likitless likitless

94 posts   788 followers   220 followings

LIKITLESS / Ankara  Likitless © %100 Merck 90 VG/10PG, Premium Üst Kalite Bileşenler © %100 Müşteri Memnuniyeti © Tüm Türkiye'ye Kargo 🔜Sipariş ve Diğer Bilgiler İçin:

https://www.likitless.net/

Likitless ailesi.
Tüm Likitless stokları güncellenmiştir! Sipariş vermeden ve bir takım sorularınızı yöneltmeden önce lütfen aşağıdaki açıklamaların tamamını dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Sipariş günleri dolayısıyla ciddi bir yoğunluk yaşadığımızdan, sipariş haricindeki özel sorularınıza bir süre cevap veremeyebilirim. Bunun için, bu post altından sorularınızı sorabilir, sipariş vermeden önce bu post altına "ÖM" yazdıktan sonra da siparişinizi belirleyerek, bize ulaştırabilirsiniz. (Likitless.net web sitemiz istenmeyen nedenlerden ötürü yayına henüz girmemiştir. Bu sebeple site aktif olana kadar eski sipariş yöntemi geçerli olacaktır.) Mesajlara, öncelik sırasına göre cevap verilecektir, lütfen beklemede kalınız. Yoğun siparişler yüzünden, kargoların gönderimi 1-3 iş gününü bulabilmektedir. Kargo takip numaralarınızı 1-2 iş günü geçmeden önce bizden talep etmemeniz, yoğunluğumuzu oldukça azaltacaktır. Gönderimler, anlaşmalı Sürat kargo ile indirimli olarak gönderilmektedir.
(Kargo ücreti: 6-7 TL. Mobil bölgeler hariç.) Herkese şimdiden lezzetli buharlamalar!
___________________ "Likitless, yeni çeşitler, yeni tasarım ve yepyeni güzel lezzetlerle karşınızda. İçeriğinde sağlığa zararlı olabilecek hiçbir katkı maddesi bulunmayıp, tamamen yüksek kaliteli bileşenlerden oluşmaktadır. Likitless, yaklaşık 2 yıl süren deneysel çalışmaların bir sonucudur. Yoğun uğraşlardan sonra ortaya çıkarttığımız çok özel tariflere sahip 11 çeşit likitimizi gururla sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm sorularınız için Facebook grubundan özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Not:
Likitless likitleri, %100 Merck bileşenlerden oluşmakta olup, %90/10 VG ve PG oranlarına sahiptir.
Fiyat:
30 ML: 35 TL

Not: "Punica", "Fresh Master", "Loong Island" ve "Red-Buzz" isimli likitlerin fiyatları 30 mL > 40 TL şeklindedir.

Vanilla Sky 30mL 35 tl:

Likitless'ın ve müşterilerinin gözde likiti. Birkaç farklı vanilya aromasını fıstık ezmesiyle birleştiren, karamel nüanslar ile tamamlayan birliktelik.
#likitless #vanillasky #fondü #nutznmore #nutz #berrak #milkyway #petibar #freshmaster #punica #loongisland #custom #Premium #ankara

"Red-Buzz" 30mL 40 TL (Karpuzun lezzetli ve ferah tadına eşlik eden Red-Bull enerji, dengeli mentol ve hafif orman meyvelerinin birleşiminden oluşan, yaz günlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday, fresh lezzet. İlk buharlamada gelen mentol, diğer buharlamalarda yerini üst notalardan gelen karpuza bırakıyor. Orta notalardan gelen Red-Bull enerji ile birlikte, alt notalardan beliren hafif orman meyveleri bu lezzeti bütünleştiriyor. Gerçek bir lezzet şöleni!) Nikotin Tercihi:
** 3mg, 4.5mg 6mg

#likitless #redbuzz #likit #ankara #ankaralikit #elikit #elektroniksigaralikit #elektroniksigaralikiti #buhar #vape #vaping #flavour #merck #premium #vanillasky #fondü #nutznmore #nutz #berrak #milkyway #freshmaster #punica #loongisland #custom #Premium

Most Popular Instagram Hashtags