lucie.nesto lucie.nesto

2,058 posts   3,147 followers   589 followings

NESTO  Photography, Lifestyle, Deco, Motherhood & all the beautiful things and moments Czech blogger/photographer @lucie.foto 📷 nesto.blog@gmail.com

Ne, nebavi me fotit jidlo, to nefotogenicky uz vubec ne. Ale ten svestkovej ryzovej nakyp byl moc dobrej. Je to jedno z mala jidel, ktery jsem mela rada ve skolni jidelne. A ten pekacek jsem v obchodech vyhlizela fakt dlouho, tak konecne... Je malinkej, presne na takovou porci buchet, kterou snime.

Tatínek měl narozeniny💕.

Dneska mi práce nešla vůbec od ruky. Ale moučník se teda povedl. Recept je z netu a těsto je z jogurtu (Jogurtový švestkový koláč na recepty.cz). Mňam. Miluju kyselejší ovoce v buchtách.

Letos v létě jsem tu holku kromě dovolený ani pořádně nevyfotila. V tom vedru není nálada. A je mi to líto. Ale fotek od moře má milion. A mně se stejně nejlíp fotí podzim.

Nemám ráda cirkusy, zoo a zábavní parky. Asi je spíš nesnáším. A nevyhledávala jsem to ani jako dítě. Ale slečna je dneska ve Fajn Parku nadšená a o to šlo. Mně udělal radost oběd v zámecký restauraci. Tady bychom se stejně nenajedli. Zítra je v plánu dopravní hřiště a pak asi zase ten bazén. Prázdniny jsou náročný😆.

Poslední dobou vstávám dost brzo, ne úplně dobrovolně. Ale zase stihnu dojít pro snídani už v 7. Ochlazení mi udělalo takovou radost, konečně se dá fungovat.

Bazén, meloun, zmrzlina, kostým jednorožce... Zvládá ty vedra líp než já. Přiznám se, že mě už to pěkně sejří a nechávám se tím otrávit.

Ty vedra mají dvě pozitiva. Prádlo schne naprosto luxusně a klíšťata jsou míň aktivní. Letos zatím skóre 0. Jedno jsem ze sebe teda sundala lezoucí, ale díky pečlivosti a ostražitosti.

K vodě

Další horkej den. Aspoň doma je 24°C.

Na blogu je jedinej červencovej příspěvek. Holt jsem o prázdninách produktivní trochu jinak😀.

✅ užít si každé klidné ráno na max!

Most Popular Instagram Hashtags