loonocz loonocz

435 posts   3535 followers   82 followings

Loono  Jsme mladí lékaři a medici. Baví nás #prsakoule & #zijessrdcem. V oblasti prevence jsme už vyškolili 18k lidí.

http://loono.cz/blog/maria-makeeva/

"Ilustrace představuje srdce, které vdechuje život našemu tělu, a bez jehož síly nemůžeme ani my pomáhat druhým."
@maria.makeeva pro Výstavu Žiješ srdcem. ❤️ Více čtěte na blogu v biu.
Zachytil @david_sklenar.
#zijessrdcem #mariamakeeva #illustration #illustrator

„Na srdce zapomínáme až příliš snadno, přestože ožívá ještě před naším narozením a ustává svůj pohyb až během naších posledních minut. Je těžké přecenit tu vůli, jež po desetiletí drží v matematicky pravidelném pohybu malý křehký orgán, a to i přesto, že tato síla není zdaleka tak samozřejmá, jak ji chceme vidět. Symbolicky srdce představuje též každého, jež je naším přítelem a ochráncem. Stejně jako srdce i jeho přítomnost muže být křehká, pokud si jí zapomeneme vážit." Také @maria.makeeva představí své dílo v rámci naší výstavy Žiješ srdcem na @designblok_prague. ❤️ Čtěte dále na odkazu v biu.
Zachytil @david_sklenar.
#zijessrdcem #mariamakeeva #illustration

V téhle sestavě jsme vás včera na @prague.pride učili, jak si #prsakoule správně (samo)vyšetřit. Nechybělo samozřejmě ani srdce :-) Byli jste u našeho stánku? 🌈
#zijessrdcem #praguepride

Do Výstavy Žiješ srdcem se zapojilo také duo @vrtiskazak, známé svými projekty z oblastí architektury, produktového, ale i grafického designu. Celá výstava je součástí naší kampaně Žiješ srdcem zaměřenou na prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Přečtěte si o díle, které k ní Roman Vrtiška společně s Vladimírem Žákem vytvořili. Odkaz najdete v biu ☝️
Zachytil @david_sklenar
#zijessrdcem #vrtiskazak #design #designers

Dalším umělcem, který se zúčastní naší výstavy Žiješ srdcem na Designbloku, jejíž charitativní dražba proběhne 30. listopadu v @dsc_gallery, je designérské duo @vrtiskazak!
„Objekt je reminiscencí na hodiny. Tyto „hodiny“ jsou tvořeny několika strojky umístěnými v corianovém těle do rastru stylizovaného srdce. Jednou za hodinu se zdánlivá nahodilost tvořená pohybem jednotlivých ručiček spojí do jasně definovaného tvaru srdce."
Pokračování na blogu, link v biu!
Zachytil @david_sklenar.
#zijessrdcem #vrtiskazak #design

Náš přívěsek ❤️ díky @boruvka_a už i v Londýně! #zijessrdcem #piccadillycircus

Jedna z ručně malovaných tašek od našich školitelů, kterou jste mohli vůbec poprvé zakoupit v rámci HitHitu a přispět tak na naši novou kampaň na prevenci kardiovaskulárních onemocnění Žiješ srdcem. Kterou jste dostali vy? :-)
#zijessrdcem #handmadebag

Včera navštívilo naše ❤️ @soffa_mag! #zijessrdcem #soffamag

Jestli jste nás potkali na @colours_cz, tak víte, že s námi celou dobu byly i tyhle dvě věci – maskot naší nové kampaně Žiješ srdcem v podobě 3D modelu srdce a fotoaparát, na který jsme vás (nejen se ❤️) po celou dobu trvání festivalu fotili (report na bit.ly/zijessrdcemnaColours).
DĚKUJEME proto @centrumfotoskoda a @panaczsk za zapůjčení kompaktu i s objektivy. Od teď budou naše fotky hezčí 🤓
#zijessrdcem #centrumfotoskoda #panaczsk #3d #3dprinting

Nedávno jsme odchytili @marketa_kratochvilova při tvorbě díla k výstavě Žiješ srdcem, jež doplní naši novou kampaň na prevenci kardiovaskulárních onemocnění a jejíž slavnostní představení proběhne 26. října.
Více o Markétě, ale i výstavě si přečtete na našem blogu, odkaz na něj najdete v biu ☝️
Zachytil @david_sklenar.
#zijessrdcem #marketakratochvilova #jewellerydesign

Už 26. října budete moci v rámci @designblok_prague poprvé spatřit všech dvanáct děl z výstavy Žiješ srdcem, která je součástí naší nové kampaně a jejíž vyvrcholením bude charitativní dražba v @dsc_gallery. Své dílo zde představí také designérka šperku @marketa_kratochvilova. ❤️
„Vždycky jsem chtěla navrhnout kabelku a pro téma srdce byl tento formát ideální. Umožnilo mi to vytvořit velkorysý objekt, který se zároveň dobře nosí. Inspirovat jsem se nechala i barevnou kombinací červené a modré, která po přenesení do objektu působí silně a odvážně.”
Zbylé odpovědi najdete na našem blogu přes odkaz v biu ☝️
Zachytil @david_sklenar.
#zijessrdcem #marketakratochvilova

A je jedním z prvních orgánů, které se začnou vyvíjet. #zijessrdcem

Most Popular Instagram Hashtags