ksk35ask ksk35ask

700 posts   3,405 followers   6 followings

KARŞIYAKAŞK  Sosyal Paylaşım Ağı

Haykırdık yıllarca, hatırla!
Vazgeçmek yoktu bizim kitapta,
Devre arasının ardından ilk maçta..
Hep beraber omuz omuza! ⚽ KARŞIYAKAMIZ - VAN BBSK
🗓 20 OCAK PAZAR
⏰ 13.30
🏟 İzmir Atatürk Stadyumu
❗Biletler KSK Store'da

Karşıyaka'da takım kaptanı Mustafa Aşan, devre arasında kendisine çok sayıda 2. Lig kulübü ve yurt dışından transfer teklifi geldiğini belirtti. Tecrübeli futbolcu, gelen teklifleri hiç düşünmeden reddettiğini açıkladı.
Beş sezondur yeşil-kırmızılı formayı terleten 30 yaşındaki futbolcu, "Burası artık benim yuvam. Bir kaptan olarak hiç bir zaman ayrılmayı düşünmedim. Gelen teklifler beni mutlu etti ancak hepsine teşekkür ettim ve Karşıyaka'da kalacağımı belirttim. Son yıllarda yaşanan talihsizlikler yüzünden bu armayı sevenleri hep üzdük. Onları mutlu görmeden buradan ayrılmak bana yakışmaz" dedi. Futbolu KSK'de bırakmak istediğini açıklayan Aşan, "Ailem, Karşıyaka'yı çok seviyor. Futbolu burada bırakmak arzusundayım kopmak istemiyorum. Her zaman yanımızda olan taraftarımızı ve yönetimimizi artık üzmek istemiyoruz. Onlara layık olmak için takım olarak daha çok çalışıyoruz. Bize güvensinler yeter" diye konuştu.

Karşıyaka Belediyesi CHP Aday Adayı @dr.cemiltugay Zor Günde #oradaydım Diyebilmek İçin 100 Adet Hatıra Bileti Alarak Klübümüze Destek Sağlamıştır. Verdiği Destekten Dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.

Evine hoşgeldin @birkanbatuk

Bugün itibariyle Mavibahçe'de, ikinci katta, danışma yanında kurulan ve 18 Ocak'a kadar sürecek olan "hatıra bileti" satış standına tüm Karşıyakalıları bekliyoruz.

2019’da KARŞIYAKA gibi bir TÜRKİYE Tek Dileğimiz 💚❤️ #karşıyaka #kafsinkaf #ksk #karşıyakalı #çarşı #izmir #türkiye

Pınar Karşıyaka ile üç kupa kazanan A Milli Takım Antrenörü Ufuk Sarıca'nın babası AYDIN SARICA vefat etmiştir. Karşıyaka Taraftarları olarak Merhum'a Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
@ufuksarica15 @misra_sarica @efesarica.11

Bir kaç hafta önce Sosyal Medyada başlattığımız seferberliğin devamı olarak bütün Sosyal Medya mecralarındaki Karşıyaka sayfa ve grupları olarak 100 Adet Hatıra bileti aldığımızı belirtir;
#EnAz100Bilet parolasıyla tüm siyasi partileri, dernekleri, yerel yönetimleri , fabrika sahiplerini , eğlence mekanlarını ve esnaflarımızı Karşıyaka'mızın #HepYanındayız diyerek harekete geçmeye çağırıyoruz #HEPYANINDAYIZ

Most Popular Instagram Hashtags