lunaraay lunaraay

257 posts   12070 followers   243 followings

Alexandra 💗🦄  🦉Owls are not what they seem 📫 lunaraay@gmail.com 👻alexandriiq

Inspired by amazing @milk1422 ❤️💕
EYES: Juvias Place Masquerade Palette #masqueradepalette #juviasplace
GLOW: Anastasia Beverly Hills Moonchild GlowKit #moonchild #anastasiabeverlyhills
NYX White Liquid Liner #nyxcosmetics
LASHES: Lilly Lashes Lush #lillylashes
LIPS: Kylie Cosmetics Party Girl #KYLIECOSMETICS

Thank you very, very much @sigmabeauty for this amazing gift!❤️ I'm so happy to have the opportunity to work with you!⭐️💥 #sigmabeauty

SUBCULTURE 🐍🦎🐢 inspired by amazing @wiskola 👑 #inspiredbywiskola #anastasiabeverlyhills #subculturepalette
Lilly Lashes Champagne ❤️ #lillylashes

Kochani! ❤️ Razem z @ataszyk przygotowałyśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać paletkę SUBCULTURE od ABH 💕
Zasady są proste:

1. Obserwuj mój profil @lunaraay oraz @ataszyk na instagramie
2. Udostępnij to zdjęcie na swoim profilu oraz oznacz hasztagiem #lunaraayxataszyk
3. W komentarzu pod tym zdjęciem zaproś conajmniej 2 osoby do wzięcia udziału w konkursie

Konkurs trwa do 30.08.2017
Zwycięzcę wylosujemy na IG story 31.08.2017
😊 Aby każdy miał równe szanse konta konkursowe oraz fikcyjne będą wykluczone w przypadku wylosowania.
POWODZENIA!❤️😍😘💕

ZULU PALETTE 🐥🦁🦋 #zulupalette Juvia's Place #juviasplace @juviasplace
Lilly Lashes Champagne #lillylashes @lillyghalichi @lillylashes
Golden Rose Style Liner Metallic 18 #goldenrose #metalliceyeliner 👱🏼‍♀️Face Physicans Formula Ultra Nourishing Argan oil BB cream + Argan oil bronzer 🌞and blush 😽 100% NATURAL 🌱🌿#physicansformula @physiciansformula 👄Lips Kylie Cosmetics Candy K #KYLIECOSMETICS #kyliejenner @kyliecosmetics

ZULU PALETTE 🐥🦁🦋 #zulupalette Juvia's Place #juviasplace @juviasplace
Lilly Lashes Champagne #lillylashes @lillyghalichi @lillylashes
Golden Rose Style Liner Metallic 18 #goldenrose #metalliceyeliner

👀 Juvia's Place Masquerade Palette #masqueradepalette #juviasplace @juviasplace 🌸 Lilly Lashes Doha #lillylashes @lillyghalichi @lillylashes 👱🏼‍♀️Face Physicans Formula Ultra Nourishing Argan oil BB cream + Argan oil bronzer 🌞and blush 😽 100% NATURAL 🌱🌿#physicansformula @physiciansformula 👄Lips Kylie Cosmetics Candy K #KYLIECOSMETICS #kyliejenner @kyliecosmetics

Huda Beauty 3D HIGHLIGHTER PALETTE – SUMMER SOLSTICE 🌞🌸💕 #hudabeauty #highlighter #love 💋

Details 🙌🏼#details #michaelkors #watch 💋

Juvia's Place Masquerade Palette 🎎 Saharan Palette 🌴 #masqueradepalette #saharanpalette
Urban Decay Heavy Metal Distortion 🎸#urbandecay
Lilly Lashes Doha #lillylashes 🌷

Juvia's Place Magic ⭐️and Masquerade 🐲 Palette #masqueradepalette #magicpalette 🙌🏼❤️ Lilly Lashes Mykonos #lillylashes
Urban Decay Heavy Metal Glam Rock

Physicans Formula Murumuru Butter Bronzer
#physicansformula Argan Oil Blush
Lime Crime Faded #limecrime #velvetines

Most Popular Instagram Hashtags