[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

maskrtnica maskrtnica

1119 posts   14534 followers   319 followings

Maškrtnica.cz  Hodně jím a hlavně peču. Nejvíc chleba. Pekařka a blogerka, chleba a koblihy. iPhone 5c Baker. Happy to share my sourdough with you:)

http://www.maskrtnica.cz/whole-wheat-levain-neboli-celozrnny-psenicny-kvasovy-chleb/

Dá si někdo svatební koláček? Byly teda i klasické moravské, protože bez těch svatba není. Mňam!
___
Wedding donuts, because ehm... mexican vanilla!
___
#donuts #homemade #naturallyleavenedpastry #inseasonnow #vanillaseason #feedfeed #bakefeed #fryfeed

Na zdraví novomanželů trochu cukrového rauše!
Spodní: mandlový piškot a slaný karamel s fíky a borůvkami.
Prostřední: čokoláda s čoko&smetanovým sýrem a jahodami.
Vrchní bezlepkový smetanový s limetkou.
A koblihy s vanilkou.
___
Wedding cake with a donut on the top. Come on, cherries are boring (and out of season). This was fun!

Někdy je fajn se uprostřed týdne zastavit a podívat se na okolí a čas z jiného úhlu. Děkujeme @kusanec_babyblog za pozvání na krásnou večeři na Roš Hašana. Pekla jsem kvasovou chalu s medem a jablečný špaldový dortík se slaným karamelem, ať je nový rok řádně sladký!
___
Thank you @kusanec_babyblog for beautiful Rosh-Hashanah dinner! I can practice my sourdough challah skills;)

Ze zbytečků těsta z kurzu.
___
Bread workshop dough-leftovers.
___
#pecempecen #freshlymilled #sourdough #spelt #babka #chocolatebabka #plums #bakefeed #feedfeed #inseasonnow @solnceslings

"Oukej neznámý Maxi, co s tebou. Když tak moc naléháš, můžeš mě chytit za ruku, ale to musí stačit."
Připomněla mi jedno výborně zpackaný rande, ale tenhle kluk je roztomilej.
____
"Ok stranger, you can hold my hand, but that's enough."
____
#rainydays ☔️

Včera v noci upečený, dnes akorát k snídani, 'bré ráno. Čerstvě namletá špalda, banány, třtinový cukr, vanilka, mňam!
Banánový chlebíček mám ráda hutný a vláčný, ale nikoli sražený. Tenhle je celkem fajn, musím říct (i když jeden banán by možná ještě snesl, hmmm).
___
Breakfast-banana-freshly milled spelt-bread. Yuminnnes.
___
#freshlymilled #spelt #organic #bananabred @komo.bio #wholegrain #dairyfree #abkm #cma

Dnešní kurz se opravdu vyvedl (teda mě rozhodně bavil) a dokonce mám místo klasické nuly i nějaké fotky!
Svačili jsme kvasové skořicovo-ořechové rolky a olivovo-rajčatovou focacciu, pekli pšeničný a žitný chléb a čokoládovou a makovou babku, prodiskutovali mouku, mlýny, mlýnky, trouby, pece... dost fajn program na ten šedivý den.
Díky @skolavareni, milá @hani_jani, @jana.slaba, ktera to se mmou vymyslela, @julia_topcakestudio za zvídavé otázky, @nikol_klementova a všem dalším za jejich milou přítomnost - hlaste se, koho jsem jsem pod IG nickem neobjevila!
Dík zaslouží i #Žofa a @mkfschr, kteří to i bez mléčného dozoru výtečně zvládli;) #nutrilondigestivecarejepryhnus #tobyradsiumrelahlady #frutarianka :D
___
I'm so grateful for my work. Thank you guys for this nice day full of bread smell! (the first pic is our snack, sourdough walnut & cinnamon rolls, there was 12 people and I have photos just of a small part of our work)
___
#pecempecen #freshlymilled #cinnamonrolls #kanelbullar #organicwheat #naturallyleavenedpastry #wholegrain #breadworkshop #workingmum #womeninbaking @komo.bio

Na zítřejší kurz ve @skolavareni nám vypadla dvě místa, tak jestli máte ještě chuť a čas, rádi vás uvidíme! Víc info na stránkách Laboratoria.
____
#breadworkshop #realbread #wholegrain #freshlymilled #pecempecen #sourdough

Dobré ráno přeju já a moje dva mini špaldové bochníčky. Včas ráno vstala, napekla, stihla prolistovat knihu a zalít nescafé horkou vodou přímo do chřtánu. Nebo tak nějak to možná bylo, znáte, ne?
____
Good morning, my blistering bread puppies!
____
#spelt #freshlymilled #pecempecen #minibread #organicwheat

Nejlepší bonboniéry mají na trzích. Vegan, glutenfree, paleo, dairyfree, raw, co jávimcoještě (já si je ovšem dám s chlebem).
___
#farmersmarket

Chlebový kurz je tu za chvilku (a zdárně vyprodaný, děkuju!), na říjen tu ovšem máme jinou specialitku, sladké kvasové pečení! Ukážeme si, co se dá všechno udělat s brioškovým těstem z kvasu (koblihy, buchty a spol.!), jak na něj a snad vyjdou i základy plundrového;) více na @skolavareni.
Těším se na vás!
___
#naturallyleavenedpastry #pecempecen #workshop #pastry

A je to tu! Poslední pokus, šestero bochníků a článek na blogu. Na tomhle obrázku je navíc hezky vidět, jak "taková blbost" jako hezky provedený řez změní střídku. U jednoho jsem řízla míň a dopad vidíte. V biu link na návod.
___
My last try. Cut on the first loaf was too shallow, so the crumb is tighter, otherwise same dough and shaping. I love how they turned out. Hydration was increased to 86 % in total and salt to 2 %.
___
#pecempecen #igbreadclub @thebreadkiln @season_adam #freshlymilled #organicwheat #wholewheatlevain #desem #lievitomadre #realbread

Most Popular Instagram Hashtags