kvetinovelahudkarstvi kvetinovelahudkarstvi

805 posts   6,738 followers   107 followings

Kvetinove lahudkarstvi 

Morning sunlight hits petals

Vypadá to, že naše měsíčnice jsou v dokonalé synchronicitě s fázemi Měsíce. Takhle nádherně vykvetly k dnešnímu úplňku a @darinakrivankova, ta zase nezamhouří oka, nebo bude výt, stejně jako my🌝

Good Friday 💎

Možná jste si všimli, že poslední dobou sem moc příspěvků nedáváme, je to z toho důvodu, že se nacházíme v procesu velkých změn, neboť naše Květinové lahůdkářství přesouváme na nádherné místo obklopené divokou přírodou, přímo do srdce Českého středohoří. Kromě toho zakládáme i Květinové lázně, které se budou nacházet hned naproti – bude to místo pro potěchu ducha prostřednictvím květin v kulisách malebně dramatické krajiny. Oba tyto projekty nás nutí se plně soustředit na realitu a tak bytí ve virtuálním světě hodně zanedbáváme.
Aby se člověk mohl v životě posunout dál, je nutné čas od času opustit zaběhlé pořádky, zpřetrhat staré vazby, vystoupit z komfortní zóny, riskovat. Abychom mohli náš nový projekt uskutečnit, musíme prodat náš stávající statek se zahradou. Zahrada je nám již příliš malá a dům naopak příliš velký, proto hledáme touto cestou vhodného kupce – nástupce, který by organicky zapadl do naší mírumilovné oázy s nadstandartními sousedskými vztahy. Pro bližší informace o ceně a termínu prohlídek pište na albert.friess@gmail.com Vzhledem k naší velké vytíženosti prosíme, ať nás kontaktují pouze vážní a solventní zájemci. Děkujeme za pochopení i případné sdílení. Vaši květinoví lahůdkáři Bert a Lukáš
Popis nemovitosti
Nabízíme k prodeji bývalý statek, o němž je první zmínka z roku 1850. Statek prošel celkovou rekonstrukcí v moderním, rustikálně industriálním stylu. Nemovitost se nachází v žádané lokalitě v blízkosti Brd a křivoklátských lesů, ve středu klidné obce Újezd (okr. Beroun). Zastavěná plocha domu je 231 m2, užitná plocha 311 m2, plocha pozemku 2400 m2. Dům má přízemní a nadzemní podlaží a dispozici 6 + 2 se třemi koupelnami. Každé patro lze obývat samostatně.
Dům je obklopen romantickou přírodní zahradou s vlastní studnou, vzrostlými stromy a zahradním jezírkem s dřevěným molem. Na pozemku se nachází stodola (165 m2), do které je zavedena elektřina (220V a 380V) a voda, lze ji přestavět v druhý obytný objekt, malý zahradní domek (15 m2), pergolový přístřešek pro auta, malý skleník a na západní fasádu domu přiléhající velký skleník.
Detailnější popis nemovitosti naleznete zde: https://www.facebook.com/kvetinovelahudkarstvi

Under the spell of white and green flowers💚

Have a peaceful Sunday. Greetings from Flower Deli.

Our botanical drawings in a current issue of @venkovastyl magazin

Time for a spring haircut✂️

🌝Full Moon in Virgo at 16:53 ~ don't forget to charge your crystals and make a wish✨💎

🌱🌵☀️ Seems like spring is finally here, at least in our greenhouse.

🍂Rusty monochromatic - when the texture speaks 📸 by @pufcreatif

💚Domov, místo, kde nemusíte nic předstírat ani nikoho ohromovat. Ve svatební den se obývací pokoj stává kaplí i místem pro hostinu, na kterou přišli jen ti nejbližší. Jako host se můžete zout a klidně chodit bos, stejně tak jako u vás doma. Jediné, co se žádá, je být uvolněný a v radostné náladě. Uvolněně totiž působí i vše svatební kolem, na scéně jsou jen věci nejnutnější, pochopitelně i květiny. Protože je konec listopadu, mají potlumenou barevnost, ze sytosti jim podzim již ubral. Kde nepromlouvají nahlas barvy, vše je jakoby ztišené, připravené šeptat texturami a vybízet k dotyku, ozývá se šelest měsíčnice, rozvoní se santolína i poslední růže sezóny, které ještě nespálil mráz, o to silnější je však jejich energie, energie žít, kvést a vytrvat - symbolická rovina nastávajícího svazku. 💚Home. A place where you don’t have to pretend anything or impress anyone. On your wedding day, your living room becomes your chapel and the place for your reception, with only the people closest to you attending. As a guest, you can take your shoes off and walk around barefoot, just like at home. Your only obligation is to be relaxed and cheerful. Everything surrounding the wedding also feels laidback: only the necessities are there, and flowers, naturally. As it is the end of November, the colours are subdued, the autumn having taken some of their vibrancy away. When colours are muted, everything feels hushed, enabling you to hear the textures whispering their desire to be touched. You notice the rustling of Lunaria and the aroma of Santolina and of the last roses of the season. The blooms have just managed to escape the frost, making their energy all the stronger, the energy to live, bloom and persevere – symbolically reflecting the soon-to-be-formed union.

Most Popular Instagram Hashtags