lavturkiye lavturkiye

956 posts   258,413 followers   69 followings

LAV Türkiye  Hayatınızdaki yeri bambaşka. Yeni bir cam, hep yeni bir heyecan. Alışveriş yapmak ve ürün bilgilerine ulaşmak için:

Yenilikçi duruşunuzu yansıttığınız mini porsiyonlardan oluşan şık sunumunuz ile misafirlerinizi büyüleyin.🙂

En keyifli anlarınıza heyecan katan #LAV Roma fincan setinde ikram edeceğiniz kahvenin 40 yıl hatırı, beraberinde gelen derin sohbeti olsun.

Hazırladığınız leziz sandviçlerinizi hasır ip yardımıyla bağlayın ve yanında da #LAV Ayran bardaklarında buzzz gibi bir ayran ikram edin. Hem pratik hem doyurucu bu sunuma kim hayır diyebilir ki?

#LAV 'dan lezzetiyle kahvaltı sofralarının baş tacı olacak bir tarif: Kayısı Reçeli! Tarifimiz için profilimizdeki linke tıklayın.

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı sofrasını hazırlarken masaya çiçeklerle renk katmayı ihmal etmeyin ve #LAV Ajda bardaklarınızdan çayınızı yudumlarken ailece kahvaltı sofrasında bir arada olmanın keyfini yaşayın.

Meyve yememekte ısrarcı miniklere özel yunus olmaya meraklı muzlar. 🙂 #LAV ile hazırladığınız bu eğlenceli sunuma asla hayır diyemeyecekler.

Elinizin lezzetini yenilikçi dokunuşlarınızla tamamlayın ve misafirlerinizi hayran bırakacak bir sunuma imza atın! Mango ve Vanilyalı 2 renk puding tarifimiz için profilimizdeki linke tıklayın.

Banyonuza #LAV ile yenilik katmaya ne dersiniz?

Aşure ayı geldi! 😊 Siz aşurelerinizi hangisinde ikram edeceksiniz? #5PopülerCevapArıyoruz!

Süt içmeyi sevmeyen miniklere özel evde kolayca hazırlayabileceğiniz eğlenceli süt karafları #LAVİleKendinYap!

Sonbaharda mutfağınızı #LAV ile yenileyin!

#LAV ile yeni bir heyecan! Bu ay sofralar turuncu-sarı ile renkleniyor.

Most Popular Instagram Hashtags