leosmares leosmares

1724 posts   403417 followers   183 followings

Leoš Mareš  Proklik na nákup CD

http://bit.ly/CD-Leos-Mares

#DostalJsemDoRadiaKytici #OdKluka #OdKamaráda #OdSpolužáka #OdSrdcaře #Diky @daviholubek . David je v těchto dnech až v Šanghaji. Budeš mi dnes chybět

Jak už víte, nechali jsme vyrobit exkluzivní číslovanou limitovanou edici MIKIN. Je jich jen 150 kusů a více jich už nebude.
Jsou ve dvou designech
1. S červeným potiskem na kterém je vizuál koncertu (to je tato na fotce) Těchto MIKIN je jen sto
2. S bílým potiskem na kterém je můj kožich. Tu jsem měl na autogramiádě a mám jí na sobě i dnes na zkouškách. Těchto je padesát

Čísla jsou na visačkách uvnitř, takže každý ví jaký kus má. Oba designy jsou ve velikostech L a XL (Monika má na sobě XL)
Mikiny jsou právě finálně baleny a prodávat se budou pouze na dvou Karlínskych koncertech ve čtvrtek a v pátek. Není to klasický merchandising, ale sběratelská vychytávka. Mikiny designovala @monikakoblizkova a jsou ve stylu GIVENCHY a SAINT LAURENT mikin, které máme rádi a to při použití stejného materiálu, střihu i gramáže.

Za dva a půl roku se Vám na tomto instagramovém účtu nejvíce líbilo těchto dvacet fotek..
400 000 sledujícím děkuji..

Myslím, že jsme všichni ušli dlouhou cestu a byla to docela rychlost
Z nuly na 400 za 2,5 roku. Tedy přesně dva roky šest měsíců a dvacet jedna hodin. Hranici 2,5 roku přesně, jsme nestihli o jeden den. Děkuju Všem lidem na mém Instagramu. Je to zábava, je to byznys a je to radost mít se kde podělit o zažitky kolem sebe... Je to jako když se dříve pouštěly hostům diapozitivy z dovolené. Ááá tak to vy už asi nepamatujete. Tak tedy vítejte u mě na návštěvě. A nezouvejte se..

Zazvonil budík
5.15hod
A @monikakoblizkova v posteli vedle mě povídá
"Začíná koncertní týden lásko, tenhle týden jedeš šňůru.." #😂😂😂

Ptali jste se na tu MIKINU, kterou jsem měl dnes na autogramiádě. Tak situace se má následovně. Nechali jsme vyrobit exkluzivní číslovanou limitovanou edici MIKIN. Je jich jen 150 kusů a více jich už nebude.
Jsou ve dvou designech
1. S červeným potiskem na kterém je moje fotka, takže jí nosit nebudu #😂 Těchto MIKIN je jen sto
2. S bílým potiskem na kterém je můj kožich. To je tahle na fotce. Těchto je padesát
Čísla jsou na visačkách uvnitř, takže každý ví jaký kus má.
Mikiny dorazily z Dánska včera a prodávat se budou pouze na dvou Karlínskych koncertech ve čtvrtek a v pátek. Není to klasický merchandising, ale sběratelská vychytávka. Mikiny designovala @monikakoblizkova a jsou ve stylu GIVENCHY a SAINT LAURENT mikin, které máme rádi a to při použití stejného materiálu, střihu i gramáže.

Autogramiáda v @metropolezlicin byla dnes spíše autokilogramiáda
Tři hodiny, pět set podepsaných CD. Děkuju moc všem. Byl jsem tam do posledního muže a ženy. Lidi, jsem Vám za všechno vděčný. Bez Vás bych nebyl. Miluju to a vy mi to dopřáváte.
Jeden pán neodletěl pracovně do HONG KONGU aby mohl jít na autogramiadu a koncert #hustý
A jedna slečna mi řekla, že pojmenovala svého malého syna Leoš #Chudák #DoufámŽeNePoTátovi
A díky za natočení
#gopro

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags