kubilay.akgur kubilay.akgur

473 posts   1,005 followers   1,880 followings

Kubilay Akgür  Underwater photographer&Dive Instructor Photos Taken By Nikon L810 Sony T700 Sony T200 Samsung S7 Canon 500D Canon G1X Mark II "Free Dolphins !"

Evet, Severim. Okyanus herşeydir. Kürenin onda yedisini kaplar. Saf ve sağlıklı nefestir. Hiçbir zaman insanın yalnız yaşadığı hissine kapılmayacağı uçsuz bucaksız bir ada gibidir. Yüce bir huzur vardır. Suların ayrılmazlığını yaşamak, bağımsızlıktır. Ben orada özgürüm.” — Jules Verne.

#divessi
#realdiving
#kiwiwatersports

Yeni Sualtı sever ve doğa dostlarımız ; SSI (Scuba Schools International) Open Water Diver (Açık Su Dalgıcı) Kursu'nu başarıyla bitirip Open Water Diver kartını almaya hak kazandılar .
Artık büyülü bir dünyanın, yani 'Sualtı Dünyası' nin kapılarını aralayarak, vazgecemeyecekleri bir aktivitenin bilinçli ve sertifikalı takipcileri oldular. Bundan sonra sualtında emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmaları, aynı zamanda çevreye saygılı birer dalıcı olarak denizlerimizin altında yatan kültürel ve tabi varliklarimizin koruyucusu olacaklarını ümit ediyorum.

Kendilerine sualtı dünyasına hoşgeldin diyerek tekrar tebriklerimizi sunuyoruz.
@senguldurmusoglu
@tugraceliker
#divessi
#realdiving
#kiwiwatersports

Kuşadasinda dalış yapmak isteyen , konfor ve profesyonel hizmete önem veren yerli ve yabancı misafirlerlerimize rehberlik etmekten , onları kuşadasının su altı zenginlikleri ile tanıştırmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.
@tugraceliker
@kiwiwatersports
#kiwiwatersports
#kiwisusporlari
#divenitrox
#divessi
#realdiving
#wearessi
#ssi
#divekusadasi
#guidediver

SSI Dalış Profesyoneli Kariyer Yolculuğunda sızlere her zaman oldugu gibi yardımcı olmaktan buyuk mutluluk duyacağım.. Geçtiğimiz 23-27 Temmuz 2018 tarihlerinde Seferihisar @serenaddivecnt ' da düzenlenen Asistant Instructor Trainer Upgrade Kursunda eğitici, keyifli ve bir o kadar da eğlenceli geçen eğitimde Sn.Bahattin Memişoğlu'na @bahattinme , Lojistik anlamda destek sağlayan Serenad Dalış Merkezi'ne @serenaddivecnt @gorkemgursoy @hsntfnn Hasan Tufan , Ekip arkadaşlarım Adem Gürsoy @ademdiver ve Eser Erol'a @derinsudalismerkezi desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
#divessi
#realdiving
#beoriginal
#bereal
#divepro
#wearessi
#iamssi
#scubaschoolinternational

Bu kadar yorulacağımı bu kadar eğleneceğimi bilsem yine gelirdim. Turkiye 'nin ilk Ssi Asistant Instructor Trainer olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. @derinsudalismerkezi @ademdiver .
#wearessi #divessi #realdive #realdiving

Ssi pro meeting yolculuğu başlamıştır. Büyük beyaza doğru.
#wearessi #iamssi #ssidivepro #ssi #realdiving

Zenginleştirmiş hava Nitrox kursunu tamamlamadınız mı? Nitrox kursu için bazı nedenler.
#divenitrox
#nitroxdiving
#realdive
#divessi
#wearessi
#kiwiwatersports

Most Popular Instagram Hashtags