masliievich masliievich

773 posts   8429 followers   291 followings

Tania Maslievich  * makeup artist

https://m.facebook.com/tania.vorozhbit.7

І так, щоб вже налаштуватись на відпочинок, додамо більше лірики в життя. Думаю, прийшов час підняти давні записи і дати їм ковток свіжого, бо так вже хочеться творити.... .
.
#maslievich #taniamaslievich #me #love

І ніби небо тут, та й море зовсім близько... .продовження історії у коментарях! .
Насправді, коли я збиралась на море, то у мене були зовсім інші плани на #instagram ☝🏼 Я хотіла зняти супер веселе відео, нарізки якого зоготовила ще у Львові, проте по приїзду все змінилось! ☝🏼 .
Так вже вийшло, що ми з #Міймакс , останнім часом, дуже часто боримось за справедливість 👨🏼‍⚖️👩🏼‍⚖️, думали, що приїдемо на відпочинок і тут все буде по-іншому, АЛЕ! ☝🏼🔥😎 В чому ж суть конфлікту? 👉🏼
.
По приїзду в готель нас повідомляють, що наш номер ще не готовий до поселення. Ми, не придавши цьому уваги, йдемо собі відпочивати і чекати тих 30 хв, про які попросив адміністратор! Після чого він повідомляє, що ми МУСИМО пожити два дні у готелі через дорогу, а потім нас переселять у наш номер, який знаходиться на території даного готелю! По дорозі нас запевняють, що все Окей, весь готель забитий людьми. Все було добре і настрій хороший, допоки ми не зайшли в той "номер" 🙀 Народ!!!!! Це катастрофа! Мені соромно навіть показати вам, що там було! Не пробувши там ні секунди #міймакс погнав на рецепцію, аби вияснити цю ситуацію. Я приходжу і дивлюсь як вони доказуть один одному свою позицію : один каже, що номерів у нас немає, а інший, що жити в 💩 не буде! .
В кінцевому результаті нас переселили у хороший номер, АЛЕ нам за нього довелось ще поборотись! 😱 Дибілізм вищого рівня! Люди, які заплатили гроші за свій відпочинок можуть і моря не побачити через постійні дебати з адміністрацією! Ще проблема була у тому, що ми приїхали сюди у неділю, представників турфірми немає, директора немає! Є один бідолашний адміністратор, якого ми з #міймакс ледь не з'їли ! Нам таки довелось заночувати там, проте з самого ранку мій чоловік йшов на наступні переговори ! Я казала, що буду спати, їсти і митися просто тут у холлі готелю, якщо нас зараз же не переселять, проте нам дуже гарно повторювали одне і те ж " Завтра, Хорошо?" . Я бачу, що Макса вже шляхи трапляють, нарешті представник туру приїхала і почала розбиратись у ситуації. І знову ж таки ми чуємо те " Завтра" . І тут понеслось! Дирекція, листи а Україну ... Коротше кажучи в цей день о 14:00 нас переселили у нормальний номер!#maslievich

Прийшов час змін! 💕Сьогодні мені хочеться різати і малювати своє волосся, 💇🏼хочеться чогось нового та свіжого. І коли я сестрі сказала, що то буде РОЖЕВИЙ вона сказала, що я буду схожа на ЄДИНОРОЖКА 🦄💕 Окей подумала я!) 💕🙋🏼
.
Нарешті вирушаємо у відпустку, кожен готується як може . #Міймакс обіцяв, що поголиться налисо ? Що скажете? 🤔 .
.
.

Хто бере багато речей на море, а ходить у одному і тому ж? 💕🦄 знову хочеться написати #ботакаяжінка 🤦🏼‍♀️
.
.
#maslievich #taniamaslievich #me #hair #h4salon #love

Мій любимий майстер!) ✂️знали б ви, як то чемно в нього треба сидіти😅! " Не рухайся☝🏼! Голову вниз☝🏼! Зайка, не піднімай очі☝🏼!" і ще ціла купа вказівок🤦🏼‍♀️, проте результат, як то кажуть, на ліцо) 💇🏼 .
.
.

Так люблю, коли ти тішишся мною. Стосунки - це якась така дуже дивна гра двох головних і ще багатьох другорядних акторів. І кожен намагається якнайкраще зіграти свою роль, так, щоб всі аплодували, захоплювались, втрачали розум від того, що відбувається у твоєму короткому мюзиклі. Але ж за кулісами всі інші? Всі тренують свою промову, або ж дозволяють собі бути собою. .
От і з тобою так - мої куліси завжди закриті! .
.
🦄
.
#maslievich #міймакс #міймаксітаня #taniamaslievich #me #haircut #h4salon #love #instagood

Моє волосся завжди було суцільним експериментом 😅
.
Колись мама поїхала на відпочинок, і я лишилась з татом і сестрою вдома 🏡. Думаю куплю собі таку тоніку і чуток відтіню волосся ( мама навіть не помітить. Не знаю чого так боялась мами, вона ніколи не дозволяла обрізати сильно волосся і тому дуже хотілось) . Я прийшла в магазин і шукаю потрібний відтінок, якого, звісно, не було 😅😂🤦🏼‍♀️ І тут, як блискавка вдаряє в голову☝🏼 мені приходить геніальна ідея! ✨НУ НІЧОГО Ж НЕ БУДЕ якщо замість коричневого я візьму ЧОРНИЙ 🙀. Тоді я дуже хотіла щось поміняти, бути красивою, модною і щоб мама не помітила 😅☝🏼 . У нас вдома є сауна і для того, аби був кращий ефект і глибший колір 🤦🏼‍♀️ я нанесла то все на волосся і пішла в сауну. І знаєте, коли я помила голову я не знала чи плакати, чи сміятись?) 🙀 Я сподівалась, що коли просушу феном, то все пройде, але НІФІГА 😅 Я була чорна як та земля ⚫️ Йду до тата в кімнату, він вже спить, вмикаю світло і питаю " Як тобі, татку?" , а він відкриває одне око " Дуже красіво" . І тут я зрозуміла, що мені задниця 🤦🏼‍♀️ Приїхала мама і повела мене по всіх майстрах і всі казали, що то має змитись, бо палити далі волосся дитині ніхто не хотів ) А до випускного залишалось, на мінутку, два місяці 🙀 Час йшов, колір змивався - я була зелена 💚, десь на сонці фіолетова 💜, комусь віддавало синім💙, моєму розпачу не було меж...) .
.

Ще було таке, що сама собі різала волосся, бо так мені хотілось на той момент. І я вирішую бути блондинкою і той прекрасний момент, коли ми приїхали на відпочинок в гори і #Міймакс каже " Зай, чо в тебе зелене волосся?" І, звісно, всі кинулись дивитись і вивчати своє і моє! Народ, моє волосся було брудно-зеленого кольору 🐢, як та черепаха ☝🏼 Ви захочете дізнатись, що трапилось на цей раз? Все просто! В басейні підмальовують воду, щоб вона була красіва .
🤦🏼‍♀️ Приїхавши до Львова я записалась до любимої @oli4ka_sherba на порятунок, і не дочекалась завтрашнього дня вчора попросила свого коханого чоловіка обрізати мені то зелене волосся 🙏🏼😘🐢 .
І тепер я, як моя подружка Марі ❤️ @maryshurubura .
❤️🐢🤦🏼‍♀️🦄
.
#maslievich #taniamaslievich #hair #haircut #h4salon #h4master #me #love

Знаєте, зараз дуже тішусь, що ми хоч на два дні вибралися на відпочинок! На вулиці було таке пекло 🔥 і всі молились на дощ 🌨🙏🏼 а сьогодні, коли маємо, що маємо, тихо просимо хоча б промінь сонця ) 🤦🏼‍♀️🙀 Погода, ти така цікава! Здається, що цього літа небо набуло жіночого роду і стало таке ж капризне 😂🤦🏼‍♀️😅⛈☀️🌕🌏 .
Далі буде цікава історія! Зараз #міймакс змінює мій образ, читайте...) 😂🙏🏼❤️💙
.
.
#taniamaslievich #maslievich #міймаксітаня #love #lviv

Ви лиш подивіться які тут афігітєльні шкарпетки!) 👉🏼@driftwood_socks 👈🏼 Ми з #міймакс ну дууже любимо шкарпетки 🙏🏼🙀🤦🏼‍♀️ їх у нас дуже-дуже нереальна кількість, і ніколи ну буває багато! .
Тепер до колекції попали новесенькі ☝🏼💙🙀 НАШІ!) 💙 Шукайте собі! Дуже! .

#maslievich #taniamaslievich #me #socks #cool

Наш дорослий маленький друг) 💙
.
Знаєте скільки всього приховують діти? Вони ж такі розумні, ніби не з цієї планети, 🌎 у них такі яскраві сни ✨ і таке швидке дитинство! Вони такі хитрющі такі вредні і знають коли бути чемними .
.
Коли у вас щось не так - поговоріть про це з дитиною! Мені здається, що я вже це колись писала. Для мене це дуже важливо, тому й згадую часто. Він сидить і руйнує усі твої дорослі погляди на життя, його історії завжди нові і неповторні і очі! Ті очі завжди сміються! Найбільша проблема у дитини - це низький заряд акумулятора в телефоні! Дай Бог, щоб так було завжди! .
Люблю дітей усім своїм серцем і душою! Лиш не дорослішай, прошу...!) .
.
🦄
.
#maslievich #taniamaslievich #lviv #love #міймакс #міймаксітаня #instalikes

.
Як же ж без двідужи ? 🐬🏄🏼🤾🏼‍♀️🏊🏼 .
Як думаєте люди сильно раділи, коли ми пакували рюкзаки додому? 😂🔥💃🏼
.
.
Наша супер кампашка 🙈 @maksim_maksim @shurubura @maryshurubura @antoniysh .
🦄
.
#taniamaslievich #maslievich #lviv #love #summer #2017 #міймакс #bestvideo #video #vine #videooftheday #shooting #friends #sexy #comment #instadaily #videoflame #instavideo #movies #videogram

.
• Бути з тобою навіть під водою 💙
.
Часом так стає дивно і ти набираєш дихання, йдеш під воду і зі всіх сил пливеш... Спочатку ти відчуваєш дно руками, торкаєшся його тазовою кісткою і поштовх ноги дає зрозуміти, що кисень пропав... відкриваю очі і, ще з дна басейну, я дивлюсь на розмитих нечітких людей і сонце, яке ще красивіше з води.
Коли б хтось розповідав мені про нехватку повітря під водою, я б відчувала дикий дискомфорт, а зараз хочу, щоб ви знали, що під водою час іде повільніше! Спробуйте зануритись, відкрити очі і обирати кули пливти далі? Спокійно по самому дну тягнутись руками до сонця... .
І от він - мій ковток на повні груди, сила знову зі мною, час пришвидшується, сонце пече! Реальність моя...
.
.
Під водою все по-іншому... .
.
.
#love #taniamaslievich #maslievich #lviv #міймаксітаня #me

БЕЗ ЗВ'ЯЗКУ / WI-FI / ЧІПСІВ .
Відпочинок - це щось таке особливе для мене ( навіть, якщо лиш два дні ) Афігєнність засмаги зашкалює і прям відчуваю 🔥🔥🔥 на собі 😅 Бо ми з любимою @maryshurubura дорвались до сонця ) ☀️ .
Останнім часом я полюбила пасивні відпочинки, що дуже не розділяє #міймакс 🤦🏼‍♀️ .
Тож поки ми чекаємо на мій паспорт тішимо себе ближніми горами 🏔
.
.
#love #taniamaslievich #maslievich #lviv #sexy #relaxing

Most Popular Instagram Hashtags