[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

leosmares leosmares

2019 posts   436958 followers   220 followings

Leoš Mareš  Proklik na nákup CD

http://bit.ly/CD-Leos-Mares

Přišla mi zpráva. "Tak poď, cekame na tebe pred radiem, je to tvoje???, nebo si prijel metrem"

Právě dnes začíná výstava @gameonvystava
Tady je tisková zpráva, je to pecka

Prestižní londýnské kulturní centrum Barbican přivezlo do Prahy jednu ze svých nejúspěšnějších expozic – výstavu o historii, vývoji a budoucnosti počítačových her GAME ON. Ve více než třiceti světových metropolích ji už viděly téměř 4 miliony lidí. Expozici bude doplňovat bohatý doprovodný program.
Výstava představí ucelenou kolekci zásadních her, které tvořily herní historii od prvních zařízení ze šedesátých let, přes Pong, Space Invaders, Super Maria, GTA, až po herní novinky, které jsou teprve v přípravě. Své místo tu bude mít i virtuální realita. Součástí expozice je rovněž speciální sekce o marketingu a vývoji her, o hudbě k hrám i propojení filmu a her.
Návštěvníci budou mít jedinečnou šanci vyzkoušet si legendární arkádu Star Wars z roku 1983 od firmy Atari. Divák se tak na chvíli může stát pilotem X-Wing letounu a bojovat proti stíhačkám TIE ze závěru epizody IV. K vidění bude i bondovka GoldenEye 007 nebo hru Tomb Raider z roku 1996, kterou proslavila Lara Croft.
Součástí expozice bude i unikátní české oddělení představující domácí herní scénu, které krom Prahy jinde neuvidí.
Pořadatelé pro umístění výstavy zvolili prostor nově vznikajícího Art&Digital centra v hale 40 v Pražské tržnici v Praze Holešovicích. K vidění tam bude od 21. září 2017.
Všechny exponáty, až na dva unikátní historické kousky, jsou uzpůsobeny k hraní a návštěvníci si je mohou zahrát přímo na místě. Výstava je přehledně členěna do dvaceti jednotlivých sekcí, podrobně mapující jednotlivá období vývoje i typu her v různých regionech světa. Speciální sekci zde budou mít i časopisy a herní média.
Výstavu pořadatelé koncipovali jako multigenerační zábavu. Bohatý program je připraven nejen pro malé děti, ale rovněž pro jejich rodiče a nadšení mohou být v mnoha případech jistě i prarodiče. Součástí výstavy je bohatý doprovodný program: exhibiční turnaje i turnaje pro veřejnost, přednášky ikon české herní scény, speciální program zde budou mít letsplayeři, youtubeři a cosplayeři.
Holešovická tržnice, hala 40, výstavní plocha více než 2000 m2
Od 21. září

Druhý ročník. Trénink č.3 Dotazy ???
#JeToZatímBída #Špičky #Bříško #Příjemný

#Syn #Jakub #VodníLyže #Začal #PrvníZávody #První360ka #Respekt #Neo #Prén #KocourNeníDomaMyšiMajíNeopré
Dva policisti zastaví řidiče: „Dobrý den, silniční kontrola. Řidičský průkaz, technický průkaz, prosím.”
Řidič oba průkazy vytáhne a předá policajtovi. Ten je prohlíží a vzadu v autě uvidí něco podezřelého: „Co to tam vezete za dřevo? To jste určitě někde ukradl.”
„Ne,” brání se automobilista, „to jsou lyže.”
„Lyže, teďka v létě?” podiví se polda. „Kde na nich budete lyžovat?”
„To jsou vodní lyže,” vysvětluje muž. „Jezdit budu na jezerech, co jsou okolo.”
„No dobrá, pokračujte.”
Když auto odjede, povídá tomu policajtovi kolega: „Ten tě teda pěkně převezl. Já znám všechna jezera v okolí, a žádné není z kopce!”

Hmmmmmm Tak takhle se má jezdit s mým autem

Lucie mně poslala svojí komunikaci s Hedvikou Kroupovou, kterou kontaktovala rodina tohoto režiséra s dotazem jestli to není Patrikův otec a jestli nechce kousek jeho dědictví. Patrik poté co zjistil jaký je v rodině majetek se rozhodl "tatínka" navštívit. Moc se těší na návštěvu rodinného zámečku a na projížďku po jeho sedmnactihektarových zahradách

Most Popular Instagram Hashtags