتصال گردن به تنه ایجاد میشود که بسیار آزار دهنده است. افراد معمولا آن را بصورت احساس سوزش در یک نقطه در پشت و بین دو شانه و در محل اتصال گردن به ستون مهره ذکر میکنند. 👈بعضی افراد عادت دارند تلفن همراه را بین سر و یک شانه خود نگه دارند تا دست هایشان آزاد شده و بتوانند همراه با حرف زدن کارهای دیگری را هم انجام دهند. نگه داشتن طولانی مدت تلفن همراه بین سر و شانه موجب میشود سر و گردن بشدت به یک طرف خم شود. این خم شدن طولانی مدت سر و گردن اگر به مدت طولانی ادامه داشته باشد میتواند موجب فشار زیاد به عضلات گردن و در نتیجه اسپاسم آنها و بروز درد گردن شود.
👈استفاده از موبایل و مشکلات آرنج
👌بدون استفاده از هندزفری باید تلفن را با یک دست در کنار گوش نگه داشت و این عمل موجب خم شدن مفصل آرنج میشود.
👈خم نگه داشتن آرنج به مدت طولانی برای صحبت کردن با تلفن همراه میتواند موجب بروز سندروم تونل کوبیتال شود.
📱09195530655 رزرو ماساژ در منزل
#درد_گردن #ماساژ_در_منزل

‌ ☀️چرا ماساژ آرامبخش است؟
👈زماني که استرس داريم دردهايمان تشديد مي‌شوند و البته درد هم به نوبه خود استرس‌زاست، بنابراين براي رهايي از اين چرخه آسيب‌زا بايد فکري کرد چراکه هيچ انساني نمي‌‌تواند مدت زمان طولاني در وضعيت استرس شديد دوام بياورد و سلامتش به خطر مي‌افتد. 👈هنگام استرس ضربان قلب افزايش پيدا مي‌کند. به عبارت علمي‌تر، هنگام استرس عصب سمپاتيک فعال و آدرنالين در بدن ترشح مي‌شود در نتيجه ترشح آدرنالين، بدن دنبال راهي براي نجات از موقعيت استرس‌زاست (در اين هنگام است که فرار مي‌کنيم، مخفي مي‌شويم و…) و ضربان قلب افزايش پيدا مي‌کند اما بدن نمي‌‌تواند براي زمان طولاني در اين وضعيت بماند و بايد براي از بين بردن استرس کاري انجام بدهد. در اين زمان است که اعصاب پاراسمپاتيک به کمک جسم مي‌آيند و با فعاليت آن به آرامش مي‌رسيم. يکي از روش‌هايي که مي‌تواند به ما کمک کند تا به آرامش برسيم استفاده از ماساژ است. 👈همچنين هنگام ماساژ دوپامين و اندورفین بيشتري در مغز ترشح مي‌شود و بيش از هميشه احساس شادي و لذت خواهيم داشت.
@massagekhorshid
👈رزرو ماساژ درمنزل
09195530655📱😑
#ماساژ_در_منزل#ماسور _آقا#ماساژ_درمانی#استرس #ماساژ_کلاسیک_روسی

☀️براى آزاد سازى گرفتگى عضله:
👈ماساژ مناسب و آرام، حوله‌ گرم يا حمام آب گرم یا بسته‌ای یخ می‌تواند به آرام شدن عضله کمک كند. ‌ ‌ 👈 یک ساعت ماساژ تمامی سبکها توسط ماسور آقا(خدمات فقط در منزل)
👈هزینه یک ساعت ماساژ120هزار تومان 👈با روغن گیاهی 👈تایم کاری از ساعت 16الی 22
👈جهت رزرو24تا48قبل هماهنگ کنید
👈 ماسور خانم ندارم لطفا سوال نفرمایید
👈استان تهران والبرز
🌸آرامش شما در دستان ما🌸
◀️جهت آشنایی با️کانال ما درتلگرام:
@massagekhorshid
#گرفتگی_عضلات #ماساژ#ماساژ_در_منزل #ماسور آقا#ماساژ_حرفه_ای

دختر مهربونم به همراه آدم برفی

‌ ☀️و اما ماساژ
🔹کلمه ماساژ از یک کلمه یونانی به نام Massein که به معنای ما لیدن یا از ریشه عربی مَس به معنی فشار آرام دانست. 🔹تعاریف بی شماری برای ماساژ ارائه شده که به چند نمونه آن اکتفا می کنیم: 🔹شیوه ای علمی برای درمان بعضی از بیماریها که با دستکاری خارجی بافت های نرم انجام می پذیرد و گونه های مختلفی از تکنیک های ماساژ موجود است. 🔹دستکاری علمی بافت های نرم بدن، جهت درمان. حرکات دقیق دست ها روی سطح بدن زنده با اهداف درمانی. مانور دست های درمانگر روی پوست بدن بیمار و روی بافت های زیرجلدی که ممکن است به طور ایستا یا حرکتی باشد و از حیث شدت فشار اعمال شده متغیر گردد. 🔹دستکاری آگاهانه ی بافت های نرم بدن با اهداف درمانی.
تعاریف بی شماری برای ماساژ ارائه شده که به چند نمونه آن اکتفا می کنیم: شیوه ای علمی برای درمان بعضی از بیماریها که با دستکاری خارجی بافت های نرم انجام می پذیرد و گونه های مختلفی از تکنیک های ماساژ موجود است. 🔹دستکاری علمی بافت های نرم بدن، جهت درمان. حرکات دقیق دست ها روی سطح بدن زنده با اهداف درمانی. 🔹 مانور دست های درمانگر روی پوست بدن بیمار و روی بافت های زیرجلدی که ممکن است به طور ایستا یا حرکتی باشد و از حیث شدت فشار اعمال شده متغیر گردد. 🔹دستکاری آگاهانه ی بافت های نرم بدن با اهداف درمانی. درحالت کلی ماساژ شامل کار و اقدام در بدن با فشار ثابت یا در حال حرکت و یا لرزش، و کمک به حرکات مکانیکی بدن است که می تواند با دست، انگشتان، آرنج، زانو، ساعد، و پاها انجام می شود. بافت هدف ماساژ شامل عضلات، تاندونها، رباطها، فاسیا، پوست، مفاصل، یا سایر بافت همبند، و همچنین رگهای لنفاوی، یا اندام های دستگاه گوارش است. بیش از هشتاد روش های ماساژ به رسمیت شناخته شده وجود دارد. مهم ترین دلایل برای معرفی ماساژ به عنوان درمان تقاضای مشتری و درک اثربخشی بالینی آن است. با توجه به بررسی سال 2007 توسط انجمن آمریکایی ماساژ درمانی ، تقریبا یک چهارم از آمریکایی ها حداقل یک ماساژ در سال گذشته گرفته بودند. و آنها مهمترین دلیل انجام این کار را به رسمیت شناختن فواید ماساژمیدانستند. 🔹ماساژ را میتوان غریزه ی انسان دانست که در طول زمان با افزوده شدن تجربه ودانش شکل گسترده تری گرفته است. به طور مثال وقتی از خواب برمی خیزیم با کشیدن دستها حس خوبی به ما دست می دهد یا وقتی مچ دست درد میکند آن را می چرخانیم ویا میتوان به مالش دادن کف پا و عضلاتی که درد میکنند اشاره کرد. 👈رزرو ماساژ درمنزل09195530655
@massagekhorshid
#ماساژ_در_منزل #ماسور_آقا

‌ ☀️ماساژ آروما
@massagekhorshid
🔹ماساژ آروماتراپی که به ماساژ ریلکسی هم معروف است از سبک های متداول ماساژ تایلندی است ماساژی که در آن از روغن های گیاهی خوش عطر و اعجاب انگیز در روند آرامش عضلات استفاده می شود.
🔹سرتاسر طبیعت به ویژه مناطق استوایی سرشار از انواع گل و گیاه و شیره درختان است که حاوی روغن های متنوع و خوشبو با خواص فراوان هستند. 🔹اما از آنجا که این روغن ها خواص متعددی مثل تسکین دهنده، انرژی زا آرامش بخش و ضد میکروبی دارند گزینه مناسبی برای استفاده در فرآیند ماساژ است.
در ماساژ آروماتراپی روغن های معطر با تحریک گردش خون در بدن فرد کمک شایانی به درمان افسردگی میکند. 🔹مثلا ریحان علاوه بر بوی خوش و آرامش بخشی که دارد برای درمان میگرن بی نظیر است و پونه کوهی تاپیر ویژه ای در درمان عفونت دارد. اگر می خواهید استرس هر نوع فشار عصبی و عضلانی و درد های ماهیچه ای را برای همیشه فراموش کنید این ماساژ بهترین انتخاب خواهد بود. 🔹در آروماتراپی بهترین تکنیک های ماساژ با خواص بی نظیر روغن های طبیعی ترکیب می شود تا خاصیت نیروزا و آرامش بخش بودن آن و ویژگی بازسازی کننده سلول های مرده پوست را با این روغن ها با پوست خود لمس کنید. 🔹در روش ماساژ را روغن های معطر گیاهی ماساژور با انتخاب ترکیبی از روغن های دلخواه شما ترکیب حرکات لمسی و کشششی آرام روی بدن انجام می دهد .
تا روغن های مفید و موثر از طریق سلول های پوستی شما جذب بدن شده و به جریان خون راه یابند و باعث تسکین تنش های عصبی و آرامش روح و جسم شوند.
👈زمان ۶۰ دقیقه 👈هزینه 120هزار تومان
@massagekhorshid
#ماساژ_آروما#ماساژ_ریلکسی#ماساژ_در_منزل#ماسور_آقا#ماساژ_درمنزل

👌نظرات آقای آرمان در رابطه با استفاده مکرر ماساژ در طی 4سال
‌ ‌ 👈 یک ساعت ماساژ توسط ماسور آقا(خدمات فقط در منزل)
👈سبکهای تای ماساژ،روغنی تایلندی،کف پا،صورت و فرمدهی،کلاسیک روسی، یومی هو
👈هزینه یک ساعت ماساژ120هزار تومان 👈با روغن گیاهی 👈تایم کاری از ساعت 16الی 22
👈جهت رزرو24تا48قبل هماهنگ کنید
👈 به جز ماساژ هیچ برنامه غیر اخلاقی(.....) نداریم
👈درضمن ماسور خانم ندارم لطفا سوال نفرمایید
👈استان تهران والبرز
🌸آرامش شما در دستان ما🌸
◀️جهت آشنایی باخدمات درکانال ما درتلگرام:
@massagekhorshid 📞09195530655 رزرو درمنزل

‌ ☀️آیا ماساژ تاثیری بر روی میزان جریان خون و درد عضلات دارد؟
@massagekhorshid 🔹بر اساس مطالعه ای که در دانشگاه ایلینویز صورت گرفته بعد از ورزش، ماساژ میتواند میزان جریان خون عضلات را افزایش داده و از درد آنها کم ک
نتایج این تحقیقات که در مale aation منتشر شده نشان میدهد که تاثیر ماساژ بر روی کارکرد عروق خونی در کسانی که ورزش نکرده اند هم مثبت است. 🔹این محققان میگویند گرچه قبلا هم این ادعا شده بود که ماساژ میتواند جریان خون عضلات را افزایش داده و از درد آنها کم کند ولی تاکنون مطالعه کنترل شده ای در این زمینه وجود نداشته است. در این مطالعه از تعدادی از افراد که کار نشسته داشته اند خواسته شده که با ماشین های ورزشی حرکات استانداردی را با پا انجام دهند. سپس نیمی از آنها را بعد از ورزش ماساژ سوئدی دادند. میزان درد احساس شده در عضلات را با معیاری از 10-1 اندازه گیری کردند.
🔹در هر دو گروه بعد از ورزش احساس درد در ساق ها وجود داشت. در گروهی که بعد از ورزش از ماساژ استفاده شده بود درد بعد از 90 دقیقه از بین رفته در حالیکه در گروه دیگر تا 72 ساعت باقی ماند.
🔹میزان جریان خون ساق در هر دو گروه هم بررسی شد. در گروهی که بعد از ورزش از ماساژ استفاده نکرده بودند جریان خون اندام بعد از 90 دقیقه از اتمام ورزش کاهش پیدا کرده بود و این کاهش تا 72 ساعت ادامه یافت در حالیکه در گروه دیگر میزان جریان خون افزایش پیدا کرده بود. 🔹تاثیر ماساژ البته منوط به این است که این کار به دست فرد آموزش دیده و ماهر در این کار انجام شود
👈رزرو ماساژ در منزل
📞09195530655
#ماساژ_در_منزل #ماساژ_درمانی #ماسور #ماسور_آقا #ماساژ_تایلندی #ماساژ_کلاسیک_روسی #ماساژ_حرفه _ای

‌ ‌ درود بر شما
🌸لحظه هاتون به خیر و شادی🌸
👈 یک ساعت ماساژ تمامی سبکها توسط ماسور آقا(خدمات فقط در منزل)
👈هزینه یک ساعت ماساژ120هزار تومان 👈با روغن گیاهی 👈تایم کاری از ساعت 16الی 22
👈جهت رزرو24تا48قبل هماهنگ کنید
👈 به جز ماساژ هیچ برنامه غیر اخلاقی(.....) نداریم
👈درضمن ماسور خانم ندارم لطفا سوال نفرمایید
👈استان تهران والبرز
🌸آرامش شما در دستان ما🌸
◀️جهت آشنایی باخدمات ما
در اینستاگرام :massagekhorshid@
◀️کانال ما درتلگرام:
@massagekhorshid
#ماسور #ماساژ_در_منزل #ماسور_آقا #ماساژ_تایلندی #ماساژ_کلاسیک_روسی #ماساژ_درمانی #ماساژ_حرفه_ای

‌ ☀️نتایج و فواید ماساژ دادن نقاط مختلف کف پا👇👇👇👇👇👇
@massagekhorshid
🔹آیا همیشه احساس خستگی و بی حالی می کنید؟ شاید لازم است که غدد آدرنال را تحریک کنید. 👌نقاطی از بدن که ماساژ آن ها در سلامتی تاثیر مثبت دارد
👈در بدن انسان میلیاردها پایانه عصبی وجود دارد که تحریک آن ها روی وضعیت جسمی، تأثیر مثبتی می گذارد. این کار را می توان با ماساژ دادن یا فشار وارد آوردن روی پایانه عصبی، انجام داد.
@massagekhorshid
👌تحریک نقاط حساس روی کف پا، تأثیر مثبتی روی گردش خون، فشارخون و میزان هورمون می گذارد که برای کاهش میزان استرس و رهایی از بی خوابی مفید است و در رفع دردهای بدن، دفع سنگ کلیه، درمان دیابت و رفع التهاب استخوان و مفصل موثر است. ◀️ اما ۶ نقطه حساس عبارتند از:
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔹شست پا: 👈آیا دوست دارید لاغر باشید؟ کافی است هر بار که هوس خوردن ماده غذایی چاق کننده می کنید، شست پای خود را ماساژ دهید.
@massagekhorshid
🔹 بندهای انگشت شست پا: 👈 با ماساژ دادن انتهایی ترین قسمت شست پا «نزدیک به کف پا »می توان فشار و استرس وارد شده به بدن را کاهش داد. این کار همچنین باعث سلامت غده تیروئید نیز می شود. اگر فرد به صورت مداوم در معرض استرس قرار گیرد، عملکرد غده تیروئید نیز دچار مشکل میشود 🔹قسمت وسط کف پا: 👈در این قسمت پایانه عصبی متعددی وجود دارد؛ با ماساژ دادن این قسمت می توان استرس را از بین برد و به بهتر شدن تنفس کمک کرد. ماساژ دادن این قسمت، تأثیر مثبتی روی دیافراگم می گذارد. دیافراگم نوعی عضله گنبدی شکل است که هنگام نفس کشیدن به ریه کمک می کند تا روند پر و خالی شدن آن بهتر انجام شود.
@massagekhorshid
🔹قسمت مرکزی شست پا:
👈 ماساژ دادن این قسمت از پا، تأثیر مثبتی روی غده هیپوفیز می گذارد. این ساختار در مغز، عملکرد غدد دیگر بدن را کنترل می کند. راه ساده برای تنظیم میزان هورمون در بدن، فشار دادن یا ماساژ دادن قسمت وسط شست است. 🔹 قسمت کنار پاشنه پا:
👈 متخصصان می گویند ماساژ دادن این قسمت از پا، در دفع سمومی که در بدن تراکم پیدا کرده، موثر است. با ماساژ دادن این قسمت، سیستم دفع بدن فعال تر می شود. این حرکت را به طور منظم انجام دهید، میوه و سبزی فراوان نیز مصرف کنید تا از بدن سم زدایی شود. 🔹 لبه داخلی کف پا: 👈آیا همیشه احساس خستگی و بی حالی می کنید؟ شاید لازم است که غدد آدرنال را تحریک کنید. برای این که بدن انرژی بگیرد، قسمت لبه های داخلی کف پا را ماساژ دهید زیرا اعصاب موجود در این قسمت به غدد آدرنال ارتباط دارد. @massagekhorsh
#ماساژ_در_منزل

🔹استرس باعث مرگ مغزتان ميشود‼️ 🔹ماه ها در معرض استرس بودن عصب هاي مغز را از بين ميبرد و بر منطق، قدرت يادگيري و حافظه تاثير ميگذارد
🔹ماساژ بهترین گزینه برای کاهش استرس میباشد
👈 یک ساعت ماساژ تمامی سبکها توسط ماسور آقا(خدمات فقط در منزل)
👈هزینه یک ساعت ماساژ120هزار تومان 👈با روغن گیاهی 👈تایم کاری از ساعت 16الی 22
👈جهت رزرو24تا48قبل هماهنگ کنید
👈 به جز ماساژ هیچ برنامه غیر اخلاقی(.....) نداریم
👈درضمن ماسور خانم ندارم لطفا سوال نفرمایید
👈استان تهران والبرز
🌸آرامش شما در دستان ما🌸
◀️جهت آشنایی باخدمات ما
در اینستاگرام :massagekhorshid@
◀️کانال ما درتلگرام:
@massagekhorshid
#کاهش_استرس#ماساژ#ماساژ_در_منزل #ماسور_آقا#ماساژ_حرفه_ای

Most Popular Instagram Hashtags