marek_loncak marek_loncak

162 posts   1187 followers   580 followings

Marek Lončák 

Oba mistri sveho oboru🙏🙏 a samozrejme skvela vecere, diky Miro👌👌👌

Muj kamarad a sverenec👊 vydal novy album, tesim se na krest do Roxy👍✌️ #primmatgympraha #biggboss #psh

Depeche Mode..z tedlech kocouru si normalne vzdycky ustriknu fakt🙏🙏🙏

Ja to rikam furt, ze boxeri maj dobry srdce❤️😂😂 #primmatgympraha #bjj4life

Schuze primmatu je pro nektery lidi kolem velkej zazitek😂😂😂 obzvlast pokud jadro schuze tvori jeho zakladatele😇😇😇!!!

Pokecat mezi motorkama a nemluvit chvilku o boxu a bitvach, co me cekaj je nekdy fajn, tenhle kluk proste umi a je to stejnej magor jako my, lidi, co mam kolem sebe😂😂 #harleyrider #goodpeople #happyman #reallife #primmatgympraha #bjj4life #teamwork

Tak uz jsme zase spolu🙏🙏😊 #mylove❤ #harleyrider #happyman

🙏 „Nemůžu být součástí světa, ve kterém muži oblékají své ženy jako prostitutky, které odhalují vše, co by mělo být zahalené. Kde neexistuje pojem čest a důstojnost a člověk se může spolehnout pouze na ty, co nám to slíbí. Svět,kde ženy nechtějí mít děti, a muži nechtějí mít rodinu.
Kde hlupáci si myslí, že jsou úspěšní za volantem tatínkova auta a tatínek, který nemá nic, se vám snaží dokazovat, že nejste nic.
Kde lidé falešně ukazují jak věří v Boha tím, že drží v ruce skleničku s alkoholem a nemají ani ponětí, co jejich víra vlastně znamená.
Kde je slovo žárlivost považováno za ostudné a skromnost je nevýhodou.
Kde lidé zapomněli na lásku, ale stále hledají pro sebe toho nejlepšího partnera.
Kde lidé opravují každý nedostatek na jejich autě, ale samotní vypadají tak uboze, že pouze jejich drahé auto to dokáže zakrýt.
Kde chlapci v barech utrácejí peníze jejich rodičů, opičí se při primitivní hudbě a dívky se do nich kvůli tomu zamilují.
Kde muži a ženy jsou k nerozeznání a kde všechno toto pohromadě se jmenuje svoboda volby, ale ti, co se rozhodnou pro jinou cestu, jsou zaškatulkovaní jako retardovaní tyrani.
Já jsem si vybral svou vlastní cestu, ale je škoda, že jsem nenašel stejné pochopení u lidí, od kterých jsem si to přál …" Keanu Reeves #respect #motorcyclelife #friends #mywaytoday

Koncert Leose za nama, predepsany ubor jsme s Jendou dodrzeli👊🙏😜

Lehka oslava champiooona a jeho 30tin👍 kdo je schopen absolvovat za 7dni evropskej a svetovej turnaj vitezne😂??..snad jen Eldar Rafigaev osssss😜🙏👊 #primmatgympraha #bjj4life #teamwork

@bojovnikodina zitra preju hodne stesti v primmatskeeem taženi, ktery vede muj partak @pepagorilakral Primmat rulezzz👊👊🙏 #primmatgympraha #mmalife #newcrew #goodluck #goodluckypunch

Most Popular Instagram Hashtags