lucie.nesto lucie.nesto

2,106 posts   3,418 followers   592 followings

NESTO  Photography, Lifestyle, Deco, Motherhood & all the beautiful things and moments Czech blogger/photographer @lucie.foto 📷 nesto.blog@gmail.com

Tohle je první vlastní oblečení, co měl Edvin na sobě. V porodnici se nosí ty zavazovací košilky - jak já je nesnáším😆. Takže v tomhle jel domů. Jasně, bylo mu to větší. To byly první kousky, u kterých jsem si řekla joo, kluci maj taky pěkný oblečení. A už je v tom nacpanej. Aby taky ne, když tak pěkně papá.

Už prohání zvířata.

Ranní cesta ze školy. Netěším se na zimní čas.

Úkoly...

Proběhlo první vyřazování, kluk nám roste jako ze smetany. Zatím to byly jen pyžamka a body, ale bude hůř. Třeba svetříček, ve kterým jel domů... To byla snad první věc, co jsem koupila (@svatavacoolinarka pamatuješ?). Ve všem bych ho chtěla vyfotit, ale ležící mimino se nefotí úplně jednoduše tak, aby to bylo zajímavý. Chjo.

5 týdnů. Zbožňujeme ho. Roste až moc rychle, ale tak to s dětma je. Úsměvy rozdává zatím jenom mně. Jdu na první zakňourání a jiná už nebudu. Vypiplat dítě je náročný, ale každá fáze je svým způsobem krásná.
Edvinova čepička je jako vždy od Marcely @pradobroty. Obdivuju její ochotu a trpělivost. Vždycky něco vymyslím a ona mě nikdy nepošle do háje.

Každý moje mimi focení musí mít snímek nožiček. A tak ho teď mám taky.
@bellarosecz @martina_bellarose_nordicday mušelínová plenka je úžasná!

Ema už umí číst, tak od paní učitelky dostala slabikář. A na tohle jsem hned narazila.

🖤

Mám tu další košík jablek z chalupy, teď už ty krásný, ale nestříkaný. Chystám se na novou várku křížal, ale jakmile se do něčeho pustím, nejmladší jako by měl čidlo, otevře oko a přivolá mě. A já chovám, protože všechno ostatní počká.

#mygirl #mylove #love #joy #childhood #candidchildhood #momswithcameras #momtographer #portrait #igers #cameramama #clickinmoms #clickpro #child #childrenphotography #wildandfree #dearestviewfinder #portret #foto #portrait #holcicka #fall #podzim #memories #vzpominky #fotograf #galleryoflightfeature #lightinspired #childhood

Ještě se jeden strom našel😊.

Most Popular Instagram Hashtags