lunette_iran lunette_iran

73 posts   20,520 followers   171 followings

كاپ قاعدگي لونت | Lunette  شركت طب گستران سروش ايرانيان نمايندگي انحصاري كاپ قاعدگي lunette فنلاند با مجوز رسمي وزارت بهداشت و FDA امريكا و TGA استراليا سفارش از طریق سایت👇🏼

در طراحی لونت کاپ به همه مسائل فکر شده است،اطراف لبه های کاپ سوراخهای هوا تعبیه شده که وظیفه ایجاد مکش را دارد تا کاپ خوب با دیواره واژن مماس شده و در جای خود ثابت و محکم بماند.
بنابراین هیچ نگرانی از بیرون آمدن کاپ ناشی از حرکات ورزشی و... وجود نخواهد داشت.
🔻
میتوانید با تگ کردن دوستان خود در این پست این محصول را به دوستانتان معرفی کنید🌺
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی
#lunette#lunette_iran#menstrual#menstrualcups#tebsoroush

🎉مژده🎉
🔻
همراهان عزیز لونت کاپ از این پس میتوانید سریع و مطمئن و راحت طی هر ساعتی از روز سفارش لونت کاپ خود را از سایت لونت یا ربات تلگرام ثبت کنید.
🔻
ادرس سایت در بیو پیج موجود است.
🔻
قیمت کاپهای قاعدگی لونت صد و پنجاه وپنج هزار تومان می باشد.
🔻
ارسال تمامی سفارشات با پست بصورت رایگان
سفارش شما روز بعد ثبت به پست داده میشود و در تهران بیست و چهارساعت “پس از ارسال” و در شهرستان چهل و هشت ساعت “پس از ارسال” تحویل میگردد
🔻
از این پس تمامی سفارشات فقط از طریق سایت یا ربات تلگرام ثبت خواهد شد.
🔻
پرداخت بصورت انلاین و از طریق درگاه امن زرین پال صورت میگیرد.
🔻
عزیزانی که تمایل به خرید حضوری دارند میتوانند ادرس داروخانه های نماینده فروش لونت کاپ را در پست با عنوان “داروخانه های فروش لونت کاپ” جستجو نمایند.

طی این مدتی از فعالیت لونت کاپ میگذره،خیلی از شما دوستان به ما لطف داشتید و با ارسال عکسهای لونت کاپ یا تجربه ی استفاده ی اون به ما انرژی مثبت دادین،که نمونهایی از این محبت در هایلایت استوری پیج یا کامنتهای پستهای مختلف دیده میشه،که البته حجم این پیامها بسیار بالا بوده و‌ ما تا جاییکه تونستیم اونها رو با شما به اشتراک گذاشتیم،اما از اونجاییکه نظرات و تجربیات شما هم به بانوان دیگر در تصمیم گیری بهتر کمک میکنه هم باعث میشه ما خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه بدیم تصمیم گرفتیم این پست رو ایجاد کنیم تا با شما بیشتر در ارتباط باشیم و شما برای ما و همینطور بقیه دوستان نظرات و تجربیات لونت کاپتون رو بنویسید و همینطور اگر پیشنهاد یا انتقادی داشته باشید میتونید با ما در میان بزارید تا بتونیم خدمات بهتر و کاملتری به شما سروران ارائه بدیم،پس از تمامی استفاده کنندگان لونت کاپ دعوت میکنیم که نظراتشون رو اینجا به اشتراک بزارن💐

آيا دوشيزگان نيز ميتوانند از كاپ قاعدگي لونت استفاده نمايند؟
🔻
دوست عزيز از لحاظ علمي،دليلي وجود ندارد كه دوشيزگان نتوانند از كاپ قاعدگي استفاده كنند.
اما با توجه به اينكه اين محصول داخل واژن قرار ميگيرد و احتمال آسيب به پرده ي بكارت وجود دارد و در كشور عزيزمان از نظر فرهنگي و مذهبي مسئله ي پرده ي بكارت موضوع حائز اهميتي است به دوشيزگان پيشنهاد نميشود.
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی
#lunette#lunette_iran#menstrual#menstrualcups#tebsoroush

بیست و هشتم ماه می ، روز جهانی بهداشت قاعدگی
🔻
‎اولین باری که رد خون را در لباس زیرمان دیدیم، بدون شک تمامی مان وحشت کردیم!
‎بعد آمدند در گوش مان گفتند این یک راز است و هیچ مردی نباید از آن بو ببرد
‎دردهای یواشکی ِزیادی کشیدیم،دردهایی از ناحیه ی کمر تا زیر شکم، حالت تهوع از شدت درد،در فصل سرما عرق کردیم، فوبیای رد خون بر پشت فرم های مدرسه داشتیم...
‎آن هایی که مذهبی بودند ماه رمضان ها در خانه باید ادای روزه دارها را در می آوردند، سه بار سکته میکردیم تا برویم داروخانه و از آقای پشت پیشخوان نوار بهداشتی بخواهیم...به شخصه امتحان های زیادی را سر همین درد ماهیانه،خراب کردم!
‎اردوهای زیادی را کنسل کردم،کلاس های مهمی را غیبب کردم...
‎وسط جنگل های شمال از درد به خود پیچیدم و صدایم در نیامد، ‎پایم را گذاشته بودم مشهد و به دلیل همین قاعدگ توی هتل مانده بودم،دبیرستانی که بودم اگر وسط زنگ یکدفعه دردم میگرفت باید با آژانس به خانه برمیگشتم!
‎شب هایی که از درد و عرق از خواب جا میپریدم و آنقدر آن شب طولانی بود که حتی از گریه هم خوابم نمیبرد...تمام این ها به کنار، اگر یک روز بعد از یک ماه این درد دیرتر به سراغمان بیاید وحشت به جانمان می افتد، سونوگرافی باید برویم، پله ها را نباید بالا و پایین برویم، باید پسته و موز بخوریم، ولی در این بین تنها چیزی که دردش بیشتر از درد جسم است،
‎درد روان ماست!
‎دردی که باید تمام این دردها را مخفی کرد ،که مبادا برادر و پدرت بفهمند تو درد میکشی،که مبادا استاد دانشگاه بفهمد تو از درد به خود میپیچی،که یکدفعه اگر توی خیابان از شدت ضعف به زمین بخوری نباید بگویی پریود هستم...
‎سال آخر مقطع کارشناسی که بودم به سیم آخر زدم، یک روز وسط امتحان که درد امانم را بریده بود و به زور جواب ها را مینوشتم،پایین برگه ام ضمیمه کردم:
‎استاد شما از درد پریود چیزی نمیدانید و حق دارید به برگه ی پر از جفنگ من نمره ندهی!...
‎دردهایم را در خانه بروز دادم، جیغ میکشیدم و از عمد می آمدم وسط سالن و از درد به خود میپیچیدم، سحرهای ماه رمضان بیدار نشدم و اعلام کردم من یک هفته مرخصی دارم و در ازایش درد میکشم و خون میبینم،یک هفته در ماه نفرت مان را نسبت به تمام مردهای اطرافم،اعلام میکردم...
‎اما هیچ چیز این وسط تغییر نکرد،نه مردها درک شان افزایش یافت و نه از دردهای من کم شد...
‎چیزی که میخواهم بگویم این است که 28 می روز بهداشت قاعدگی،چیزی فراتر از بهداشت جسمی ست،
‎بهداشت روحی و ساپورت روانی زن ها در طی این شش روز، یک هفته،

قيمت كاپهاي قاعدگي لونت صد و پنجاه و پنج هزار تومان است.
ارسال به سراسر ایران رايگان از طریق پست
براي سفارش از طريق لینک سایت درج شده در بیو پیج
اقدام نماييد💐
دقت داشته باشيد كه هر كاپ قابليت استريل و استفاده مجدد تا حدود ده سال را داراست و شما فقط به يك كاپ احتياج داريد.
كاپها با توجه به اناتومي بدن بانوان در دو سايز طراحي شده است
و داراي پنج رنگ(شفاف،آبي،زرد،نارنجي و بنفش) است.
لازم به ذكر است كه كاپ داراي مجوز وزارت بهداشت ايران و FDA امريكا و TGA استراليا است.
🔻
کدام سایز لونت کاپ برای من مناسبتر است؟
انتخاب سایز کاپ ،ارتباط مستقیم با سایز واژن دارد و تخلیه کاپ باید متناسب با حجم خونریزی صورت گیرد.
بطور کلی میتوان گفت : سایز یک برای بانوانی که زایمان نداشته یا زایمان سزارین شده اند و سایز دو برای بانوانی که زایمان طبیعی داشتند.
از آنجایی که گفتیم انتخاب سایز وابسته به سایز واژن هست در توضیح بالا استثناعاتی نیز وارد است مثلا بانویی که زایمان طبیعی داشته ولی تنگی واژن انجام داده است میتواند از سایز یک استفاده نماید.
بدن خود را بشناسیم...
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی

مزاياي كاپ قاعدگي لونت
🔻
١-كاملاً بهداشتي و بي ضرر:
-بدون عارضه و آلرژي
-به هيچ وجه منجر به عفونتهاي قارچي و التهاب دستگاه ادراري نميگردد
-هيچ اثر منفي بر محيط واژن ندارد
-از بوي بد و نشت مايع جلوگيري ميكند(به دليل اينكه همه چيز در اين كاپ جمع ميگردد امكان نشت يا خروج مايع در اثر فعاليت وجود ندارد)
-امكان استفاده همزمان با قرصهاي بارداري
-خطر سندروم شك سمي ناشي از استفاده تامپون و پدهاي بهداشتي را ندارد
٢-به صرفه و اقتصادي:
-قابليت استفاده مجدد هر كاپ تا ده سال و تنها نیاز به یک کاپ
-اگر ارزش ريالي كه براي پدهاي بهداشتي يا تامپونهاي مصرفي در هر سال را با قيمت اين كاپها مقايسه كنيم،خريد كاپ بسيار به صرفه تر ميباشد.
٣-راحتي:
-امكان استفاده در هر زمان و حذف محدودیتهای قاعدگی( خواب،سفر،فعاليتهاي ورزشي و ...)
-در مقايسه با تامپون يا پدهاي بهداشتي مدت زمان طولاني تري نياز به تخليه دارد كه مدت زمان ايده آل براي تخليه هشت تا ١٢ ساعت مي باشد(بستگي به شدت خونريزي دارد)
-نیاز به صرف زمان برای تعویض محصولات قاعدگی یکبار مصرف به صفر می رسد.
۴-دوستدار محیط زیست
-با استفاده از کاپ قاعدگی پسماند حاصل از محصولات قاعدگی یکبار مصرف به صفر می رسد
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی

🔻
آيا با استفاده از كاپ قاعدگي خطر ابتلا به عفونت دستگاه ادراري افزايش مي يابد؟
🔻
استفاده از كاپ قاعدگي و عفونت دستگاه ادراري به هيچ وجه در ارتباط نيست،چرا كه كاپ قاعدگي از سيليكون پزشكي ساخته شده كه اين سيليكون در بدن بصورت خنثي عمل كرده و نميتواند چيزي از خود ساطع كند.شما ميتوانيد دنباله ي كاپ را كمي كوتاه كنيد.همچنين بسيار مهم است كه دستهاي خود و كاپ را بطور كامل همراه با دنباله ي آن شستشو و ابكشي نماييد.
🔻
پ.ن:دقت داشته باشید که دنباله ی کاپ فقط بعنوان راهنما برای پیدا کردن کاپ است و نه وسیله ای برای بیرون کشیدن کاپ،پس در صورتیکه واژن کوتاهی دارید و دنباله کاپ شما بیرون از واژن شماست و یا دنباله را در بدن خود حس میکنید میتوانید تا جاییکه کاپ اسیب نبیند آنرا قیچی کنید.
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی

چرا لونت کاپ به جای تامپون
-فنجان قاعدگی خطر سندروم شك سمي خیلی خیلی کمتری از بقیه محصولات قاعدگی مخصوصا تامپون دارد.
-فنجان قاعدگی بر خلاف تامپون باعث خشکی محیط واژن نمی گردد.
-فنجان قاعدگي ساخته شده از سیلیکون پزشکی است و در تهیه آن از لاتکس یا مواد شیمیایی استفاده نشده است در صورتیکه در تهیه تامپون از مواد شیمیایی مانند سفید کننده ها و آفت کش ها استفاده شده است.
-فنجان قاعدگی در مقايسه با تامپون مدت زمان طولاني تري نياز به تخليه دارد كه مدت زمان ايده آل براي تخليه هشت تا ١٢ ساعت مي باشد(بستگي به شدت خونريزي دارد)
-فنجان قاعدگی جمع آوری مایعات به جای جذب آنها ، شما آنرا خالی می کنید نه اینکه آن را تغییر دهید، آن را بشویید و از آن استفاده کنید در صورتیکه تامپونها نیاز به تعویض دارند و شما همواره باید تامپون اضافی همراه داشته و وقت صرف تعویض آن کنید.
-فنجان قاعدگی قابلیت استریل و استفاده مجدد تا سالها را داراست، بر خلاف تامپون که یکبار مصرف است.
-اگر ارزش ريالي كه براي تامپونهاي مصرفي در هر سال را با قيمت اين كاپها مقايسه كنيم،خريد كاپ بسيار به صرفه تر ميباشد.(توجه داشته باشید که هر کاپ قابلیت استریل و استفاده مجدد تا سالهای متعدد را داراست و شما فقط به یک عدد کاپ احتیاج دارید)
-فنجان قاعدگی سازگار با بدن و محيط زيست است در صورتیکه سالیانه مقدار زیادی پسماند تامپونهای مصرفی هر فرد در محیط زیست رها می شود.
-خط های اندازه گیری روی فنجان قاعدگی میتواند به شما کمک کند که از ریزش اندازه قاعدگی تان باخبر شوید و میزان قاعدگی خود را بیاموزید در صورتیکه تامپون به علت جذب خون این امکان را به شما نخواهد داد.
-محل قرارگیری لونت کاپ در دهانه واژن و محل قرارگیری تامپون زیر دهانه رحم است.

🔻
داروخانه شبانه روزی صاحبقرانیه : تهران ، پاسداران شمالی ، پایین تر از سه راه اقدسیه ، روبروی پمپ بنزین
داروخانه ریحان : تهران ، یوسف آباد ، خیابان اسد آبادی ، نبش کوچه سوم
داروخانه دکتر رمضانلو : تهران ، خیابان آزادی ، بین بهبودی و شادمان ، جنب مترو شادمان ، نبش کوچه حسامی
داروخانه دکتر پازندی : تهران ، تقاطع قیطریه و اندرزگو
🔻
داروخانه دکتر نصیری زاده : تهران ، اسلامشهر ، خیابان کاشانی ، مابین کوچه هجده و بیست
🔻
داروخانه فارابی : گیلان ، رشت ، خیابان منظریه ، روبروی رستوران گارمون
🔻
داروخانه دکتر واحدی : مشهد ، بلوار هفت تیر ، بین هفت تیر یازده و سیزده
🔻
پ.ن: در صورت اضافه شدن نمایندگی جدید این پس به روز رسانی خواهد شد و در حال حاضر هیچ نماینده دیگری نداریم.
چنانچه قصد خرید غیر حضوری دارید از طریق دایرکت یا تلگرام اقدام نمایید.
قیمت کاپها صد و پنجاه و پنج هزار تومان می باشد.
🔻
#كاپقاعدگي#خونريزي#بصرفه#راحتي#بهداشتي#اقتصادي#قابل_بازيافت#قابل_استفاده_مجدد#وگان#مدرن#دكتر#زنان#مشاوره#پزشكي#بانوان#طبسروش#کاپ_قاعدگی

تا به حال به ميزان پسماند توليد شده از نواربهداشتي يا تامپون مصرفي هر فرد انديشيده ايد؟
به اثرات مخرب كه اين پسماندها در محيط زيست براي ما و نسلهاي آينده به جا ميگذارند فكر كرده ايد؟

یکی از مشکلات بزرگ هر بانویی دفع نوار بهداشتی و چیزهای مشابه آن است.خانمها تمایلی به انداختن این چیزها در سطل های در باز ندارند.از سویی آنها دوست ندارند که این چیزها را به خاطر عدم دسترسی به سطل های زباله مناسب با خودشان حمل کنند.ما بسیاری از خانم ها را دیده ایم که این چیزها را با خود حمل کرده و در محیط های کاری می اندازند(مطلب مربوط به کشور هند است)یک راه سالم و بهداشتی این است که این چیزها داخل سطل مخصوص خانم ها;که خاص این کار است; انداخته شوند.این سطل ها کاملا بهداشتی بوده و استفاده از آنها راحت است.حتی با باز کردن درب و یا در پوش هیچ کس داخل سطل را مشاهده نخواهد کرد.
در تمام دنیا دفع مناسب نوار بهداشتی و چیزهای مشابه از مشکلات بزرگ بانوان شده است.
گزارش شده است که 75 درصد بانوان نوار بهداشتی های خود را به خاطر کثیفی,بوی بد و خجالت کشیدن در توالت های فرنگی انداخته و نه فقط برای خود و خانواده شان مشکلات لوله کشی را ایجاد می کنند,بلکه می لیون ها لیتر آب را برای تمیز سازی توالت هدر می دهند.اگر فاضلابرو گرفته شود هزینه تعمیر بالایی دارد و می تواند مشکلی جدی برای صاحبخانه و یا اعضای گروه تاسیسات ایجاد نماید.

زنان و قاعدگي آنها از جمله مسائلي است كه اكثرا تمايل به جلوگيري از پرداختن به آن دارند،قاعدگي طبيعت بانوان است و نبايد از آن خجالت كشيد،اكنون زمان آن فرا رسيده است كه بانوان سرزمين عزيزمان با بهداشتي ترين و ايمن ترين محصول قاعدگي آشنا شوند و از مزاياي بيشمار آن لذت ببرند.
كاپ قاعدگي ساخته شده از سيليكون پزشكي،ظرف كوچكي است كه به جاي جذب مايعات به جمع اوري مايع قاعدگي ميپردازد و كاملا منطبق با بدن شما و محيط زيست ميباشد،چرا پولتان را براي محصولات قاعدگي يكبار مصرف هدر دهيد؟كاپ قاعدگي قابل استفاده مجدد تا سالهاست و شما فقط به يك كاپ احتياج خواهيد داشت.
پ.ن:به بهانه روز جهانی زمین ریپست شد.

کدام سایز لونت کاپ برای من مناسبتر است؟
انتخاب سایز کاپ ،ارتباط مستقیم با سایز واژن دارد و تخلیه کاپ باید متناسب با حجم خونریزی صورت گیرد.
بطور کلی میتوان گفت : سایز یک برای بانوانی که زایمان نداشته یا زایمان سزارین شده اند و سایز دو برای بانوانی که زایمان طبیعی داشتند.
از آنجایی که گفتیم انتخاب سایز وابسته به سایز واژن هست در توضیح بالا استثناعاتی نیز وارد است مثلا بانویی که زایمان طبیعی داشته ولی تنگی واژن انجام داده است میتواند از سایز یک استفاده نماید.
بدن خود را بشناسیم...

Most Popular Instagram Hashtags