[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

liepajalv liepajalv

1286 posts   13582 followers   202 followings

Liepāja  Seko mums arī facebook.com/liepajalv un twitter.com/liepajalv. Liepājas pilsēta / Liepaja city / город Лиепая / Liepojos miestas / Die Stadt Liepaja

http://www.liepaja.lv/

Aplūko jauno video par pilsētu mūsu Youtube vai Facebook kontos.

Liepāja vienmēr ir ļoti īpaša. Sajūtām, emocijām, piedzīvojumiem un mīlestības pilna. Katra viesošanās reize vēju pilsētā ir neaizmirstama, jo Liepājā tiek apvienots pasaules vēriens ar nelielas pilsētas ērtībām. Liepājas harmoniskā vide ir ne tikai piemērota lieliskai atpūtai, jo te var izbaudīt pasaules līmeņa kultūras notikumus, daudzveidīgu izklaidi un aktīvo atpūtu, garšām un noskaņām bagātu restorānu un šarmanto kafejnīcu piedāvājumu, bet Liepāja ir arī gudra izvēle biznesa, konferenču un dažādu korporatīvo pasākumu organizēšanai.

Atlido uz Liepāju - ieraugi, sajūti un izbaudi pats!

Ieplāno Liepāju!

#Liepāja #Liepaja #IeplānoLiepāju #airBaltic

Svētku noskaņās aicinām savai ģimenei vai draugiem sagatavot pārsteigumu un aizvest uz Liepājas muzejs jaunatklāto Gitas Straustiņas videoprojekciju izstādi "Ceļā uz mirkli apstājies". Brīdī, kad laiks nelutina, aicinām siltajā un omulīgajā muzejā baudīt saulrietu, pasēdēt uz soliņa zem egļu zariem un vērot, kā zem kājām skrien Igo dzeja.
#Liepāja  #Liepaja #IeplānoLiepāju

Atcerēties ik dienu - Tu esi Latvija! Katra doma, katrs darbs, katrs mirklis, katrs pateiktais vārds veido un ir Latvija! Darīt labi un darīt labu sev un citiem!
Paldies ikvienam, kurš pielika savu roku, lai Liepāja tik emocionāli, jaudīgi un patriotiski pavadītu valsts dzimšanas dienu! Paldies ikvienam, kurš bija kopā gan klātienē, gan savās sirdīs ar mums! Dievs, svētī Latviju!

Patriotismam un valsts svētkiem var būt dažādas izpausmes un formas - 18.novembri var pavadīt arī sportiski. Šodien Liepāja papildus dažādiem svētku koncertiem notiek arī tradicionālais “Izskrien Latviju Liepājā” skrējiens. Skrējienam pulcējušies kupls skaits skrējēju. Paldies par foto @peterisvitols5.

#Liepāja  #Liepaja  #IeplānoLiepāju

Sirsnīgi sveicam visus Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 99. gadadienā!

Lai patriotiskā noskaņā atzīmētu valsts svētkus, aicinām ikvienu pievienoties mums svētku koncertā pulksten 17.00 pie koncertzāles “Lielais dzintars”,. Koncertā uzstāsies mūziķis Igo un post-etno grupa “Vējturi” Jāņa Strazda vadībā, Liepājas teātra aktrise Everita Pjata un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “LAIKS”. Pasākuma ietvaros Jūrmalas parkā vienlaicīgi ar koncerta pirmajām dziesmām tika svinīgi aizdedzināta mākslinieka Agra Dzilnas veidotā uguns skulptūra “Liepa”. Līdz ar skulptūras iedegšanu aizsākās uguns ceļš, kurā no uguns skulptūras aizdegta lāpa pa Kūrmājas prospektu veica ceļu līdz koncerta norises vietai. Lāpas gājiens tika sadalīts 20 posmos - katru veica kāds atpazīstams liepājnieks. Ugunij nonākot pie koncertzāles “Lielais dzintars”, svinīgi tiks aizdegta lāpa “Trīs zvaigznes”.

Promenāde. Īstenas ostas pilsētas promenāde ar skatu uz kuģiem. Rimtu pastaigu vieta dienā un rosīgs nakts dzīves centrs vakara stundās. Dodies pastaigās. Ieplāno Liepāju!

#Liepāja  #Liepaja  #IeplānoLiepāju

Šodiena tika atklāta jaunizveidotā PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas skaņu ierakstu studija. Tagad jaunie talanti varēs radīt un darīt vēl vairāk.

#Liepāja  #Liepaja  #IeplānoLiepāju

Lai noķertu to īpašo ceļojuma sajūtu, ne vienmēr ir jādodas tālos braucienos. Arī mūsu pašu Latvijā ir daudz jaudīgu vietu, kur aizmirsties no ikdienas un skaisti pavadīt brīvdienas!
Par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai "Airbaltic" piedāvā līdz 20. novembrim rezervēt lidojumus starp Rīgu un Liepāju par īpašām svētku cenām.

Liepāja - Rīga no 7 eiro
Rīga - Liepāja no 14 eiro
Rīga - Liepāja - Rīga no 17 eiro
Liepāja - Rīga - Liepāja no 17 eiro

#Liepāja - harmoniska vide harmoniskiem cilvēkiem. Paldies par foto @ligakurpa

#Liepāja  #Liepaja  #IeplānoLiepāju

Sports ir veselīga dzīvesveida un labas veselības sastāvdaļa. Mums Liepājā patīk sportot! Paldies par foto @_workoutgeneration_

Ieplāno Liepāju un enerģisku pastaigu! Paldies par foto @freimanis_art

#Liepāja  #Liepaja  #ieplānoLiepāju

izbaudi svētku noskaņu arī Jūrmalas parkā - koki ieguvuši svētku noformējumu - tie izgaismoti sarkanbaltsarkanā krāsā.

Svētku noformējumā izgaismoti atsevišķi ainaviski koki. Izmanto izdevību un vakarā ar ģimeni vai draugiem izej skaistā pastaigā un sajūti īpašo svētku noskaņu.

#Liepāja #Liepaja #IeplānoLiepāju

Most Popular Instagram Hashtags