[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

lucie.nesto lucie.nesto

1888 posts   2963 followers   680 followings

NESTO  Photography, Lifestyle, Deco, Motherhood & all the beautiful things and moments Czech blogger/photographer @lucie.foto 📷 nesto.blog@gmail.com

http://www.nesto.cz/

Tenhle seriál miluju. Asi nebyl díl, kdy bych nebrečela. Je to geniálně napsaný, udělaný, obsazený (Milo!), sehraný. Všechno dokresluje báječná hudba, skvělý prostřihy a bravurně vykreslený pocity. Tohle vás vezme za srdce. A jestli ne, tak je to pro mě záhada.

Když se sejdem doma...❤️ #iittala #kastehelmi #teema #iittalateema #home #tea #doma #domov

Sníh se dneska hodí, Barbie mohla projet nový lyže.

Tohle jsou ty nejhezčí karty. Donesl je Ježíšek, tak oprášíme kanastu😊. #newin #vissevasse #cards #playingcards #photo #karty #kanasta #canasta #design #digitalart

Zvládla jsem dva obědy. Krůtí roládu s kaší a buchtičky. Pak ještě sladkou roládu jako moučník, abychom si doma preventivně osladili život. Předsevzetí o vaření plním poctivě, ale přijde mi, že 90% času připravuju jídlo a uklízím kuchyň. Teď házím nohy hore a s nervozitou jdu koukat na volební zprávy.

Tuhle fotku mi včera poslal táta jako kuriozitu. Plakát vedle inzerátu a akčního letáku. Přišla mi dojemná nehledě na to, koho volím. Už minimálně týden jsem dost nervózní a těším se na dnešek. Definitivně jsem se rozhodla až včera. Já nejsem optimista, ale byla bych moc ráda, kdyby nastala změna.

Měli jsme ho rádi. Tak zase příště. Taky sundáváte na Tři krále? Mám ráda ten očišťující povánoční úklid.

Můj tradiční novoroční film. Znáte tu scénu? Když jí vyzná lásku, mrkne a přeskočí mu hlas... A ona ho sejme😊.

Portrét by měl ideálně zachytit osobnost člověka. Samozřejmě je to jednodušší v případě, že dotyčnýho dobře znám.

Víkend byl fajn. A letos jsem v tom lednu nakonec bez splínu...sláva! Ema už samozřejmě plánuje svou narozeninovou oslavu. Uhodnete téma? Baletní už byla, vílí taky.

Most Popular Instagram Hashtags