[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

lilu2art_design lilu2art_design

450 posts   1635 followers   481 followings

lilu2art  Nitką i igłą opowiadam o tym, co bliskie mojemu sercu. Kraina wiecznie kwitnących łąk. E-mail lilu2art@gmail.com Shipping worldwide 🌎 PayPal

http://lilu2art.pl/

***Przeczytaj tekst do końca **** Są zawsze. Gotowe, by dać wsparcie nawet jeśli właśnie same przenoszą góry. Pomagają się podnieść, gdy kolejny raz tracisz grunt pod nogami.

Zjawiają się bez słowa i porywają na spacer do parku, wyprawę do lasy, w przygodę. Wtedy, gdy smutek przeradza się w rozpacz i kiedy radość sięga zenitu.
Są czułe i piękne. I doskonale lepią bałwana, rzucają śnieżki, sterują snakami przy szalonych zjazdach z górki. Wykonują tysiące prac. Są.
I należą do bliskiej Ci kobiety. Jej dłonie mają moc? A może to Twoje dłonie, których nie doceniasz? Podziękuj jej, otul je ciepłem i rozgrzej serce. Stworzyłam ją z myślą o wszystkich pięknych przyjaźniach, miłościach, wsparciu.
Wystarczy, że :
✓ oznaczysz w tym poście kobietę , której chcesz podarować rękawiczki (możesz oznaczyć też siebie, jeśli Twoje dłonie mają moc)
✓ udostępnij post na swojej tablicy lub profilu
✓ czekaj na losowanie i ogłoszenie wyników - 20.11. .
.

#giveaway #konkurs #prezent #przyjaźń #haft #embroidery #friends #friendship #dziękuję #thankfulness #prezentdlasiebie #pomyslnaprezent #podarujradosc #zima #jesień #autumnmood #rękawiczki #accessories #akcesoria #gloves #bordado #fashion #retrostyle #fashionph #fashionblogger #moda #szafa #giftidea

Kiedy się spotykacie, w niebo wzbija się złoty pył. Wasze energie to siła, dzięki której macie pewność, że nawet czerń można przemalować na kolory tęczy.
Powietrze jeszcze długo jest naelektryzowane prawdą i autentycznym uczuciem, jakim się darzycie, a życie znów zyskuje odpowiednią temperaturę barw.
Mów "kocham" nawet tysiąc razy dziennie, znajdź czas na wspólną herbatę, morze słów lub milczenie, które rozbrzmiewa przyjemnym biciem Waszych serc. .
.
#naturelovers #friends #friendship #together #withlove #lovers #love #magicmoments #photographyoftheday #meandyou #deeplife #autumn #autumnmood #miłość #razem #wdzięczność #thankfulness #mindfulness #natureornothing #justbe #simplethings #openyourheart #liveauthentic #liveauthenically #true #truelove #truefriend #nigdydosc #złoty #gold

Marzysz o chwili spokoju, kiedy nikt nic od Ciebie nie chce, nie zadaje niepotrzebnych pytań?
Marzysz, by na chwilę oderwać się od rytmu dnia, który znasz na pamięć?
Chcesz pobyć w towarzystwie innych dziewczyn, kobiet, które dobrze się ze sobą czują?
Zrób coś nowego! Coś innego i przyjdź na spotkanie ze mną. Już w najbliższy weekend zapowiada się pogoda idealna, czyli haft i święty spokój.
Jeśli byłaś już na wcześniejszych spotkaniach i chcesz nauczyć tego jednego sposobu - wiesz jakiego ;) - zapraszam serdecznie!
Oprócz niezbędnych materiałów i porad, mam morze spokoju i cierpliwości.
Na dowód tego co napisałam - opinia Gosi, która była na pierwszych warsztatach w Aquarium:
"Kornelia to nauczycielka idealna! Cierpliwa, spokojna, wyrozumiała...zarażająca swoją pasją. Z haftem nigdy nie było mi po drodze...a po warsztatach jestem głodna wiedzy i dumna jak paw ze swojego koślawego konika. Polecam wszystkim, którzy chcą oswoić haft " .
.
#haft #dziewczyny #weekend #śląsk #katowice #bielskobiała #rękodzieło #handmade #lilu2art #relaks #cowweekend #cociekawego #dziewczynyrządzą #zróbcośdlasiebie #odpocznij #świętyspokój #rozwój #warsztaty #workshop #timeforyou

Weekend pt."bliżej siebie". Nie, nie jestem dziś w lesie. Miałam być w Łodzi i wspólnie z dream team wznosić toast kawą, pleść warkocze rozmów o życiu, wybuchać śmiechem i czuć się najlepiej w gronie twórczych dziewczyn. Wczoraj jednak ciało wysłało silny i jednoznaczny sygnał o konieczności zadbania, zatrzymania się.
Są wybory, które choć nie bywają łatwe, przechylają szalę mocno w jedną stronę. @matuszka_i_jaguszka i @zielonygroszek_slowtoys bawcie się dobrze! Kiedyś spotkamy się razem ❤
I Wam wszystkim bycia blisko siebie, słuchajcie podszeptów intuicji i swojego ciała.
.
.
#intuicja #liveauthenically #liveauthentic #closetotrue #true #feet #forestgirl #natureornothing #autumnmood #beyourself #friends #dreamteam #intuition #timeforme #relaks #youbetterstop #listentoyourheart #weekend #photographyoftheday #osiędbanie

Zadanie na dziś: znajdź słońce w sobie.
By dobrze funkcjonować, czerpać radość, mieć siłę na mierzenie się z trudnościami, których się nie spodziewasz, konieczne jest dbanie o siebie. To taka inwestycja długoterminowa. Słuchaj swojego ciała, które szybko daje znać czego mu potrzeba. Życzę Wam cudu uważności i wysyłam słońce z radosną wiewiórką. .
.
#slonce #sun #żółty #swiatlo #embroiderydesign #embroideryinspiration #bordado #wiewiórka #squirel #animals #loveanimals #autumn #gold #fashion #moda #autumnmood #yourstyle #handmade #polishcrafts #rękodzieło #handicraft #sticken #biżuteria #jewellery #jewelry #pendant #wisior #needlework

Kolejne spotkanie w @koloniamazurskamierki za nami. Myślę, że wciąż w nas wszystkich rezonuje ta dobra energia, którą tak hojnie się dzieliłyśmy i dzieliliśmy. Czuję wdzięczność, że każda z nas potrafi żyć z takim zaangażowaniem TU i TERAZ i nonszalancko cofnąć czas, by znowu poczuć, jak to jest mieć 20 lat.
Haft i tym razem był tylko pretekstem, do tego by się spotkać najpierw z sobą, a potem z innymi i dzielić prostą radością, płakać ze śmiechu i odczuwać najgłębsze mięśnie brzucha.
Był czas na ciszę, podczas spaceru w lesie, kiedy wszyscy jeszcze spali, jazdę na rowerze w rytm ścieżki dźwiękowej z "Amelii", kreśląc ósemki na drodze lub śpiewać "Don't stop me now" Queen.
I mogłoby się wydawać, że to już, że wystarczy by porozdzielać te wszystkie wydarzenia na cały tydzień lub obdzielić innych, ale ...zawsze jeszcze można popłynąć późnym wieczorem do sąsiedniej wsi. Łódką. Na koncert. Przy pełni księżyca.
Wyzwolić się z ramion skostniałej rzeczywistości, oddychać pełną piersią i spędzać czas tak, jak chcesz bez stresu, że coś trzeba, że musisz, że powinnaś.
Gosia tak mi wczoraj napisała o minionym weekendzie: "Ja się strasznie cieszę, że kobietki potrafią się tak spotkać i cieszyć z tego przy robocie". Ja też. I bardzo Wam dziękuję ❤ Danka, Małgorzata, Małgorzata, Paulina, Weronika, Katarzyna, Magda, Zuza i Aśka - jesteście niesamowite!
Odliczam czas do następnego....
.

#mazury #czas #mamyczas #relaks #oddech #deepbreath #dziewczynyrządzą #czaskobiet #wędrującekołokobiet #energia #goodvibes #happytime #happypeople #girlspower #smiech #relaxation #beyourself #warsztaty #haft #diy #handmade

Masz receptę na smutki jesieni? Na szarość i deszcz, na niepogodę?
Czy Twoja pogoda ducha jest wystarczająco słoneczna by móc przetrwać dni, kiedy sine niebo spada na głowę?
Moją receptą jest wyjście do lasu, bycie blisko natury, czuć zapachy, słyszeć odgłosy, słuchać siebie. Poczuć, że serce zaczyna być TYM rytmem, a długość wdechów i wydechów jest wyrównana. Takie momenty przynoszą silne doznanie poczucia jedności, wdzięczność i szczęście.
A jeśli spacer, to tylko z nerką pełną słońca i kolorów- na wszelki wypadek, gdybyś znalazła skarby.
Nerka do kupienia. Link w bio.
.
.
#nerka #bag
#torba #akcesoria #kwiaty #łąka #flowers #flowerslowers #liveauthentic #autumnmood #autumn #kochamkwiaty #handmadewithlove #liveauthentically #simplethings #forestgirls #pomysłnaprezent #slow #naturelovers #giftsidea #beyourself #embroiderydesign #embroidery #haft #rękodziełokwitnie #dziewczyna #musthave

Już myślę o weekendzie.
To będzie czas na zatrzymanie, głęboki oddech i wietrzenie głowy. Będziemy mieć czas na wszystko:haft, leśne wędrówki, rozmowy i śmiech, i głaskanie kota.
Dziewczyny, z którymi będę dzielić ten głęboki dobrostan, może chcecie wziąć ulubione swetry? Trochę je ożywimy.
Tymczasem pędzę jeszcze na zakupy przed naszym weekendem.
Dobrego dnia! .
.
#weekend #odpocznij #lasy #dziewczynyrządzą #kobiecybiznes #kobieta #relaks #pomyslosobie #czaskobiet #czas #tuiteraz #mazury #warsztaty #warmia #naturelovers #natureornothing #closetonature #liveauthentic #openyourheart #harmonia #harmony #haft #handmade

"Haft, las i święty spokój"
To już najbliższy weekend.
Będziemy w najlepszym miejscu i czasie - TU i TERAZ.
Dziewczyny jesteście gotowe?
Nie mogę się doczekać. .
.
.
#warsztaty #mazury #warmia #koloniamazurskawmierkach #czaskobiet #czasdlasiebie #slow #relaks #dziewczynyrządzą #odpocznij #odpoczynek #naturalnie #bliżej #closetonature #liveauthentic #art #haft #naturelovers #deeplife #deepbreath #zrobcosdlasiebie #czas #mamyczas #kobiety #travel #wędrującekołokobiet

To nie jest przypadkowe zdjęcie i nieprzypadkowo pojawia się dziś. Efekt współpracy męża Agnieszki @misiura_design_ceramika i mojego chłopaka @13gram_fotografia. Właśnie dziś na obu profilach możecie przeczytać ważne treści, jeśli jesteście ciekawi o co chodzi poszukajcie informacji u @misiura_design_ceramika i przeczytajcie post pisany autentycznym uczuciem.
Tak niewiele trzeba by podarować komuś uśmiech, radość i dać poczucie, że to, co robi jest ważne i potrzebne.
Osobiście uwielbiam tę płytę, szczególnie gdy jestem w drodze. To muzyka bliska każdemu, kto staje twarzą w twarz z życiem. Możesz ją mieć. Możesz ją mieć po to, by ten tydzień zacząć dobrym uczynkiem. .
.
#friends #friendship #razemprzezżycie #razem #photographyoftheday #photography #mountains #wgórachjestwszystkocokocham #muzyka #plyta #slowteam #ożyciu #miłość #love #pomoc #help #openyourheart #nietraćżycia #liveauthentic @Regrann from @13gram_fotografia

Most Popular Instagram Hashtags