lucie.nesto lucie.nesto

2,164 posts   3,913 followers   622 followings

NESTO  Photography, Lifestyle, Deco, Motherhood & all the beautiful things and moments Czech blogger/photographer @lucie.foto 📷 nesto.blog@gmail.com

Včera skoro jaro, dneska zase klepu kosu.

#zima #mraz #winter #leden #january #zmrzlaaznakost #freezing #tesimsenajaro

Znáte ten fenomén - něco si pochválíte a ono se to změní. Tak já to teď riskuju. S příchodem čtvrtýho měsíce máme totiž jinačí miminko. Už se můžu vzdálit na pár kroků a není pláč, vlastně poslední dny nebrečí vůbec. Věnuju mu tolik času a naplňuje mě to. Prdění na břicho mu ještě vtipný nepřijde, ale muckání špeku na krku jo. No koukněte se na něj, kdo by ho nepomuchlal. A obecně už se docela dost nasmějeme. Každý ráno se těším na ten první úsměv dne. A každý ráno po probuzení přiběhne Ema hned k němu, natěšená, že ho uvidí taky.

Emiččina vílí zahrádka.

Na knížky nikdy není brzo. A stylově nám k tomu chumelilo. @radana_blahova děkujeme za inspiraci, tohle vydání je krásný, už máme na cestě i další roční období. Obě děti fascinovaný.

#trnka #studiotrnka #ctemedetem #chumeli #zima #rikadla

💙

Otáčení na bok má dávno zmáknutý, dvakrát se mu to podařilo i na břicho. Teď by se chtěl plazit a nejradši i sedět. Dnes 4 měsíce.

Vzpomínka na leden 2016 při přetahování a třídění dat. Mám tisíce fotek, ale čas spolehlivě ukáže, že máte nakonec jen desítky těch nej. A všechno je potřeba po čase probrat. Jsem tu teď málo z několika důvodů. Jedním z nich je "očista". Zatím jsem třídila porcelán, ručníky, cejchy, oblečení, drogerii, teď i fotky, chystám se na hračky. Není to jen materiální očista, ale i duševní. Dělá mi to tak dobře!

Novej kamarád (Fler, Hadráčci)

Už čtvrtej den mám zablokovaný záda a začátek roku nic moc. Dnes navíc začala škola a ty ranní odchody do tmy a mrazu ve mně víc a víc povzbuzujou touhu po jaru. Ale Ema si tu nadílku užívá. Já zase pořádně ožiju v březnu😆.

Tak tohle je moje #bestnine2018. Edvin si právem bere pozornost, protože jeho narození byla letos ta největší událost.

Ještě něco z Vánoc... Fotím, ale sdílet nestíhám. Užíváme si volno. Edvin miluje ty klidný rána, kdy se s náma válí v posteli. Já jsem chytla debordelizační amok, potřebuju nutně vyčistit byt a připravit nás na nový období. A tak tady v následujících měsících občas něco nabídnu a třeba tomu někdo najde novej domov.

Stejně my Češi máme krásný cukroví.

Most Popular Instagram Hashtags