[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

korenika_moskon_wines korenika_moskon_wines

241 posts   618 followers   637 followings

Korenika&Moškon wines  Reach Korenika & Moškon wines, meet the real taste of terroire.

http://www.korenikamoskon.si/

For the end of the year #pršut domača reja #violina #korenikamoskon #noadditives 0

Današnji podvig #korenikamoskon

These morning in Istra #water #floods #nocoment #korenikamoskon

#Repost @veltlin (@get_repost)

VÁNOČNÍ TRIO - STANDA

Přes deset let žiju světem přírodních vín, z toho polovinu jako součást VELTLINu. Už když jsem se poprvé dostal k naturálním vínům, došlo mi, jak pestrý mám před sebou svět. A že se nemůžu nikdy nudit. Platí to pořád.
Spousta přátel se mě ptá na doporučení, ale každý máme jiné chutě, a nedá se tak přesně určit, co koho bude bavit. Proto jsem se rozhodl do balíčku vybrat vína, která nejvíc vyhovují mně.
Peseckou Leánku jsem poprvé ochutnal celkem s nezájmem někdy před rokem a půl. To bylo také jedno z prvních setkání s projektem Víno spod vulkánu Sitno. Marek, Jano, Vlado a Martin – vinaři, kteří pochopili význam lokální odrůdy a z běžného stolního vína dokázali vytáhnout to nejlepší. Vděčí za to i unikátnímu sopečnému podloží. Jak chutná víno z vulkánu? Svěží, lehce aromatické s charakteristickou mineralitou a intenzivní chutí po meruňkách. Tahle princeznička (jak jí také přezdívají) ozdobí váš stůl, ať už k snídani, obědu, večeři nebo prostě jen tak, když máte chuť na zážitek.
Maďarské kořeny se ve mně nezapřou, a proto jsem jako druhé víno zvolil Xeynod Horsta Hummela. Stoprocentní Merlot, odrůda, kterou vlastně moc nemusím. Ale když jsem v dubnu přijel do oblasti Villány a strávil s Horstem celý den (od vinohradů přes sklep až po společné vaření v kuchyni), pochopil jsem, o čem jeho Merlot je. A úplně se do něj zamiloval. Plné,  elegantní, lehce minerální a šťavnaté víno. Ideální na večerní popíjení v klidu a třeba i potichu. Užijete si ho víc.

Třetí víno je už téměř ikonické, ne nadarmo se mi přezdívá Mr. Sulne. O mé vášni pro Slovinsko víhodně lidí, ne nadarmo máme ve VELTLINu robusní výběr toho nejzajímavějšího z této krásné země. Když jsem poprvé ochutnal Sulne, okamžitě jsem pochopil, že je to poklad. Malvasia Istriana, Chardonnay a Pinot Gris – 28 dní macerace na slupkách, 8 let zrání ve velkém sudu. V tuto chvíli 10 let „mladé” víno v sobě skrývá mnoho vrstev – plné slunce, ovocné (sušená pomerančová kůra, kandované citrusy), lehce slané, výrazné, kořenité. Tohle je víno, ke kterému sipustíte oblíbenou desku a téměř potmě pomalu vychutnáváte byť jedinou sklenku. Nespěchejte. na něj, tohle nen

#Repost @veltlin (@get_repost)
・・・
Zásoby slovinských vín doplněny. Tabu Red, Cuba, Pinela, Rebula Extrame, Kortinca, Sulne, Cabernet Sauvignon nebo Burja Noir na vás čekají. A to nejen po skleničce, ale i jako dárek k vánocům. Stavte se nakoupit nebo jen na skleničku. #naturalwine #slovenia #ifeelslovenia #vipavavalley #primorska @korenika_moskon_wines @primozlavrencic @martin_gruzovin

It is not snow #korenikamoskon #istra

Most Popular Instagram Hashtags