makinetalha makinetalha

80 posts   15534 followers   98 followings

Talha Çetin  Ağırsağlam Athlete (182 cm - 105 kg) Powerlifter

http://www.agirsaglam.com/baslangic

Yarışmayı tamamladık. Yarışmadan sonra saatlerce denizde vakit geçirdik. Hepsini kayıt edemesekte çılgın videolar sizi bekliyor. Sizce ben kaç kg ile yarışmayı tamamladım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ben pozitif bir powerlifterım. Gainzlerime gainz katan da bu. (The Thinker)
#ağırsağlam
#ağırsağlamatlet
#powerlifter
#seninemotiveeder

Sırf bu poz için powerlifter olunur!!
#ağırsağlam
#ağırsağlamatlet
#powerlifter
#seninemotiveeder

Deadlift sırt yapar mı diye sormuyorsunuz?
#ağırsağlam
#ağırsağlamatlet
#seninemotiveeder
#powerlifter

Gelişim üniversitesi parkurunu 33.16 saniyede tamamladık. 2. Hakkım 32.08 +2 saniye ceza. Powerlifter adam için dubaların arası geniş olmalı neyse Elimizden bu geldi , sonuçta tek spor futbol değil. Not: Powerlifterız diye hantal sanmasınlar...

Yeni bir checkpoint , yeni bir plaka... #agirsaglam
#powerlifter
#seninemotiveeder

Tatilde gainzlere devam mı? #bodrum

AĞIRSAĞLAM ÇEKİLİŞ!Ağırsağlam tayfa olarak bizleri takip edip desteklediniz. Teşekkür ederiz. Bizde nacizane küçük bi çekiliş yapmak istedik ama kurallarına göre oynayacağız.1000 like bir kişiye 1 kgluk Bodylab Whey Protein tozu. 2000 like iki kişiye 1 kgluk Bodylab Whey Protein tozu. Ne kadar like o kadar köfte. Çekilişe katılman için sadece üç ağırsağlam arkadaşını etiketle! Ayrıca ağustos ayına kadar geçerli @vitamincomtr den yapacağın tüm alışverişlerde "makinetalha" kodu ile %20 indirim alabilirsin. @vitamincomtr takip edip daha fazla kampanyadan yararlanabilirsin. #powerlifting #agirsaglam #seninemotiveeder #nofilter

Ramazanın 9. Günü ve hala spor yapmayan ağırsağlam arkadaşlarımız var. Normal aylarda kaplan , ramazan ayında kedi gibi olan arkadaşlarımız. Eğer ciddi bi rahatsızlığınız yoksa aksatmayın beyler bayanlar , salonlar bomboş herkes bir aylığına üyeliğini dondurmuş. Herkesleşme! Nasıl beslenicez neler yiyeceğiz ne zaman yiyeceğiz diyenler için " Ağırsağlam intermittent fasting" Blogunu okumalarını tavsiye ederim. Bu şarkı sizlere motivasyon olsun. "strength of a thousand men - by two steps from hell "

Öncelikle @vitamincomtr ye destekleri için teşekkür ediyorum ve başarıların devamı geleceğine söz veriyorum. Ardından Türkiye Powerlifting Derneği başkanı @powerlifter_man Gürhan hocamıza bize bu imkanları yarattığı ve arkamızda durduğu için ve ve özellikle tezahuratları için teşekkür ediyorum Saygılar hocam. Son olarak da asıl başarı bu fotoğrafın arkasında ki büyük insan olan adam gibi adam , abi gibi abi @agirsaglam_fitness 'ın başarısıdır. Bu yolda beraber ilerleyip ağırsağlam rekorlar kıracağız. Yarışmada olmasa da kalbimizin rekortmeni @hammerkamer ❤️ Saygılar. Ayrıca bizi ve beni takip eden tüm ağırsağlam tayfaya teşekkür ediyorum beni motive ettiğiniz için adamsınız.

Most Popular Instagram Hashtags