[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

liyakatdernegi liyakatdernegi

480 posts   5,211 followers   1,135 followings

LİYAKAT  LİDER YARATICI KATILIMCILAR DERNEĞİ

Sizlerden biriyim, dost canlısıyım, eğlenmeyi severim, sadece biraz inatçıyım.
#47kromozom #artıbirfarkla #hepimizaynıyız #downsendromufarkındalıkgünü #liyakatdernegi #farkındayız #egeartı @egeartidernegi

Liyakat Sohbetleri buluşmamızda bu ay, İnci Holding Yönetim Kurulu üyesi Sn.Perihan İnci’ yi ağırladık. 66 yıl önce %100 Türk sermayesiyle otomotiv yedek parçası üretme amacı ile kurulan ve 50 yıl önce de jant üretme iddiasıyla çıkılan bu yolda; beş kız kardeşin sırayla yönettiği ve şimdi de üçüncü kuşak yönetimiyle faaliyetlerine devam eden İNCİ HOLDİNG’ i konuştuk.
Sayın Perihan İnci’den Türk ekonomisinin gelişimine paralel, örnek bir başarı öyküsü dinledik.
Aile şirketlerinde zafiyetlere yenik düşmeden, kurumsal çerçevede bu denli kapsamlı işler yapmanın zorluklarından, iş hayatında kadın olmanın avantaj ve dezavantajlarından bahsettik. Değerli Üyemiz Sn. Gözde Yener’in Moderatörlüğünde İŞ’ TE KADIN’ ı konuştuk. Liyakat Derneğimizin değerli üyelerinin yanı sıra geleceğin başarılı iş kadınlarını yetiştirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz AYŞE BAŞARIRSA Proje Ekibi ve öğrencileri de, ilgili etkinliğimize yoğun ilgi gösterdiler. Değerli Katılımlarından dolayı Sn. Perihan İnci’ye sonsuz teşekkürler ediyoruz.
#liyakatsohbetleri #perihaninci #inciholding #ümitincielbirlik #meralincizaim

İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Perihan İnci'nin konuşmacı konuk olarak yer aldığı #liyakatsohbetleri başladı.
#liyakatderneği #liyakat #liyakatsohbetleri #perihaninci

Çanakkale Deniz Zaferi, Mehmet’çik için büyük bir zafer,
Müttefikler için büyük bir hüsran,
Tüm Dünya için büyük bir sürprizdi.
Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutluyor, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
#liyakat #liyakatderneği #18mart #canakkalezaferi #canakkalegeçilmez

Ayşe Başarırsa projemiz kapsamında öğrenciler için düzenlenen eğitimlere bugün bir yenisi daha eklendi. Kalder Eğitmenlerinden Sn.Petek Çakaloz un vermiş olduğu “Zaman Yönetimi “ eğitimi sayesinde öğrencilerimiz edindikleri teorik bilgileri aynı zamanda uygulama imkanı da bularak zamanlarını nasıl doğru kullanmaları gerektiği konusunda faydalı bilgiler aldılar.Ayrıca Kalder İzmir Şubesi etkinlik sorumlusu Aylin Paksoylu Öğrencilerimizin görev alacağı 19. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu ile ilgili bilgi verdi.
#liyakat #liyakatderneği #eğitim #zamanyonetimi #kalder #aysebasarirsa #ayselerbasaracakturkiyekazanacak

Sürdürülebilir çalışmalarımız arasında yer alan, üç yıldır İzmir'de ve sonrasında da geçtiğimiz yıl Denizli’de gerçekleştirdiğimiz 'Girişim Okulu'nu dün yeniden, bu kez Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi ile ortaklaşa olarak Rektörlük Konferans Salonu’nda iki ayrı oturum halinde gerçekleştirdik.
Girişimciliğin özendirilmesi amacı ile oluşturduğumuz bu seminerde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.
#girişimokulu #girişimcilik #girişimci #seminer #inovasyon #yasaruniversitesiişletmefakultesi #liyakat #liyakatdernegi

#Repost @berkay.eskinazi (@get_repost)
・・・
Liyakat Derneği & Yaşar Üniversitesi işbirliğindeki #girisimokulu panelimizde @ebrubaybarademir ile #girişimcilik üzerine konuşuyoruz.
#liyakatderneği
#girisimci #girişimcilik #inovasyon

Gençler arasında girişimciliğin özendirilmesi, girişimcilik ekosistemine genç fikirlerin katılması amacıyla Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi ile ortaklaşa olarak gerçekleştirdiğimiz Girişim Okulu başladı.
MARDİN VE İSTANBUL CERCİŞ MURAT KONAĞI adlı restoranların sahibi - turizmci Sn. Ebru Baybara Demir, Y.Ü İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr. Sn. İge Pırnar, D.E.Ü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Sn Engin Deniz Eriş ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Berkay Eskinazi'nin konuşmacı konuk olarak yer aldığı Girişim Okulu Yaşar Üniversitesi Rektörlük Konferans salonunda 17:30 a kadar devam edecek.
#liyakatderneği #liyakat #girisimcilik #inovasyon #girisimokulu #yaşarüniversitesi #yaşarüniversitesiisletmefakultesi

Liyakat Derneğimizden girişimciliğe bir destek daha..
Geleceğin iş insanları olan gençler için, üç yıldır İzmir'de ve sonrasında da geçtiğimiz yıl Denizli’de gerçekleştirdiğimiz 'Girişim Okulu'nu bu kez yeniden İzmir’de hayata geçiriyoruz. Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi ile ortaklaşa olarak gerçekleştireceğimiz Girişim Okulu’nda bu yılki konuşmacı konuklarımız:  MARDİN VE İSTANBUL CERCİŞ MURAT KONAĞI adlı restoranların sahibi - turizmci Sn. Ebru Baybara Demir, Y.Ü İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr. Sn. İge Pırnar, D.E.Ü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Sn Engin Deniz Eriş ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Berkay Eskinazi olacaklar.

Gençler arasında girişimciliğin özendirilmesi, girişimcilik ekosistemine genç fikirlerin katılması amacıyla düzenlediğimiz Girişim Okulu'nda görüşmek üzere...
#liyakatderneği #liyakat #girisimcilik #inovasyon #girisimokulu #yaşarüniversitesi #yaşarüniversitesiisletmefakultesi

Liyakat Sohbetlerimizin Mart ayı Konuğu, Türkiye’nin ve İzmir’imizin öncü sanayi kuruluşlarından İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Perihan İnci.
#liyakatderneği #liyakatsohbetleri #perihaninci #inciholding #iştekadın

Ayşe Başarırsa Projesi hızla devam ediyor. Bu hafta sonu proje öğrencileri ve mentörleri bir söyleşi gerceklestirdiler. Proje lider Ceren Sertdemir Yavuz ve Müge Şahin kişisel gelişim konusunda eğitim verdiler. Öğrencilerin projeden beklentileri dinlendi ve gelecek programlar adına detaylar görüşüldü.
Ayşeler başaracak, Türkiye kazanacak.
#ayselerbasaracakturkiyekazanacak #liyakatderneği #proje #aysebasarirsa

Most Popular Instagram Hashtags