[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

lesana.urban lesana.urban

186 posts   1017 followers   260 followings

Lesana  ✨Slovak 📷Photographer 💛Intuitive 🌿Psychotherapy

http://lesanaurban.com/

Korunovační stories

Niektorí ľudia odišli už navždy, možno. Nepríjemná je tá neistota, no zároveň tak žiadúca, že snáď nič nemá koniec, že všetko môže byť ešte nejak, že čas sa nijak nekráti.
Raz za čas príde správna myšlienka v správnej únave a zasiahne ma nepripravenú, odokryje veci čo nevedomky udupávam a netuším že vo mne driemu. Vtedy je to ako keby bolo moje srdce pripevnené na lankách, silnejších a slabších a ťahá ma, niečo ťahá späť. Nie je únik pred tým pocitom, keď už v jednom momente začne, musí prejsť cez.

Konieckoncov, kto môže žiť plný život, ak tú tiahu srdca nikdy necítil 🌿

Ľudia čakajú so zvesenými ramenami, že stretnú ideál "ready made" partnera, bez toho aby zvážili, v čom sami sebe bránia takého človeka stretnúť. Strach z intimity a zo straty samých seba zvykne byť najväčší sabotér.
Zvykne mi vravieť, keď sa utápam v ľútosti a starosti ma zavalia, že v takých chvíľach ma miluje najviac, pretože vtedy to najviac potrebujem. Som príťažlivá, keď nie som, som krásna a silná, keď odraz v zrkadle na mňa nenávistne pozerá. Je ako tichý ochranca mojej duše, ktorá sa nesmelo prediera do sveta.
Život už nebude nikdy taký, ako predtým a ja som vďačná, za muža, za moju rodinu, za zmeny čo museli prísť a my sme ich zvládli bez toho, aby sme sa rozpadli. Toľko k posledným dvom rokom, čo boli pre mňa riadna fuška. Na mojej osobnosti a vnímaní všetkého. #2018

Little red 🔴

Veľmi často počujem od ľudí, že sú
Unavení
Asi preto lebo ja sama som

Som dnes unavená žiť po starom
veriť tým istým veciam dokola

Chcem zabudnúť na moje ja aké je teraz a zobudiť sa ráno skutočne
Brand new
neťahať si za sebou
čo už dávno dávno nepotrebujem

🍭🍭🍭

Katka #spring where are you? 🌿

Most Popular Instagram Hashtags