leydilerokuyor leydilerokuyor

1,309 posts   2,242 followers   22 followings

Leydilerokuyor  21-25 Ağustos'da Leydiler Epsilon Okuyor 28 Ağustos'da Leydiler Kristin Hannah Okuyor

Sevgili Leydim,

Seninle son görüşmemizin üzerinden tam bir ay geçti. İtalya'ya vardığınızı düşünüyorum.Umarım arkadaşımız Leydi Julianne ile güzel vakit geçirirsiniz.
İngiltere'de zaman, hep aynı geçiyor.Yazlık köşkler yavaş yavaş şehre taşınıyor.Ben ve @leydilerokuyor kızları biraz daha tatil yapmaya karar verdik.
En son yaptıkları etkinlik, lordlar kamarasında bile sükse yaptı.Bir çok lord gizli gizli kitap okurken yakalandı.

Şimdi de bambaşka bir etkinlik düzenlemeye karar verdiler.
#leydilerepsilonokuyor diyerek elimizde ne var ne yok ortaya çıkarmamızı istiyorlar.

Leydi Julianne 'e sen İtalya'ya varınca sana vermesi icin bir hediye yolladım,onu kendisinden istemelisin.
Yeni sezonda birlikte olabilmek dileğiyle... En kadim dostun,
Leydi M.

Bugün, @leydilerokuyor 'un muhteşem mektuplarını yazan Leydi M.'nin doğum günü!
İyi ki doğdun, iyi ki Leydi oldun!👒👒
Yeni yaşın sana bol mutluluk ve kitap getirsin, her şey gönlünce olsun. 🎂 🎂 Daima mutlu ol!
Sevgiler,
Leydiler Okuyor Cemiyeti
❤️❤️❤️

Regrann from @otakukutuphanesi - #kitapyorumu || Nalini Singh - Başmeleğin Öpücüğü || 5🌟|| .
.
.
İlk kitabın kaldığı yerden devam eden Başmeleğin Öpücüğünde yeni yetme olan melek Elena'nın yeni hayatına uyum sağlamasını okuyoruz genel olarak ama bunun yanında heyecan ve aksiyon bitmiyor yine tabi.
Yazar sağ gösterip sol vurmuş resmen.Ortaya çıkan gerçeklerde şaşırdığım doğrudur.😄
Raphael ve Elena ilişkilerinde sağlam adımlarla ilerlerken geçmişin sancılarını da birlikte atlatıyorlar. Birbirlerine takılırken söyledikleri hitapları çok sevdim ben.😆 Başmelek, melek çocuk, avcı, Lonca avcısı vs. gibi...
Bu ikili son zamanlarda her şeyiyle açık ara okuduğum en iyisiydi. Birbirlerini sahiplenişleri, Elena'nın daha çok güçsüz olsa bile söz konusu Raphael olunca tehditler savurması yani kıskançlıktan tabi. Eh Raphael'de farklı durumda değil.😂 Elena'nın değişmemesini, Raphael'e hala kada tutmasını sevdim.
Ayrıca "Yediler" üyelerini okumak acayip güzeldi.😍 Keşke hepsinin kitabı olsaydı. Galen'in 2 tane novellası -acayip merak ediyorum-, Dmitri (4.kitap), Jason (5.kitap), Zehir (8.kitap) ve Venom'un (10.kitap) kitapları var ama İllium ile kendine dokunulmasını sevmeyen Aodhan'ın yok.😔
Umarım seri içinde hikayeleri vardır onlarında.
Venom ile daha karşılaşmadık sanırım. Meşhur Holly ile olacak arkadaş. O yüzden o kitabı da aşırı merak ediyorum ama 10.kitap bizde kimbilir ne zaman çıkar. Birde keşke yayınevi novellaları bir kitap haline getirip çıkarsa ne güzel olurdu.🙄 #leydilertozlanmışkitaplarıokuyor etkinliğinin ikinci kitabını da okumuş oldum böylece. .
.
.
#okudum #kitap #nalinisingh #guildhunter #başlimeleğinöpücüğü #yabancıyayınları #paranormalromance #leydilerokuyor

Regrann from @kagittankutuphaneler - Eyyyyy ahaliiiii herkes buraya toplansın.

Size bu yazarin hikayesini anlatcam.Gunlerden bir gun sevgili elticanim @_kitapruyasi tatile koye gidiyordu.Sonra instagramdan tatil kitaplarim diye susan mallery ablamizin baska bir kitabini da koydu valize.Ay dedim ne tatlis kapak 😍😍 sordum yazarda cok iyiymis.
Gel zaman Git zaman 1 senede Asiyenin zoruyla seriyi tamamladim.
Oyle kenarda bekliyordu 😂

Sonra dedi ki 1 senede zor toplattim 1 sene de de anca okuturum 😄😄 ay bi baslayim dedim.

Suan cok pismanim 😔😔 yillardir bu yazari okuyabilirdim ve ben ne tanidim ne tanidiktan sonra okudum.

Arkadaslar harika harika harika 😍😍😍 @_kitapruyasi seni seviyorum bebisim 😚😚😚

Regrann from @okuyan_hemsire - #leydilertozlanmiskitaplariokuyor ♥️
Umarım etkinlik bitmeden yetişebilmişimdir 🙈🙊 Katılmayı ne çok istemiştim ama zalım iş hayatı fırsat vermemişti. Nihayet geldim efenim 😎
.
Etkinlik kitabı olarak da Gayle Callen - Evimdeki Yabancı kitabını seçtim çünkü zavallım tam bir tozlanmış kitap 😄 Normalde okuduğum historical romanslardan farklı bi dili var 🤔 İlk 60 sayfa biraz ite kaka gitti ama bakalım devamı nasıl 🤔
Bu arada kitap seriymiş çok üzüldüm 😔 Zira çıkalı bayağı olmuş ve öylece kalmış seri 😫
.
#kitabımıseviyorum #kitapkurdu #kitapheryerde #kitapaşkı #kitapsevgisi #kitaptavsiyesi #kitapoku #kitabınıpaylaş #kitaptanıtımı #kitapsoluğu #bookaholic #vscocam #vscobook #bibliophile #nowreading #vscolike #vscolover #read #igers #instagram #instabook #bookblogger #readabook #bookaddict #booklove #instakitap #newbook

Regrann from @mothereader - Merhabalar, #leydilertozlanmiskitaplariokuyor maratonunda kitaplığıma yeni katılan ama basım yılı olarak eski bir kitap olan #abartılıyalanlaraceleciduvaklar 'ın yorumu ile geldim.
Heather Montgomery , muhabici olarak çalışmaktadır. Kuzeninin bekarlığa veda partisi için Vegas'a gider ve burada sürekli gittiği barda gördüğü Tony McCaffrey ile karşılaşır. Tony'in takıldıkları barı satın alması için yirmi bin dolara ihtiyacı vardır. Heather , kumar makinesinde şansını dener ve o parayı kazanır ve barı satın alması için Tony'e bu parayı verir. Kutlama için sampanyalı bir parti verirler , sabahında ise evli olarak uyanırlar.
Daha sonra ne mi olur , daha okumadıysanız, okuyup öğrenin diyorum.
Leydilerimin tavsiyesi üzerine aldığım kitabı
çok beğendim. Karakterler , diyologlar çok güzeldi. Öyle ki bir günde bitirdim. Kimi yerde gülümserken kimi yerde hüzünlendim.
#book #books #bookstgram #kitapkurdu #okudumbitti #janegraves

Regrann from @mothereader - Merhabalar, #leydilertozlanmiskitaplariokuyor maratonunda uzun zamandır kitaplığımda bekleyen #londracaddesi ni hazır yeni kitapta çıkmışken okuyayım dedim.
#dublincaddesi 'nden tanıdığımız Jo ile Cam'in hikayesini okuyoruz. Jo iki ayrı işte çalışarak alkolik annesine ve kardeşine iyi bir hayat sunmaya çalışmaktadır.
Cam ise işinden atılmış geçici bir iş aramaktadır. Jo sevgilisi Malcolm ile gittikleri sergide ortak arkadaşları sayesinde Cam ile tanışır ve iş aradığını öğrenir. Jo , Cam'e barmen olarak çalıştığı barda iş bulur. Aralarında bir çekim vardır ama Cam Jo'yu sevgili seçiminden dolayı zengin erkek avcısı zannetmektedir.
Yaşanan bir olaydan sonra aslında öyle biri olmadığını öğrenir ve ikiside birbirlerine olan çekimi karşı koymaktan vazgeçerler.
Ve bizde harika bir kitap okumuş olduk. Tabi bir #dublincaddesi yani Braden ve Joss değildi ama yine çok güzel bir kitaptı. Jo'ya bazı konularda çok kızdım ama Cam onu yola getirdi. Cam harika bir erkekti. Karakterler, diyaloglar aralarındaki aşk ve kardeş sevgisi çok güzel anlatılmış.
#book #books #bookstgram #dexyayinlari #samanthayoung

Regrann from @mavimorkitaplik - İyi akşamlarr.🙋
#leydilertozlanmiskitaplariokuyor maratonumuzda @mothereader Saliha ablayla okuduğumuz Sıcak Buz'un yorumuyla geldim.😍
Sıcak Buz Nora'cığımın ilk kitaplarındanmış ve diyebilirim ki kadın ilk kitaplarından itibaren ben gümbür gümbür geliyorum demiş.
Kitap harika bir romantik aksiyondu.
Temposu bir an bile düşmedi. Sürekli olaylar olaylardı.
Kitabın konusu ise Amerika'nım en zenginlerinden biri olan Whitney ve bir hırsız olan Doug'un Fransız Devrimi'nden kalma bir hazinenin peşine düşmesi diyebilirim kısaca.
Dediğim gibi kitap çok iyiydi sanki bir aksiyon filmi izler gibi okudum kitabı.
Bulabilirseniz mutlaka bir şans vermenizi tavsiye ederim.😊
.
.
.
#kitapokuyorum #okudumbitti #kitaptavsiyesi #kitapyorumu #noraroberts #sıcakbuz #epsilonyayınları #kitap #kitaplar #iyikikitaplarvar #eniyiarkadaştırkitap #kitapsever #kitapsevgisi #kitapaşkı #kitaptutkusu #kitapoku #okumak #instakitap #book #books #bookstagram #booklove #booklover #instabookclub

Regrann from @mothereader - Merhabalar, #leydilertozlanmiskitaplariokuyor maratonunda Merve @mavimorkitaplik ile okuduğumuz #aşkyağmuru kitabı yorumu ile geldim.
Brady , orduya bağlı çalışan bir pilottur. Yıllar önce terk ettiği kasabaya kardeşleri çağırdığı için geri dönmüştür. Hayatında belirli bir yere bağlı kalmak istemeyen Brady , kardeşlerine yardım edip yeni görevlere uçmak istemektedir.
Lilah, doğup büyüdüğü kasabada hayvan barınağı işleten , bazı acılar yaşamış ama her şeye rağmen gülen yüzünden birşey kaybetmemiştir.
Bu ikilinin yolları Lilah'ın , Brady'in arabasına çarpması ile kesişir.
Aralarında başlayan aşk , Brady'nin korkularını yenip Lilah ile kalmasını sağlayacak mı?
Yine harika bir #jillshavis
kitabıydı, bayılarak okudum. Kitapta hayvanların olması onlarla olan diyaloglar çok komikti.
Sevgili @nemesiskitap serinin diğer kitaplarını da istiyoruz lütfennnnnnn.
#book #books #bookstgram #kitapkurdu #kitapokuyorum #okudumbitti #nemesisgünaydını

Regrann from @mavimorkitaplik - Selamlarr.🙋
#leydilertozlanmiskitaplariokuyor etkinliğimizde @mothereader Saliha abla ile birlikte okuduğumuz Aşk Yağmuru'nun yorumuyla geldim.
Kitabın konusundan bahsedecek olursam.
Brady özel kuvvetlerden ayrılmış bir pilot.
Brady hayatını bir bavula doldurup hiç bir yere kök salmadan istediği yere gidebilmekten oldukça memnundur. Ta ki aynı koruyucu ailede büyüdüğü iki üvey erkek kardeşinin yaşadığı Sunshine kasabasına gelip, kendisini hayvanlara adamış Lilah ile tanışana kadar.
Brady kasabaya sadece 1 aylığına geldiğinden, Lilah da geçmişten gelen acıları yüzünden ikisi de gerçek bir ilişki istememektedir. Bu yüzden ikilimiz 1 aylığına beklentisiz bir ilişkiye başlar ama işler hiçte tahmin ettikleri gibi gitmez.😉
Evet kitabın konusu böyle.
Ben kitaba bayıldım tam bir yaz kitabı. İki karaktere de hayran kaldım çok şirinlerdi. Hele ki tanışmaları efsaneydi bence.😍
Ayrıca bu kitap 7 kitaplık bir serinin ilk kitabı ve ben özellikle Brady'nin kardeşleri Adam ve Dell'in hikayelerini çok merak ediyorum. @nemesiskitap cım litfen bizi çok bekletme.😍😍Kesinlikle tavsiye ederim eğer okumadıysanız yazarın Şanslı Liman serisine de bir bakmalısınız o da müthiştir.😍
.
.
.
#kitapyorumu #okudumbitti #benimnemesisim #nemesiskitap #aşkyağmuru #jillshalvis #kitap #kitaplar #iyikikitaplarvar #eniyiarkadaştırkitap #kitapsever #kitapsevgisi #kitapaşkı #kitaptutkusu #kitapoku #okumak #instakitap #book #books #bookstagram #booklove #booklover #instabookclub

Regrann from @serpilkirbooks - Pierce Brown || Kızıl Yükseliş
.
#alinti
..."Beni en güçlü olduğum için izlemiyorsunuz. En güçlümüz Pax. Beni en akıllı olduğum için izlemiyorsunuz. En akıllımız Kısrak. Beni izliyorsunuz çünkü nereye gittiğinizi bilmiyorsunuz. Ve ben biliyorum."...
.
Vay canına! Umduğumdan fazlasını bulacağımı hiç ama hiç düşünmemiştim. Beklentim o kadar düşüktü ki serinin sadece ilk kitabını almışız. Haydeee hayırlı olsun bize o vakit, gül gibi tamamalanacak bir serimiz daha oldu🙄
Kitap başlarda, kim kimdir, bu terim nedir, hangisi hangisini temsil ediyor diye unutmamak için verdiğim mücadeleden dolayı yavaş ilerledi ne yazıkki. Ama o malum sahnelerden sonra kitap bir açıldı tam açıldı.
Lykos'lu Kızıl Cehennemdalgıcı Darrow. Madenler de çalışıyor ve Cehennemdalgici ünvanını sonuna kadar hakediyor. Mars'da topluluklar statülerine ve ederlerine göre reklere ayrılmış ve en düşük rengi kızıl topluluğu oluşturuyor. Darrow, işi dışında hiçbir hırsı olmayan bir işçi. Ailesi ve çok sevdiği eşi Eo ile birlikte mutlu bir hayatı var (bu kısma kadar olan kim/kimdir olayında cidden beyin patlattim). Eo'nun hırsından ve özgürleşme duygusundan birazını bile Darrow da bulabilmek imkansız. Hatt buraları okurken "bence bu kadar pasif olmamalı" diye de düşünmedim değil🤗.
Neyse ki tüm gerçek diye bildiklerinin yalandan ibaret olduğunu anlıyor. Kızıllar topluluğunun köle olmaktan başka değeri yok. Gerçeklerle ve kayıplarla yeüzleştiğinde beklediğim hırsa kavuşur. Altın Imparetorlerin birlikleri altında hüküm süren ve liderinin güç kazandığı oyun için Enstitü'ye girmek için uzun bir süreçten geçer. Şimdi tek hedefi bu yarışı kazanmak, önce Altın hükümdarlarının arasında söz hakkı kazanacak daha sonra KIZIL YÜKSELIŞ'e öncülük edecek ve yıllardır kandırılmış olmalarının intikamını alacak.
Her şeyden önemlisi ne pahasına olursa olsun bu yarışı kazanmak. Ihanetler, dostluklar ve kayıplar oyunun birer parçası. Resmen ya hep ya hiç dedirtiyor.

Açlık Oyunlarını okudunuz mu? Bu da onun bir değişik versiyonu bir kitap. Ki, distopya türünde seçici olduğumu düşünürsek severek okuduğumu mutlulukla söyleyebilirim.
#leydilertozlanmiskitaplariokuyor maratonu için son kitap yo

Regrann from @mavimorkitaplik - Bugün bir yorum da bayıldığım historical bir kitap olan Kollarımdaki Yabancı'ya gelsin.😅
Hemen kitabın konusundan bahsedecek olursam.
Violet ve Jeannette tek yumurta ikizi kız kardeşlerdir. Görünüş olarak tıpatıp aynı olan kardeşlerin karakteri ise ay ve güneş kadar farklıdır.
Jeannette ne kadar dışa dönük, ve şımarık bir kızsa Violet'te bir o kadar sessiz ve kitaplarla yaşayan bir kızdır.
Jeannette İngiltere'nin en gözde bekarı Adrian ile evlenecektir fakat düğün günü evlilikten vazgeçer ve kız kardeşi Violet ile yer değiştirirler.
Violet bu yer değiştirme teklifini kabul eder çünkü her iki aileyi de çıkacak skandaldan korumak ister fakat en önemli sebep Violet'in Adrian'a ilk görüşte aşık olmasıdır.
Adrian ise evliliği sadece bir görev olarak görmektedir ve Jeannette ile cemiyette iyi bir yerde olduğu için evlenmektedir.
Fakat evlilik hayatları ilerledikçe Jeannette'nin(Violet'in) hiç tahmin ettiği gibi olmadığını görerek karısına aşık olmaya başlar.
Violet bu yalanı ne kadar sürdürebiliyor, Adrian olanları öğrendiğinde neler oluyor cevapları kitapta.
Evet konu böyle. Ben kitaba bayıldım bayıldım bayıldım.
Benim için en sevdiğim historical kitaplardan biri oldu.
Adrian ve Violet o kadar o kadar güzel bir çiftti ki anlatamam.😍
Ama Violet'in kız kardeşi Jeannette'ye o kadar sinir oldum ki yani elime verseler saçını başını yolardım.😒
Ve serinin ikinci kitabı gudubet olmaz olasıca Jeannette'nin kitabı. Çok merak ediyorum yazar neden yazdı.
Ben henüz seriyi tamamen okumamış olsam da ilk kitap müthişti bulursanız kaçırmayın bence.😍
Serinin sıralaması ise şöyle.👇
1)Kollarımdaki Yabancı
2)Gül ve Diken
3)Geceyarısı Tutkusu
.
.
#leydilertozlanmiskitaplariokuyor #okudumbitti #kitaptavsiyesi #kitapyorumu #kollarımdakiyabancı #tracyannewarren #koridoryayınları #kitap #kitaplar #iyikikitaplarvar #eniyiarkadaştırkitap #kitapsever #kitapsevgisi #kitapaşkı #kitaptutkusu #kitapoku #okumak #instakitap #book #books #bookstagram #booklove #booklover #instabookclub

Most Popular Instagram Hashtags