213093854

MOST RECENT

🛍
Montblanc Legend.
____________________________
E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie.
Kontakto ne📥 DM ose
☎️ whatsApp👉📲00355699935160
______________
#eaudeparfume
_______________
Parfume me famë botërore nga duart e
arta arabe ne fabriken e
Xheni Koleksion.
Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite.
E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum
📩Porosit ne instadirekt.
💸pagesa pas pranimit🛒
Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli#online#onlineshop #tirane #parfume #arome
#instagood #instagram
#blionline #eaudeparfum #parfume_s_s__online #tirana #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragranceoftheday
#onlineshopping
#perfumecollection #perfumephoto #shopping #blejonline #shqiperi #perfumery #perfumista #tirana #albania #shkoder

Klikoni ne linkun ne profil dhe do gjeni videon e plote te kercimit
Shpresoj tju pelqeje 👏 ——————————————————— #borebardha #bored #xhuxhat #xhuxhat #borebardha #witchcraft #witch

Skonto në High Fashion. Nxitoni për të përfituar!!

🍯

🖤🌀

Most Popular Instagram Hashtags