[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

mamadreza_salari mamadreza_salari

43 posts   4,253 followers   621 followings

محمدرضا سالاری  من منم... همینو بس! ـ راستی اینجا همه چی درهمه... **

#فتنه_اکبر
💢بزرگان ما از جمله آیت الله قندهاری و آیت الله ناصری پس از فروکش فتنه ۸۸ خبر داده اند که فتنه ی بسیار بزرگتری در راه است و از برخی علما شنیده ایم آنقدر بزرگ است که ممکن است حتی از مراجع تقلید ریزش هایی صورت بگیرد و غوغایی از دو دستگی در کشور جاری میشود.

گفتنی است قبل از رخداد فتنه ۸۸ همین بزرگان وقوع آن را هشدار داده بودند و صدق وعده ی آنها را نظاره گر بودیم.

حتی خود مقام معظم رهبری پس از فروکش فتنه 88 فرمودند: «منتظر امتحانات جدی‌تری باشید، خود را تجهیز کنید و آماده بشوید که فتنه بزرگتری در راه است» 【بیانات در تاریخ ۲۳ بهمن ۸۸】

مرحوم آیت الله مولوی قندهاری فرمودند: فتنه‌ای به وجود می‌آید (فتنه 88) و بعد از آن فتنه اکبر است. من در آن زمان نیستم اما شما خودتان را سپر بلای این سید عظیم‌الشان، مقام معظم رهبری، قرار دهید چون ایشان سپهسالار امام زمان (عج) هستند.

آنچه عیان است ما در شرف ظهور امام عصر ارواحنا فداه قرار گرفته ایم و در روایات وقوع فتنه ای بزرگ در داخل ایران پیش از ظهور امام زمان عج امری قطعی است که البته نهایتا یاران امام زمان عج در ایران فاتح فتنه ی نهایی خواهند شد و خسران عظیم برای آنهایی خواهد بود که به هنگام یاری رهبرشان در آن عصر در خواب بوده اند.

ما وقت ظهور حضرت را نمیدانیم ولی احتمال میدهیم فتنه ی اکبر همان فتنه ی وعده داده شده در ایران باشد و طبق سفارش بزرگانمان هرکس آن زمان خیره به سر انگشت اشاره ی رهبر معظم انقلاب بود سعادت را به جان خریده است.
جریان احمدی نژاد را در حد آن فتنه بزرگ نمیدانیم ولی او ریزش کرده است و الا رهبرمان شاید هرگز تا این حد شخصی را علنا عتاب نکرده است و احتمال میدهیم بازیگر کوچکی در به راه انداختن فتنه باشد.

هر اتفاقی که بیفتد به فضل خدا تا خشکاندن ریشه فتنه اکبر با هم زیر بیرق امام سید علی و منتظر اشاره او خواهیم ماند و در برابر هر قضیه ی ریز و درشت که ایشان اشاره کند موضع سخت خواهیم گرفت تا ان شاءالله ما را به سرمنزل هدایت و سعادت ابدی برساند.

جهت حفظ عهدمان بر محمد و آل اطهرش صلوات میفرستیم و از خداوند منان عاجزانه میخواهیم ذره ای ما را از ولایت جدا نکند و ما را به خودمان واگذار نفرماید و ... خدایا...
ما را به جبر هم شده سر به راه کن
#مردم_گله_مندند
#رهبر #ایران #إيران #شیعه #مسلم #إسلام #خمینی #اسلام #قائد #خميني #شيعة #مرجعیت #مرجعیت #انقلاب #انقلاب_اسلامی #خامنه_ای#الثورة_الإسلامية #الثورة_الاسلامية#فتنه#هاشمی#خاتمی#موسوی#کروبی#احمدی_نژاد

میخواستم یه کپشن بزارم اما نمیدونستم چی بنویسم ، برای #رحلت_پیامبراکرم(ص) بنویسم ، برای شهادت #امام_حسن_مجتبی(ع) یا برای شهادت #علی_بن_موسی_الرضا(ع)
اما یاد این شعر افتادم
کریم کاری بجز جود و #کرم نداره😔
آقام توی مدینه س ولی #حرم نداره😢
#تسلیت #ماه_صفر

خواستم اربعین را کربلا باشم نشد
ازنجف پای پیاده کربلاباشم نشد
آرزویی در دلم ماند همین بغضم گرفت
خواستم با مادرم در کربلا باشم نشد...😔
#به_رهبری_حسین
#اربعین#کربلا#تسلیت

#افسانه_واقعی#حسین_فهمیده
رهبر ما آن طفل دوازده ساله‌ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم ما بزرگتر است، با نارنجک خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید.
۲۲ بهمن ۱۳۵۹

إن قائدنا هو ذلك الطفل ذو الاثني عشر عاما بقلبه الصغير الذي تفوق قيمته مئات من ألسنتنا و أقلامنا و الذي ألقى بنفسه مع حزامه الناسف تحت دبابة الأعداء ليدمرها و يشرب من كأس الشهادة.
۵ ربیع الثانی ۱۴۰۱

Our true leader is that twelve-year old boy- whose tiny heart is much larger than hundreds of our pens and words- who threw himself with a grenade under the enemy's tank and destroyed it, and attained the sweet blessing of martyrdom for himself.
11 February 1981
.
#امام_خميني #امام_خمینی #رهبر #ایران #إيران #شیعه #مسلم #إسلام #خمینی #اسلام #قائد #خميني #شيعة #مرجعیت #مرجعیت #انقلاب #انقلاب_اسلامی #خامنه_ای#الثورة_الإسلامية #الثورة_الاسلامية
#فهمیده #محمدحسین_فهمیده #شهید_فهمیده

منو افیکوم 😄💙 #رودان#غیبی

حضرت زینب سلام الله علیها:
« والله ما رأيت الا جميلاً»
به خدا قسم (در کربلا) چیزی جز زیبایی ندیدم.
#محرم#یازینب#غیبی

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
پ.ن: مظلومیت امام حسین از امروز شروع خواهد شد...
#عاشورا#حسینی#تسلیت#محرم#غیبی

-*
علی العباس واویلا حسین تنهاست واویلا
بیا برگرد خیمه ای کس و کارم
منو تنها نگذار ای علمدارم
-*
#تاسوعا#حسینی#تسلیت#محرم#غیبی

#رودان_تسلیت
واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان رودانی در داراب😔

Most Popular Instagram Hashtags