lana_poledancer lana_poledancer

319 posts   1,280 followers   324 followings

Lana  🔘Засновник, керівник @poledance360 🔘Тренер з Pole Sport, Exotic, Stretching, Aerial Hoop 🔘Сертифікований інструктор за UPSF 🔘Моя любов @brvtsphoto

Я тащуся від цього кольору. 💙
Коли я була маленькою, завжди мріяла мати червоне, або синє волосся.
Вперше зробила кардинальну зміну в третьому класі, пофарбувавшись хною, і моє русяво-сіреньке волосся стало яскраво рудим, як у лисички 🦊. До цих пір пам’ятаю запах тієї хни, і її теплу кашку на голові😁
Тоді було не так як зараз, всі цю зміну засудили, однокласники казали що це не припустимо, не красиво, вульгарно, що мене виженуть зі школи через це😂. А мені подобалося, як на мене - це виглядало природньо і досить пасувало.
З того часу я багато експерементувала із кольором і формою, колись була майже чорна, були часи коли ходила з поголеною скронею.
Надовго я зупинилася на червоному - це однозначно мій фаворит, і підозрюю, що я до нього скоро повернуся (якщо волосся не випаде і залишиться що фарбувати 😂).
Я насолоджуюся тим, що не парюся відносно цього, насолоджуюся тоді, коли мої здійснені бажання приносять неабияке задоволення.
Я з тих людей, які згарячу кажуть «А давай..!» і ніколи про це не шкодують.
Давайте волю бажанням (звісно, в межах розумного), тоді ви як ніколи відчуєте себе вільним, станьте незалежним від думки «а що люди скажуть». Нормальність суб’єктивна. Найголовніше - залишатися доброю людиною, а колір волосся, тату чи пірсинг не показник.
#lanapoledancer #lanasova #bluehair #hair

Вже майже тиждень у Рівному, а думками ще десь мандрую.
#lanapoledancer #lanasova #prague #czechrepublic #лисичкамандрівничка 🦊

🌃
Амстердам - дамба на річці Амстел.
Місто, яке закохало в себе з першого погляду. Казкові будиночки з великими вікнами, деякі з них так нахилені вперед, що складається враження ніби вони от от упадуть.. нескінченні канали, вузенькі затишні та заквітчані вулички, безліч чарівних мостів, запах свободи і сміливості на кожному кроці, тисячі велосипедистів, багато музеїв, захоплюючих історій, легенд...
По особливому чарівне це місто ввечері, якщо його споглядати із кораблика, милуючись таємничим світлом мостів та ліхтарів.
І, як бонус, побачити затемнення місяця із палуби просто незабутньо 🌚
Всю красу Амстердаму неможливо описати, це потрібно пережити.
Однозначно, хочу сюди ще не раз повернутися.
#travel #lanasova #lanapoledancer #iamsterdam #amsterdam #netherlands #лисичкамандрівничка

🤓 В мене за плечима дуже багато тренінгів, МК і курсів по пілону, але #teaching_mypolespace - це однозначно, найкрутіші курси, на яких я коли небудь була. Все систематизовано і розкладено по полицях, гігабайти інформації для пілоністів високого рівня, перехвати, свічі, сальто, перевороти, «вжухи😄», колеса, гейнери, крутки... все і ще багато іншого тепер я знаю в найдрібніших деталях. І дуже зручний он-лайн формат, який не потребує кілометрів дороги, знімання житла і тд.
Ведичезне дякую дуже розумним і надзвичайно веселим авторам курсу @kristina_dumanskaya і @poletricker , ви справжні гуру пілона🧐, і я щаслива була повчитися у @mypolespace , надіюся що колись, обов’язково завітаю і потренуюся не тільки он-лайн, а насправді! 💜
Дякую за знання, вашу щирість і працю.
Це був дуже змістовний місяць, і кожні вихідні я чекала з нетерпінням! Буду сумувати і хочу ще!
💫
Крім того, зрозуміла що в @poledance360 правильна концепція навчання, чим я пишаюся.
Звісно, я тепер дещо зміню чи додам, оскільки досконалості немає меж, але я знаю, що ми на правильному шляху.
Як завжди готова ділитися своїми знаннями, тому чекаю на тренуваннях.
#mypolespace #lanasova #lanapoledancer #poledance360 #poledancerivne

Як же важко досягти балансу між великою силою та максимальною гнучкістю. А ще важче - розставити між ними пріоритети.
#poledance360 #poledancerivne #flexybility #stretching #lanasova #lanapoledancer

Придбала ще 2 кільця на студію, і вже випробували їх з @novachkaaa і @juliia_myron 😄. Тепер на заняття з’явилося більше місць, тому ласкаво просимо!
Дякую @ivan.riznyk за таку чудову і якісну роботу!
#aerialhoop #poledance360 #poledancerivne #aerialist #lanapoledancer #lanasova

Тільки під «мурашкову» пісню можна танцювати з душею. Stone Sour - Wicked game🖤🖤🖤 #poledance #poleart #polechoreo #poledance360 #poledancerivne

📚
Я ніколи не вела ліку прочитаним книгам, вважаю - не в кількості справа, також, я ніколи не слідувала конкретному списку.
Коли я хотіла щось нове для себе, то довіряла порадам друзів, книжковим магазинам, часом поверталася до недочитаного роману (о, ставити на паузу деякі твори - це я дуже вмію, буває ставлю на тиждень, а той на роки, я з тих людей, які вірять що кожен твір повинен відповідати настрою, тому пауза - досить доречна річ в такому ділі), бувало що виходив новий твір улюбленого автора, часом знаходила нові книги в самих книгах, а ще часто обираю за жанром.. Способів знайти щось достойне - незліченна кількість.
Але якось, на очі мені потрапив список «200 кращих книг за версією BBC».
Коли я вирішила підрахувати скільки ж із цих 200 я прочитала, то трішки здивувалася - всього 10% 🙄. (Відзначала тільки ті, які пам’ятаю, а забуті, скорочені шкільні і тд не рахуються).
✅ Заради цікавості, перевірте і свій % цього рейтингу 🙂
Список, як на мене, дуже достойний: тут на першій же сторінці із 9-ти відмічених три - одні з моїх найулюбленіших.
Я не закликаю сліпо ньому слідувати даному рейтингу, але він може бути досить доречний, коли ви в пошуку тієї самої📚
Я теж навряд чи його братиму штурмом, оскільки багато з цих прекрасних творів, на жаль, колись бачені мною як фільм, а читати після фільму не той кайф, уява вже не зовсім своя - нав’язана. Хоча фільм після книги - то теж, ще те лайно🤭
То ж я берегтиму його як чарівну паличку, яка колись врятує мене від суму і вкаже напрямок подорожі у незвіданий світ💫
#lanapoledancer #lanasova #books #reading #книги

Most Popular Instagram Hashtags